מקנא לחבר? הנה איך להתמודד – insightyv.com

מקנא לחבר? הנה איך להתמודד

גם את הטוב ביותר של חברים יכולים לקבל מקנא אחד את השני לפעמים. זה נכון במיוחד אם אתה גם הולך אחרי דברים דומים בחיים, כמו מערכות יחסים, נתיבי קריירה, ומטרות אישיות. קנאה יש את הכוח להרוס ידידות אם זה לא נשמר לבדוק. אמנם אתה לא יכול לעזור את הדרך שבה אתה מרגיש, אתה יכול לשלוט איך אתה מגיב על קנאה גוון.

לכל אחד יש נתיב משלו בחיים

גם אם אתה וחבר הולכים ראש בראש בתחרות או בעבודה, אתה צריך להבין שאתה שני אנשים נפרדים אשר כל אחד לעשות את הדרך שלך, וזה נכון גם אם המטרה שלך יש את אותו הדבר.

כאשר אתה מבין כי הנתיב שלך בחיים הוא ייחודי ולא כמו של כל אחד אחר (כולל זה של החבר שלך), תראה כי רגשות של קנאה הם רגש מבוזבז כי רק שופך את האנרגיה שלך. במילים אחרות, המאפשר קנאה לחדור רחוק מדי לתוך המוח שלך ואת הלב יהיה למעשה לקחת אותך מן האושר שלך.

איך הערכה עצמית שלך עושה?

לעתים כה קרובות, כאשר אנו מרגישים קנאה, זה בגלל שאנחנו מפקפקים בעצמנו. גם אם אתה וחבר שניהם מנסים לרדת במשקל, למשל, לא היית מרגיש קנאי כאשר החבר שלך פגע סימן המטרה שלה אם היית בטוח שאתה בסופו של דבר לפגוש את שלך גם כן. אתה תהיה מאושר בשבילה.

הדבר נכון גם עם מטרות עבודה, כסף או מערכות יחסים. אם אתה בספק אם יהיה לך את אותו סוג של הצלחה, זה סימן שאתה צריך לעבוד על ההערכה העצמית שלך. הערכה עצמית ירודה לא רק למנוע ממך את מטרות החיים שלך, זה יגרום לך לפעול שלילית כלפי החבר שלך.

לראות את החבר להצליח יכול לעורר לך חיים טובים יותר

אם קנאה יש מטרה בכלל, זה לגמרי לפתוח את העיניים שלך את האפשרויות בחיים. במקום להסתכל על המצב כאילו לחבר שלך יש משהו שאתה לא, להסתכל על ההשראה שהאדם הזה מספק לך.

תראה כי לא רק את המטרה שלך אפשרי, שאיפה חדשה עשויה לצאת כתוצאה של ההצלחה של החבר שלך.

להכיר בקנאה כרגש רגיל, אבל אל תתנו לזה לשלוט על הלב שלך

הנה המציאות, אתה הם הולך להיות מקנא מפעם לפעם. זו הרגשה, בדיוק כמו רגשות שליליים אחרים שאולי יש לך כלפי החבר שלך מדי פעם, כמו מטרד או כעס. ברגע שאתה יודע את זה, אתה יכול להתמודד עם זה כראוי. זה חשוב במיוחד ידידות, שם העבודה שלך היא להיות מאושר ותומך של חבר שלך.

חלק מהידידות הסיבה יכולה להיות דבר כזה קשה לשמור היא שזה מאתגר אותנו. אבל נחשו מה? אנחנו צריכים להיות לערער. אנחנו צריכים לצאת מהחיים שלנו מעת לעת ולעודד מישהו אחר. זה עוזר לנו לקבל פרספקטיבה ולהיות מודעים יותר עצמית, וזה גם מזכיר לנו כי העולם הוא לא הכל עלינו.

גם אם אתה מרגיש צביטה רגעית של קנאה, אתה לא צריך לתת לזה להשתהות זמן רב. מתן קנאה כדי לקבוע את הטון של ידידות שלך יסתיים זה. להישאר במצב של קנאה זה לא משהו שאתה עושה אם אתה חבר.

No Replies to "מקנא לחבר? הנה איך להתמודד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.