הנה מה סופרים מפורסמים אומרים על ידידות – insightyv.com

הנה מה סופרים מפורסמים אומרים על ידידות

העולם הספרותי יכול לגרום לנו להסתכל על החברות בצורה שונה מזו שעשינו בעבר. אלה ציטוטים ידידות על ידי אמילי דיקינסון, מארק טוויין, ג ‘יין אוסטן, ועוד, יראה לך למה ידידות חשובה בחיים שלך.

מצאנו רבים של ציטוטים אלה להיות די מרענן, בין השאר משום סופרים אלה נראה לתמוך אחד את השני. יש הסבורים כי סופרים מקנאים זה בזה, אך אוסף ציטוטים זה מעיד על ההפך. ציטוטים הבאים הם ייחודיים ומגוונים כמו סופרים הם מיוחסים.

Friday
של 08

אמילי דיקינסון

אמילי Dickinson

אמילי דיקינסון – הולטון ארכיון / Getty Images

“החברים שלי הם האחוזה שלי”.

למרות היותה מתבודדת וירטואלית, אמילי דיקינסון הבינה את חשיבות הידידות. ציטוט זה אומר הכל. לא משנה מה אתה רוכש בחיים, שום דבר לא גורם לך להרגיש יותר חסוי מאשר ידידות חזקה.

02
של 08

חליל ג ‘יבראן

א Photograph of the face of Khalil Gibran

ויקיפדיה

ידידות היא תמיד אחריות מתוקה, לעולם לא הזדמנות “.

מחשבותיו של ח’ליל ג’ובראן על ידידות ואהבה וחיים הן מן המלים החיוביות והמעוררות ביותר שקראתי אי פעם. הספר המפורסם שלו, הנביא, נעשה סרט אנימציה.

המסר שלו הוא פשוט, ידידות היא מתנה לנו ואנחנו חייבים להוקיר את זה ולהיות אסיר תודה על זה.

03
של 08

מרק טווין

סימן Twain

מגזין החיים / ויקיפדיה

“הצער יכול לדאוג לעצמו, אבל כדי לקבל את מלוא הערך של שמחה אתה חייב להיות מישהו לחלק אותו”.

האם ציטוט זה אינו מסתכם רק ביופי הידידות? לעתים קרובות כל כך אנחנו חושבים על צורך חברים בזמן של מתח, אבל טוויין מזכיר לנו שיש מישהו לחלוק את הזמנים המאושרים שלך הוא אפילו יותר מיוחד.

04
של 08

ג’ורג ‘אליוט (מרי אן אוונס)

ג 'ורג' Eliot

סר פרדריק ברטון / ויקיפדיה

“בשביל מה אנחנו חיים, אם זה לא להפוך את החיים פחות קשים זה לזה.”

העולם כל כך מחובר. כולנו חלק מחיינו של זה, יותר מכפי שאנחנו בוודאי מבינים. ציטוט זה מזכיר לנו שחברים צריכים לתמוך ולעזור זה לזה. זה כזה פשוט.

05
של 08

ג ‘יין אוסטין

ג 'יין Austen

הולטון ארכיון / Getty תמונות

“ידידות היא ללא ספק המזל הטוב ביותר לחבבי האהבה המאוכזבת”.

אם אתה זרקו או נפגעו על ידי אהבה אין דבר כמו מילה טובה מהחברים שלך. החברים שלך יסייעו לך לצאת מהבית, הלאה עם החיים שלך, ותהיתי למה אתה כבר pining אחרי הבחור או הילדה מלכתחילה. הם עוזרים לשמור על התמקדות במה שחשוב באמת בחיים, שהוא למצוא מישהו שמעריך אותך, בדיוק כפי שאתה.

06
של 08

וולט ויטמן

וולט Whitman, poet; half-length, seated, wearing hat.

מאתיו בריידי / ויקיפדיה / PD-US

“ללא ספק מגיע לי אויבי, אבל אני לא מאמין שמגיע לי החברים שלי”.

לעתים קרובות כל כך אנחנו חושבים בדיוק ההפך ממה שציטוט זה אומר, וזה כנראה למה אני אוהב את זה. זה גורם לך להפסיק, לא? חברים הם באמת ברכה ואנחנו מקבלים אותם לא מלהיות מושלם, אבל בגלל שאנחנו כל כך בר מזל כדי למצוא אותם.

07
של 08

ראלף וולדו אמרסון

אמרסון, poet and thinker

אינטרנט ארכיון תמונות ספר / Flickr / לא ידוע זכויות יוצרים

“חבר הוא אדם שאני יכול להיות כנה, לפניו אני יכול לחשוב בקול רם”.

אחד היתרונות שיש חברים טובים הוא פשוט להיות מסוגל להיות עצמך. עם חבר אמיתי, אתה לא צריך לדאוג על המילים שלך misconstrued או כוונות שלך misinterpreted. החבר שלך “מקבל” אותך, ומבין מאיפה אתה בא.

ציטוט זה גם אומר משהו אחר, וזה שאתה צריך להיות כנים עם החברים שלך. זה לא אומר שאתה באכזריות כנים או לומר דברים כדי לפגוע ברגשותיהם, אבל אתה צריך להיות אדם אחד שהם יודעים שהם יכולים לסמוך על מנת לקבל תשובה ישירה.

08
של 08

אלכסנדר Dumas

אלכסנדר Dumas père (1802-1870)

נדר / ויקיפדיה

הידידות היא לשכוח את מה שאתה נותן וזוכר מה שמקבל “.

לעתים קרובות מדי, אנו שומרים רשימה של זכויות עוולות עם חברים. אנו שוכחים כי בידיד את לתת ולקחת הם לא תמיד כל כך שווה לצייר. חבר אחד עושה מעשה טוב עבורנו ואז אנחנו מחזירים טובה על ידי אפיית משהו או סתם להקשיב ללא הפרעה. איך אתה יכול לקבוע מה גם כאשר אתה שומר רשימה?

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא איך דומא אומר כאן. שכח מה שאתה נותן ולזכור מה אתה מקבל מהחברים שלך. אם אתה מרגיש כאילו יש לך ידידות לא מאוזנת, כתובת זה. אבל גם, לא להיכנס לידידות עם גישה שאתה צריך להיות משולם בחזרה על כל מאמץ שתבצע כדי להיות חבר טוב.

No Replies to "הנה מה סופרים מפורסמים אומרים על ידידות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.