סימנים כי ידידותך עשוי להיות רעיל – insightyv.com

סימנים כי ידידותך עשוי להיות רעיל

ניסית וניסה לשמור על הידידות שלך הולך, ועכשיו אתה מרגיש כאילו זה יכול להיות הזמן להמשיך הלאה. אתה צריך לעשות את זה? הנה כמה סימנים שאולי זה הזמן לחלק דרכים.

החבר שלך לא רוצה לדבר איתך

תקשורת מתמשכת חשובה, כך שגם אם אתה והחבר שלך מתווכחים שזה יותר טוב מאשר לא מדברים אחד עם השני בכלל. כאשר אנו נכשלים לתקשר, את הטענה אנחנו פשוט הפך להיות גדול יותר.

אנחנו עוברים על זה במוחנו, ואולי אפילו מניחים שלחבר שלנו היו מניעים מסוימים לגרום לוויכוח. בזמן שאנחנו עושים את זה, החבר שלנו הוא כנראה עושה את אותו הדבר.

מערכת יחסים בריאה היא אחת שבה חברים לא מפחדים להתווכח כי הם עושים את זה במטרה להגיע להבנה. הם יש דברים החוצה, כך החברות שלהם נשאר מקום בטוח שבו הם יכולים להיות עצמם.

גם אם אתה והחבר שלך לא היה ויכוח, שתיקה בדרך כלל אומר אחד או שניהם לא אכפת לך על היחסים מספיק כדי לטפח אותו. אתה עשוי לתהות מדוע החבר שלך לא התקשר, וכתוצאה מכך, להניח שהם לא אכפת. בינתיים, החבר שלך הוא תוהה את אותו הדבר עליך.

אם החבר שלך לא רוצה להיות חלק פעיל של תהליך התקשורת, ייתכן שהגיע הזמן להשאיר את היחסים מאחורי. אתה לא יכול לשמור על ידידות לבד.

חבר שלך רק אנשי קשר כאשר הם רוצים משהו

זה נהדר לעזור לחבר, אבל אם זו הסיבה היחידה חבר שלך אי פעם קשרים, זה יכול להיות שהם פשוט משתמשים בך ולא ממש אכפת היחסים שלך.

סימנים שהחבר שלך משתמש בך עבור טובות כוללים:

  • רק ליצור איתך קשר כאשר הם רוצים משהו ממך.
  • אי-החזרת השיחות או האימיילים שלך.
  • בטענה להיות עסוק כאשר אתה רוצה להיפגש, אבל למצוא את הזמן שבו הם צריכים משהו.
  • לא שם בשבילך בזמנים החשובים בחיים.

אם החבר שלך לא יכול להתחבר איתך אלא במהלך הזמנים שבהם הם צריכים טובה, זה יכול להיות הזמן לחתוך תקשורת לגמרי.

החבר שלך הלך עלייך ואז העמיד פנים שזה היה שום דבר

חברים שאינם מודעים להתנהגות שלהם קשה לקחת בכלל. מודעות עצמית חשובה ואם החבר שלך חסר כי הם עשויים לפעול באופן כללי clueless או שהם עלולים לפעול בזדון.

כולנו מתנהגים בצורה גרועה לפעמים, אבל אתה חייב לעמוד בזה. חבר שמתנפל עליך, צועק עליך או שאתה גולש באינטרנט ואז מעמיד פנים כאילו זה לא היה שום דבר, הראה לך שאתה ידידות לא שווה להם הרבה. זה לא שווה את זה להתנצל או לתקן, וזה בהחלט לא שווה להתייחס. כאשר הם מראים לך את זה, מה יש לך ברירה אלא לעזוב?

אין לך שום דבר במשותף

אמנם זה טוב יש מגוון של חברים, לפעמים אתה והחבר שלך אין דבר משותף יותר וכתוצאה מכך, אף אחד מכם לא משלם הרבה תשומת לב לידידות. סיום ידידות כזו אינו דורש הכרזה רשמית; מה שקורה בדרך כלל הוא שאתה כל להיסחף זה מזה.

לפעמים חברים חווים אירועים שונים בחיים וכתוצאה מכך, זה נראה כאילו כבר אין לך משהו במשותף עם האנשים שבהם היית לבלות עם. הדבר הטוב הוא שגם אם תתרחק מסוג זה של ידידות, ייתכן שתוכל להרים איפה אתה עזב מתישהו בעתיד אם המצב צריך להשתנות ואתה מחליט להיות חברים שוב.

החבר שלך בגד בך

זה נהדר לסלוח ולשכוח, אבל יש פעמים כאשר בגידה הוא גדול מדי בשבילך כדי להמשיך עם ידידות. הבגידה יכולה לערב כל מיני דברים שונים, משפיכת סודות לבגידה. כאשר אמון נשבר, זה באמת לא משנה מה הבגידה היה כי ההשפעה היא זהה. כמה חברים מסוגלים להתמודד עם הבגידה ולעבוד באמצעות חילוקי הדעות לאחר מכן, אבל עבור אחרים, החברות משתנה בצורה כזו שהם לא יכולים לנסות שוב.

כאשר אתה כבר לא מרגיש בנוח להיות עצמך או לשתף חלקים של החיים שלך, זה יכול להיות הזמן להמשיך הלאה.

No Replies to "סימנים כי ידידותך עשוי להיות רעיל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.