איך לכבד את הידידות | insightyv.com

איך לכבד את הידידות

איך לכבד את הידידות

כאשר חברויות מגיעות לסיומה, האנשים המעורבים מרגישים לעתים קרובות מרירות ועצובות על מה שקרה. זה טבעי להתאבל על אובדן של ידידות, ולמעשה, מתאבל על סופיות היחסים מסייע לך להמשיך הלאה בצורה בריאה ליצור חברויות עם אנשים חדשים. עם זאת, אם אתה נותן לכעס ולפגוע כלל הפעולות שלך, אתה ללא ספק לגרום נזק למוניטין שלך ואפילו חברויות אחרות בחיים שלך.

הנה איך להתרחק ידידות עם כבוד.

מציג כבוד לאדם שפגע בך

חברויות בסופו של דבר רוב הזמן כי אחד או שני חברים עשו משהו כדי לפגוע או לכעוס על האדם האחר. כאשר החברים לא יכולים לעבוד דרך הטיעון, הם מתרגזים וממשיכים הלאה מהחברות.

או, אולי חבר אחד התנהג בצורה גרועה, וכתוצאה מכך, האדם השני ממשיך הלאה כי הם לא רוצים את השליליות בחיים שלהם.

בשני המצבים האלה, קשה לסיים את הידידות ללא שם קורא או נזיפות. אתה נפגע או מטורף, ולכן אתה רוצה לתת לאנשים לדעת בדיוק מה החבר שלך עשה לך. אולי אתה רוצה לספר לחברים אחרים על איך אדם זה התנהג.

לפני שאתה עושה את זה, עם זאת, לקחת צעד אחורה ולקבל טיפול על הכעס שלך כאב. למרות שזה טבעי לרצות לחפש חברים אחרים, כאשר מישהו פגע בך, אם אתה מתנהג בצורה מכובדת, אנשים ישלמו יותר תשומת לב לזה מאשר איך החבר שלך פעלו.

במילים אחרות, למרות שהאדם האחר טועה כאשר אתה מנסה “להתאים” את הכעס, השליליות או התנהגות רעה, הוא משקף אותך בצורה גרועה, גם אם לא עשיתם שום דבר רע.

מה זה אומר כדי להראות כבוד?

סיום יחסים (מתוך ידידות לנישואין) מכובד אומר שאתה:

  • להיפרד בצורה הנדיבה ביותר האפשרית.
  • אל תרכל או תפיל אותם לאנשים אחרים.
  • אל תגיד דברים מגעילים לפגוע בהם.
  • אל תנסה לגרום לאנשים אחרים לשנוא אותם רק בגלל שיש לך בעיה איתם. גם כאשר חברים שואלים אותך “מה קרה?” אתה יכול לספר להם בצורה מכובדת. התמקד בהתנהגות שהחבר שלך הציג לא על אופיו של האדם.

דוגמאות של כבוד ביחס לכבוד חבר

ידיד משותף אומר: “רק שמעתי אותך וסאלי כבר לא מדברות, מה קרה?”

רוֹחֵשׁ כָּבוֹדYou

“אני יודעת, אני כל כך עצובה בקשר לסוף הידידות, סאלי עשתה איתי תוכניות לצאת לקניות, ואז לא הגיעה לחנות, שם חיכיתי לה יותר משעה לפני שעזבתי סוף סוף. זו היתה הפעם השלישית שזה קרה, ואני פשוט מרגישה שאולי אנחנו מחפשים אחר דברים בחברה “.

חסר כבודYou

חיכיתי לה יותר מחצי שעה בחנות, אחרי שהיא פוצצה אותי שוב, היא עשתה את זה מיליון פעמים, ואני פשוט צריך את זה, מי צריך אנשים שמתייחסים אליך ככה? זה מאחורי.”

כאשר אתה להיפרד עם החבר שלך:

רוֹחֵשׁ כָּבוֹדYou

“הייתי כל כך נפגעת בלילה הקודם כשהזמנת את כולם חוץ ממני למסיבה שלך, זו הפעם השנייה שאתה מוציא אותי, ואני לא מבין למה, וכשאני שואל אותך אמרת, שום דבר אישי “. אני לא יודע מה זה אומר, אבל יש לי מושג אחר על מה צריך להיות ידידות, אני יודע שאתה אדם טוב אבל רק חושב שאנחנו לא נועדו להיות חברים”.

חסר כבודYou

“אתה כל כך גס וכשלא הזמנת אותי – שוב – למסיבה שלך שהראית מה מכשפה אתה באמת, אני לא צריך את זה, אל תתקשר אלי שוב!”

כאשר אתה רואה ידיד לשעבר במקום כלשהו שם לב היא מדברת עם מכרה משותף.

רוֹחֵשׁ כָּבוֹדYou

אתה אומר שלום לחבר לשעבר שלך ולדבר קצת. אתה יודע שאתה לא הולך להיות חברים שוב, אבל אתה מראה לה כי אין רגשות קשים.

חסר כבודYou

הימנע מחברתך לשעבר ולאחר מכן רץ אל ההיכרות שהיא דיברה אליה וסיפר לה את כל מה שחברתך לשעבר עשתה לך.

תרגול כבוד יכול לשנות את חברויות

כבוד, כמו סליחה, לא אומר שמה שהאדם עשה לך צדק. זה אומר כי החבר לשעבר שלך אין את הכוח לגרום לך להרגיש רע יותר, וכתוצאה מכך, אתה לא הולך להתנהג בצורה שלילית כדי “לחזור” עליהם.

תרגול כבוד יכול להיות אתגר. חזותית טובה היא לראות את החיים שלך עם מספר מוגדר של משבצות שבו אתה יכול להרגיש משהו. כאשר אתה לוקח כמה חריצים אלה עם כעס ופגוע, אתה לא יכול לחוות אושר ושמחה עם חברים חדשים. זה ויזואלי יעזור לך לשים breakups בפרספקטיבה, ולאפשר לך להציג באופן חופשי כבוד, גם כאשר אתה לא חברים עם מישהו עוד.

מה עוד, מראה את החברים הנוכחיים שלך כי אתה יכול להיפרד עם חבר בכבוד עוזר להם לראות אותך באור חיובי. כאשר יש לך ויכוח עם מישהו, הם יכולים להרגיש בטוחים כי תוכל גם לעבוד את זה איתם או לעבור הלאה בכבוד.

No Replies to "איך לכבד את הידידות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 9