איך להשיג סגר על ידידות זה נגמר – insightyv.com

איך להשיג סגר על ידידות זה נגמר

סיבה אחת שאנשים מתקשים לתת לחברות כושלת ללכת היא שהם מרגישים צורך בסגירה, או משהו שיאפשר להם לעזוב לגמרי את הקשר. Breakups נראה שלם כאשר אתה לא יכול להגיד מה שאתה רוצה להגיד או מרגיש כאילו אתה יכול לנסות שוב. אבל המציאות הקשה היא שכאשר החברות נעשית, זה לא משנה אם היית מוכן לזה.

קבלת הסגר אומר שאתה בא למקום של קבלה רגשית עם סוף הידידות שלך.

אתה עדיין יכול להרגיש קצת עצוב או כועס על זה, אבל בסך הכל אתה מוכן לקבל את זה ולעבור על חברויות בריא. הנה איך לסגור על ידידות שהסתיימה.

לחבק את המציאות כי חברויות לפעמים נועדו לזמן קצר

זה יכול להיות מזעזע כאשר ידידות מסתיימת כי חשבת ימשיך. קשה להאמין שחבר שהסתובבת בו והיית כל כך כיף איתו כבר לא זמין לך.

במקום להתמקד כמה זמן או קצר הידידות נמשך, להיות אסיר תודה על זה כמו שזה היה, מתחילתו ועד סופו. כל החברים מלמדים אותנו דברים בלי קשר לכמה זמן הם היו בחיים שלנו, כולל כמה שיעורים שאנחנו לא מבינים עד הרבה אחרי שאנחנו עוזבים אותם.

להבין שאתה יכול להשיג סגירה לבד

זוהי טעות נפוצה כי אתה צריך את החבר שלך שם כדי באמת לסגור. אנשים רוצים להגיד מה דעתם, לחלוק את מחשבותיהם האחרונות, או אפילו לבקש עוד ניסיון.

אבל גם אם החבר שלך סגר אותך, יש לך את זה בתוך הכוח שלך להיפרד כל בעצמך.

בספר חברים טובים לנצח, מחבר איירין ס ‘לוין, Ph.D. מניות “הצהרות על התאוששות ידידותית” שיכולות לעזור עם סיום הידידות, כולל:

  • חברויות אבודות הן חלק מהחיים.
  • כל חברות שבורה מציעה שיעורים כדי לעורר טוב יותר בעתיד.
  • הסגר אינו לוקח שניים; זה משהו שאתה יכול לעבוד על עצמאי.

עם הידיעה שאתה יכול לעבוד דרך הרגשות שלך בעצמך, לא משנה מה החבר שלך עשוי לחשוב או להרגיש לגבי המצב, תוכל לאמץ לחלוטין את הסגר על ידי העבודה שאתה עושה לבד. זהו רעיון חזק שיכול לשחרר אותך ולמנוע ממך מגורים זמן רב מדי על מערכת יחסים כי יש להפעיל את הקורס.

קבל את הטעויות שאתה או החבר שלך עשה כמו שיעורים שאתה אמור ללמוד

לעתים קרובות מדי אנחנו נדהמים על ידידות שהסתיימה כי אנחנו מרגישים כאילו היינו עושים דברים אחרת אם היה לנו רק הזדמנות שנייה. אבל המציאות היא, כי ידידות היה אמור ללמד אותך את הלקח, כך שכאשר אתה לומד את זה, לאמץ את הידע שצברת ולהמשיך הלאה. אל תנסה לשנות את העבר על ידי המבקשים שזה היה שונה.

אם למדת משהו על עצמך או על אנשים באופן כללי, קבל את השיעורים האלה וידע שבפעם הבאה תעשה דברים אחרת. מושג זה, בעוד פשוט, ימנע ממך להיתקע “מה אם” חשיבה.

הסוף לא תמיד עלייך

זה קשה במיוחד להמשיך הלאה מן הפרידה כאשר אתה באמת לא רואה את זה מגיע. חבר שפשוט מתרחק או חוסם אותך, לכאורה ללא סיבה, יכול להשאיר אותך תוהה מה עשית במשך זמן רב מאוד אחרי.

אבל אם החבר שלך מוכן לדבר איתך על זה, תצטרך לקבל את זה אולי הפרידה באמת יותר על משהו החברים שלך עובר מעט מאוד על מה שאתה יכול לעשות.

אל תקווה לפיוס

הדרך היחידה להתאושש להתאמן היא כאשר שני חברים לעזוב לחלוטין את ידידות ולהמשיך הלאה עם חייהם. לאחר מכן, כאשר הם עבדו דרך מה זה הם נועדו להתמודד עם, הם יכולים להתאחד בשלב מסוים. אבל גם אז, פגישה שנכפתה על ידי חבר אחד או ניסתה בזמן רע עלולה להיכשל בצורה לא נכונה.

במקום לשנות את דעתך על פיוס, לשנות את החשיבה שלך “אני אהיה פתוח להיות חברים שוב בעתיד אם הזדמנות צריך להציג את עצמו.” זה אומר שאתה מוכן להסתכל על ידידות אפשרית בעתיד , אבל זה עדיין יהיה חייב להיות מתאים לך באותו זמן בחיים שלך.

לִסְלוֹחַ

אולי הכי חשוב, סלח לך ולחבר שלך. לא משנה מה קרה (אם החבר שלך בגד בך, זרק אותך על עניין אהבה חדש, או פשוט הלך משם בלי מילה נוספת) לסלוח להם על מה שהם עשו.

אבל גם תגלה כי בסופו של דבר ידידות מגיע לעתים קרובות עם הרבה אשמה. סלח גם את עצמך. אל תתפסו את “אם הייתי עושה את זה, אז אנחנו עדיין יהיו חברים” לחשוב. האמת היא שאם היית אמור להישאר חברים, היית עושה את זה, לא משנה מה כל אחד מכם עשה. יש מטרה גבוהה יותר לכל דבר בחיים, וזה כולל ידידות.

השתמש דברים שלמדת כדי לשפר חברויות חדשות שמגיעים לתוך החיים שלך

אל תבזבזו את השיעורים הגדולים האלה שלמדתם מסוף הידידות הזאת. השתמש בהם כדי לשפר את כל היחסים הנוכחיים שלך ואת חברויות חדשות שאתה יוצר. אף פעם לא להתעכב על טעויות, כי כמו מאיה אנג’לו אמר, “כאשר אתה יודע טוב יותר, אתה עושה יותר טוב.” אם אתה יודע יותר עכשיו ממה שאתה עושה קודם, אתה גדל רגשית יכול ליצור חברויות עמוקות יותר, מוצק יותר.

No Replies to "איך להשיג סגר על ידידות זה נגמר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.