יש לך חבר מי לוקח לך יתרון? הנה מה לעשות – insightyv.com

יש לך חבר מי לוקח לך יתרון? הנה מה לעשות

איך אפשר לדעת אם חבר מנצל אותך? האם יש לך חבר שתמיד מבקש טובות, לא רוצה לעשות איתך דברים, ורק קורא כשהיא רוצה משהו או לבקש ממך רכילות? זה בהחלט נראה כאילו החבר שלך עשוי לנצל אותך, אבל לפני שאתה כותב את הידידות לחלוטין, אתה חייב את זה לעצמך כדי לגלות.

תשאל אותה רק כדי לבלות את הזמן איתך

כדי לראות אם באמת אכפת לה, בקש ממנה לעשות משהו פשוט איתך, כמו לתפוס ספל קפה או ארוחת צהריים.

אם היא תדחה אותך, נסה שוב בשבוע הבא. אם היא ממשיכה לפוצץ אותך או לשנות את הנושא, זה סימן די טוב כי היא לא מעוניינת בך כחבר.

אם היא מסכימה קפה, לראות אם אתה יכול פשוט לשנות את הנושא כאשר היא רוצה לרכל על חברים הדדי. אם היא מבקשת ממך טובה, תגיד לא בצורה הכי טובה שאפשר. ואז, למדוד את התנהגותה העתידית. האם היא מכה אותך כאשר אין לה “שימוש” בשבילך (כלומר, היא לא יכולה להוציא ממך משהו שהיא רוצה)? או אולי היא רק קצת מושג על איך להיות חבר?

חברים שלא יודעים איך להשיב

לפעמים חברים יתרגלו להיות אלה “לקחת” בתוך ידידות. הם מבקשים ממך לעשות משהו, ומאחר שאתה עושה את זה, הם מניחים שאתה במצב טוב. הדדיות אפילו לא עולה על דעתם והם בהחלט לא יודעים שום דבר על כלל הזהב.

אם החבר שלך נראה בסדר אבל רק קצת מושג, לראות את הגבולות איתה אבל קדימה עם הידידות שלך.

אולי אתה יכול לעזור לה לממש את ההתנהגות האנוכית שלה ידידות שלך עשוי להיות טוב יותר עבור אותו לאורך הקו.

אפשרות נוספת היא לבקש ממנה לעשות משהו בשבילך. אולי זה חבר נהנה לתת ולקחת ידידות, אבל לא היתה לו הזדמנות להחזיר את החביבות שעשית לה.

No Replies to "יש לך חבר מי לוקח לך יתרון? הנה מה לעשות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.