אתה צריך לתת את זה חבר ישן בחזרה לתוך החיים שלך?

אתה צריך לתת את זה חבר ישן בחזרה לתוך החיים שלך?

פייסבוק עשה את זה מאוד קל עבור חברים ותיקים שלנו לחפש אותנו, אבל לפני שאתה מקבל בקשה לחבר או להתחבר שוב, הנה כמה דברים לשקול.

איפה אתה בחיים שלך עכשיו?

לא כל ידידות אמורה להימשך לנצח בחייך, אבל זה לא דבר רע. כל חבר שאנחנו פוגשים בדרך מלמד אותנו משהו. אנחנו משתנים ללא הרף וחלק מהחברים שלנו משתנים וצומחים איתנו, בעוד שאחרים לא.

אולי הרחבנו את הרגשות שלנו והידידות לא יכלה לעמוד בקצב. אולי החיים של חבר השתנו בצורה כה דרמטית, שהחברות לא התאימה עוד לעולם שלהם.

תהיה הסיבה אשר תהיה, אנחנו יכולים להעריך את הידידות על מה זה היה ללא חרטה. ובעוד אנו עשויים לרצות להתאחד עם חבר, ייתכן שיש נקודה בחיינו הולך קדימה איפה זה פשוט לא יכול לקרות. אנחנו משתנים, אנחנו אנשים שונים, והידידות לא תהיה זהה, כי אנחנו לא אותו דבר.

כאשר חבר ותיק מתקשר אליך, שקול היכן אתה נמצא כעת בחייך. כל ידידות מביאה שמחה ושיעורים על צמיחה עם זה, אז לתת קצת מחשבה על הטוב והרע שעלול לקרות אם אתה מחדש עם חבר ותיק.

איך הם מתקשרים אליך?

חבר שרוצה להתחבר בפייסבוק הוא קל יותר להסכים מאשר אחד ששולח לך פתק ורוצה מערכת יחסים אמיתית. אם חבר רוצה רק לאכול ארוחת ערב ולהתעדכן, אולי כדאי לך לחשוב פעמיים כדי להבין היכן האדם הזה הולך להתאים את החיים שלך עכשיו.

ארוחת ערב אחת היא דבר אחד, אבל האם החבר רוצה להמשיך להסתובב לעתים קרובות יותר? אלה דברים שכדאי לחשוב עליהם.

כמה זמן זה היה?

זה עושה את ההבדל כמה שנים או חודשים זה היה מאז חבר פנה אליך. ויכוח רע באמת עשוי להימשך שנה או שנתיים לפני שני הצדדים מסוגלים לעבוד דברים.

אבל חמש שנים? עשר? הדברים הארוכים יותר נותרים בלתי פתורים, כך יהיה קשה יותר להתחבר מחדש לכביש. בסופו של דבר, תגיע לנקודה שבה סיימת עם מערכת היחסים, ואפילו מכתב מהחבר שלך בשלב זה לא ישנה את דעתך.

משך הזמן גם עושה את ההבדל כי כל כך הרבה של החיים שלך משתנה ככל שאתה רחוק מלבד החבר שלך. אתה יכול אפילו להסתכל על חברויות שלך בצורה שונה מאשר בעבר. אולי אתה יותר פתוח או יותר סלקטיבי, בהתאם להיסטוריה שלך. להרשות לחבר חדש לא יהיה קל אם זה כבר שנים רבות מאז דיברת.

מה קרה לסיום הידידות?

איך החברות הסתיימה לעתים קרובות עושה הבדל גדול אם אתה רוצה את היחסים כדי להתחיל שוב. האם יש לך נופל? פשוט נסחפת?

ידידות שגדלה זה מזה היא לעתים קרובות יותר קל להרכיב בחזרה מאשר אחד שנשבר. אם זה נגמר רע, יש עדיין חלקים שצריך לרפא לפני שתוכל להתחבר שוב ברמה אמיתית.

אמנם זה יכול להיות נחמד להכריז כי הדברים הם "מתחיל טרי" מנקודה זו ואילך, המציאות היא כי הזיכרונות מן העבר יהיה לצוץ עם חבר ותיק, אז אתה צריך לטפל בהם ולשים אותם לנוח לפני שאתה שוקל לתת להם בחזרה אל החיים שלך.

No Replies to "אתה צריך לתת את זה חבר ישן בחזרה לתוך החיים שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 65 = 74