עצות כאשר קווי התקשורת בין חברים חוצים – insightyv.com

עצות כאשר קווי התקשורת בין חברים חוצים

חוסר תקשורת הוא אחת הסיבות הגדולות ביותר חברים להילחם ואפילו לפעמים לסיים את החברות שלהם. דברים שאינם עניין גדול בתחילה לקבל בעיה גדולה פשוט כי אדם אחד לא כראוי לתקשר עם מישהו אחר.

להקשיב

עד כה, חוסר מיומנויות הקשבה היא הבעיה הגדולה ביותר בתקשורת. זה הסיבה מאחורי:

 • רגשות פגועים (כאשר חבר מרגיש שאתה לא מקשיב)
 • אי הבנות (כאשר אתה מניח מה חבר הולך להגיד לפספס את הנקודה בפועל)
 • טיעונים (כאשר אתה רק לשמוע כמה מילים ולהתרגז כי החבר שלך לא נראה אומר את מה שאתה רוצה אותם).

למד כיצד להקשיב באופן פעיל, שבו אתה מבין מה החבר שלך אומר. בנוסף, זה יעזור לחבר שלך להרגיש שהם נשמעים.

 

זיהוי טיימס כאשר ההודעה הולך לאיבוד

האם יש זמנים מסוימים כאשר אתה וחבר בדרך כלל מבינים אחד את השני? האם אתה עושה תוכניות על פייסבוק כי יש פישל? או טקסט לחבר שאתה הולך לפגוש אותם איפשהו אבל הם מעולם לא הראו? או אולי החבר שלך כועס עליך כי הם חשבו שאתה צוחק עליהם בדוא”ל, כאשר למעשה ניסית להיות אוהדת.

אם ישנם מצבים מסוימים הממשיכים לגרום לבעיות בינך לבין חברך, שנה את האופן שבו אתה מתקשר.

אנחנו יכולים לקבל את כל המשמשים מדי באמצעות דוא”ל או פייסבוק, למשל, במקום רק להרים את הטלפון ולהשאיר הודעה. אם השיטה של ​​תקשורת אתה משתמש אינו עובד, ללכת עם אחד אחר. ייתכן שיהיה עליך לצאת מחוץ לאזור הנוחות שלך כדי להשיג זאת.

 

אתה יודע מה אתה הולך להגיד

אם אתה סוג של מתחיל סיפור ולא יודע איך זה נגמר, אתה יכול לעשות את אותו הדבר בתקשורת היומי עם חברים.

אולי אתה חושב על משהו שאתה רוצה לספר להם, אבל המוח שלך נודד ואתה בסופו של דבר מדברים על חבורה של דברים אחרים במקום. זה בסדר אם זה עובד על הידידות שלך, אבל אם אתה נתקל הרבה misunderstandings, הגיע הזמן להשתמש בלחצן עריכה נפשית.

איך אפשר לדעת אם אתה מטפס על יותר מדי? חפשו מצבים כאלה:

 • החבר שלך התרגז כי לקחו משהו שאמרת אישית, אבל לא התכוונת לזה ככה.
 • החבר שלך הניח שאתה מתלונן על משהו כאשר אתה באמת לא.
 • החבר שלך אמר לך שהם עייפים לשמוע את אותם סיפורים ישנים ממך.

 

למד להיות אסרטיבי

אנשים רבים חושבים להיות אסרטיבית פירושו הליכה על פני אנשים, אבל למעשה זה אומר שאתה מדבר בביטחון עם אחרים כאשר יש לך משהו להגיד. זה אומר שבמקום לחכות לתת לבנות בעיה, אתה כתובת זה מיד. או שאתה בטוח לומר את דעתך, למרות שאתה יודע חבר שלך מסכים. אתה עושה את זה בכבוד ולא מתווכח, אבל אתה לא נותן למישהו אחר לשלוט גם על השיחה.

להיות תקיף אומר שכאשר חברים לחצות את הגבולות שלהם, אתה לתקן אותם באהבה. זה עוזר לשמור על טיעונים למינימום ומאפשר לך להימנע אלה רגשות שליליים שיכולים לבנות ידידות לאורך זמן.

 

להביא את הנקודות שלך כאשר הזמן צודק

לעתים קרובות זה לא מה שאתה אומר, זה מתי ואיך אתה אומר את זה. שיחות מסוימות פשוט לעבוד טוב יותר כאשר הזמן הנכון.

הימנע מזמנים כאלה:

 • שניכם ממהרים וצריכים לעזוב.
 • החבר שלך מוסחת עם העבודה או הילדים.
 • אתה במסיבה.
 • הזרקור הוא על מישהו אחר (במסיבת פרסים או במסיבת יום הולדת, למשל).
 • אתה נמצא בקבוצה של אנשים שיכולים לשמוע אותך.

זה יכול להיות קשה כאשר אתה כועס עם חבר, למשל, ואתה רק רוצה לקבל את הדיון כי אתה יודע שזה יהיה לא נעים. אבל הדבר הבוגר לעשות הוא לחכות עד שיהיה לך זמן לדבר דברים כמו שצריך. בלי זה, בסופו של דבר אתה גורם לבעיה גדולה יותר ידידות שלך.

 

ודא שאתה רגוע

אם אתה כועס, אתה ללא ספק אומר דברים שאתה לא מתכוון.

יש כמה דברים, ברגע שאתה אומר אותם, אתה פשוט לא יכול לקחת אותם בחזרה. במקום זאת, המתן עד שתירגע, גם אם זה אומר יום או יומיים מאוחר יותר.

אם החבר שלך רוצה לדבר ואתה עדיין כועס, תגיד להם:

“אני רוצה לדבר על זה איתך, אבל אני באמת כועסת עכשיו ורוצה לחכות עד שאוכל לנקות את הראש, אני חושבת שיהיה טוב יותר לחברות שלנו אם אני אתן לעצמי יום לחשוב על זה. “

 

שאל את החבר שלך איך אתה יכול גם לתקשר טוב יותר

אם אתה מוצא כי אתה וחבר יש בעיות תקשורת תכופות, לא להאשים אותם עושה משהו לא בסדר. הבעיה עשויה להיות בצד שלך. מה עוד, קבוצות שונות של חברים לתקשר בצורה שונה, אז מה עובד עבור חבר אחד לא יכול לעבוד אחר.

במקום זאת, שאל את החבר שלך על רעיונות כיצד שניכם יכולים לתקשר בצורה יעילה יותר. תגיד משהו כמו:

“שמתי לב שיש לנו כמה אי-הבנות בזמן האחרון כשזה מגיע לפגישה אחרי העבודה, איך אנחנו יכולים לתקן את זה י את רוצה שאני אתקשר אליך לפני שאעזוב לשלוח לך מייל?

“כתבתי על הקיר שלך בפייסבוק על המסיבה, אבל אני מניחה שלא ראית את זה, אני משתמשת בפייסבוק בעצמי הרבה, אבל אם אתה לא עושה את זה בסדר, תן לי לדעת מה הדרך הטובה ביותר ליצור איתך קשר אז אני לא “לא תעזוב אותך בפעם הבאה.”

“אני יודעת ששילחת לי טקסטים במהלך היום, אבל אני באמת לא יכולה להגיע אליהם, האם אתה יכול להתקשר אליי אני יכולה לדבר איתך בצורה יותר קלה”.

 

עבודה לקראת מטרה של שיפור הידידות שלך

ודא שכל התקשורת שלך יש נקודה על זה: כדי לשפר את הידידות שלך. אם אתה אומר או עושה דברים שאינם לטובת החברות, אולי זה רעיון טוב רק להשאיר אותם לבד. בסופו של דבר, אתה רוצה את הידידות שלך להיות מקום בטוח, שבו שניכם מרגישים בנוח לומר את מה שיש לך לומר בלי לדאוג להיות נשפטים או misunderstood. 

No Replies to "עצות כאשר קווי התקשורת בין חברים חוצים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.