פעילויות ותחביבים שיעזרו לך ליצור חברים חדשים – insightyv.com

פעילויות ותחביבים שיעזרו לך ליצור חברים חדשים

אנשים אשר פוגשים לעתים קרובות חברים חדשים (לעומת אלה המאבק) לעתים קרובות לעשות דבר אחד באופן עקבי: הם יוצאים! כדי להתחבר עם אחרים, אתה צריך להיות ליד אנשים אחרים. נשמע פשוט, נכון? אבל למה כל כך הרבה מאיתנו לא מצליחים לצאת מהבית כאשר אנחנו צריכים להיפגש עם חברים? אם אתה צריך לדחוף על מה שאתה יכול לעשות כדי לפגוש אחרים, הנה כמה רעיונות כי יביא לך את הספה החוצה ולהפוך חברים.

02
מתוך 11

קבוצות ספרים

שַׂמֵחַ diverse group of friends discussing a book in library.

אממירמדובסקי / גטי

אם אתה אוהב לקרוא, למה לא להצטרף לקבוצה של אנשים אשר חולקים את אהבתך לספרות? בדוק את החנויות המקומיות באזור, בספריות או במרכז הקהילתי שלך כדי לברר אילו קבוצות זמינות.

מילה אחת של עצה, ייתכן שיהיה עליך לנסות קבוצות שונות כדי לקבל רק את הזכות אוסף של אנשים וספרות שאתה מחפש. זה לוקח לפעמים כמה חודשים כדי להתיידד ככה, אבל בינתיים, אתה אינטראקציה עם קבוצה של אנשים תוססים ואינטלקטואלים שנהנים בדיונים. לא דרך רעה לבלות זמן כמו שאתה מכיר מישהו.

03
מתוך 11

ללמוד משהו חדש


לוקח בכיתה מתחבר איתך חבורה של אנשים חדשים.
דוגל ווטרס / חזון דיגיטלי / Getty Images

הצטרפות לכיתה או למידה תחביב חדש גם עוזר למשוך אנשים אליך. כאשר אתה מחוץ לאזור הנוחות שלך קצת, אתה בדרך כלל מנסה קצת יותר קשה להתחבר עם אנשים.

זה עובד גם אם אתה מחפש חברויות חדשות. לכוון קצר, 6-12 בכיתה בשבוע זה יהיה קל מספיק, כי תוכל ליהנות, אבל מספיק זמן כדי שתוכל להכיר את התלמידים האחרים שלך. אם אתה רגוע אך עדיין לערער, ​​תוכל לתת רק את הזכות vibe כדי להתיידד.

04
מתוך 11

הצטרף לקבוצת תמיכה

אֲנָשִׁים talking in a circle in group therapy session

קאימג ‘/ רפל רודז’ / גטי אימג ‘

האם יש לך סוכרת? דִכָּאוֹן? אם אתה נאבק עם מחלה או הפרעה, יש קבוצות מלא אנשים שיודעים בדיוק איך אתה מרגיש. לדבר על מה שאתה עובר ולפגוש אותם ברמה האישית ביותר שאתה יכול. אתה תהיה מופתע חברויות אתה יכול למצוא את זה ככה.

05
מתוך 11

מועדון השקעות

file0001577695389.jpg


הצטרף למועדון השקעות כדי לפגוש אחרים המעוניינים להגדיל את חסכונותיהם.
Morguefile

מי לא צריך ללמוד יותר על מניות וכסף? מועדוני השקעות יכול לעזור לך לנהל כמה מניות, אבל הם יכולים גם ללמד אותך על הכלכלה וכסף. לא רק זה, אבל תוכל לפגוש קבוצה מגוונת של אנשים שאתה כנראה לא היה נפגש במקום אחר. מועדוני השקעות הם בכל מקום, אבל הם לא תמיד המפורסם. לעשות קצת sleuthing למצוא אחד באזור שלך. כמה מקומות לבדוק כוללים:

  • Meetup.com
  • קבוצות Yahoo
  • פייסבוק
  • לשכת המסחר המקומית שלך
06
מתוך 11

הצטרף לקבוצת לימוד תנ”ך

רב אתני, mixed age bible study group.

fstop123 / Getty תמונות

אם אתם מחפשים להתחבר ברמה עמוקה יותר עם אנשים של האמונה שלכם, שקול להצטרף לקבוצה לימוד תנ”ך. אלה סוגים של קבוצות להיפגש בכנסיות או בבתים לדון בחלקים שונים של התנ”ך או ספרים רוחניים. לעתים קרובות, דיונים אלה מובילים למשהו נוסף, ומאפשרים לך להכיר אנשים ברמה אישית מאוד.

07
מתוך 11

מועדון תפירה

אֲרִיג טְוִיד stitch

AnnaKika / Flickr / CC על ידי 2.0

אם אתה סרוגה, לסרוג, או לחצות, למצוא כמה אנשים להתאסף לעבוד על הפרויקטים שלהם בזמן שהם מדברים לפגוש אנשים חדשים. סוגים אלה של קבוצות הופכים להיות יותר ויותר נפוצים, לכן כדי למצוא קבוצה, לשאול מסביב למשרד שלך, לבדוק קבוצות Meetup או Yahoo, או אפילו בית הקפה המקומי שלך כדי לראות אילו קבוצות נפגשות באזור שלך.

08
מתוך 11

לילה או מוזיאון

file000995552926.jpg


אירוע לילה בגלריה מחבר אתכם לאוהבי אמנות ותרבות אחרים.
Morguefile

האם אתם נהנים מהאמנות? אמנויות ויצירתיות יכולות לעורר אותנו לחקור את היחסים שלנו קצת יותר עמוק, וזה, כמובן, כולל את החברים שלך בחיים. עבור להרצאה או לתערוכה מיוחדת בגלריה או במוזיאון מתישהו, ולראות אם אתה יכול להתחיל קצת שיחה קטנה עם האנשים סביבך. 

לדוגמה, כמה מוזיאונים מציעים לילות הרצאות מיוחדות, שבו מומחה ידבר על ציור מסוים או אמנות. אירועים כאלה הם הזדמנויות הזהב לפגוש אחרים.

09
מתוך 11

עזרה הספרייה שלך

חברים of the library book sale - Palo Verde Library

אלן פורסיית / Flickr / CC BY-SA 2.0

התנדב עבור הספר שלך בשימוש הספר, מכירה פומבית צדקה, או ועדת התכנון. תהיה לך הזדמנות לפגוש אנשים ממש בשכונה שלך, ואם אתה גם תשוקה לקריאה, ספרות, קהילה, יהיה לך הרבה יותר משותף כדי לעזור להתחיל את הידידות שלך על רגל ימין.

10
מתוך 11

בר טריוויה


יש כמה משקאות בזמן שאתה עושה בר טריוויה להתיידד.
תמונות גיבור / Hero Images / Getty Images

ברים ופאבים רבים יש לילות טריוויה, שבו אנשים מתחרים אחד נגד השני בזמן שיש להם כמה משקאות משהו לאכול. זה כיף ואתה יכול לפגוש כמה אנשים באמת חכם ככה. כדי למצוא לילה טריוויה באזור שלך, לבדוק כמה טברנות המקומי ואת אתרי האינטרנט שלהם. אתה יכול גם לעשות חיפוש באינטרנט עבור “טריוויה” ואת עיר הולדתו כדי לראות מה מופיע.

11
מתוך 11

תיאטרון קהילתי

פְּנִים of Victoria Theatre, Singapore

ג ‘ק ב ויקיפדיה / Flickr / CC BY-SA 2.0

האם אתה thespian בלב? גם אם אתה לא, יש עדיין הרבה דרכים להסתבך עם תיאטרון הקהילה. חברות תיאטרון קהילתי תמיד מחפשים אנשים שפועלים, מציירים, נהדרים בכסף, יכולים לכוון ועוד. ארגון התיאטרון המקומי שלך יעריך את עזרתך. הצד החיובי עבורך הוא שתפגוש אנשים חדשים, ואולי תיצור חבר או שניים.

No Replies to "פעילויות ותחביבים שיעזרו לך ליצור חברים חדשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.