מה לעשות כאשר ידידות מסתיימת – insightyv.com

מה לעשות כאשר ידידות מסתיימת

זה דבר אחד להיות ידידות ידידות, אבל בעיה אחרת לגמרי כאשר אתה לא מבין את הסיבות מאחורי זה. כאשר החברות שלך מסתיימת, אתה צריך לתת לעצמך זמן להתאבל ולהמשיך הלאה מן היחסים. אבל כשאתה מוסיף לכך את הנטל של תוהה מה אתה יכול לומר או לעשות כדי לזרז את הסוף, זה יכול להוסיף אי ודאות רגשית זה משאיר אותך ספק את עצמך עם כל חברויות חדשות לך טופס.

האם אתה נסחף זה מזה?

יש הבדל בין ידידות שהיא לגמרי מתה לבין אחת שבה שני אנשים פשוט נסחפים זה מזה. אם אתה באופן טבעי לגדול מבחינה רגשית בכיוונים מנוגדים, החברות שלך יעצור, אבל תמיד יש הזדמנות להחיות אותו בשלב מסוים. אנשים להיסחף ללא סוף דרמטי יהיה סיכוי טוב יותר להרים איפה הם הפסיקו את המשך החברות שלהם במועד עתידי, כאשר שני חברים הם על בסיס שווה יותר. זה קורה הרבה כאשר חבר אחד מתרחק, מתחתן, או יש עוד שינוי משמעותי בחיים.

חברים לא תמיד הולכים באותה דרך רגשית, אז לפעמים הם נסחפים לכיוונים נפרדים. אם זה נשמע לך ולחבר שלך, לנסות להבין מאיפה החבר שלך מגיע. זה לא אומר סוף ידידות שלך בהכרח, אבל זה כנראה אומר שהדברים ישתנו.

תן לך ולחבר שלך זמן להסתגל.

שאל מה אתה יכול לעשות

אל תדבר בשקט על הידידות שלך, כי זה יגרום לך להרגיש גרוע יותר לאורך הקו. לדבר עם החבר שלך כאשר אתה יודע משהו לא בסדר אבל הם לא אומרים הוא מביך להפליא, אבל לא נותנים לזה לעצור אותך. אם אכפת לך הידידות, אתה חייב את זה לעצמך (וגם לחבר שלך) כדי לטפל בה.

אל תתפלא אם החבר שלך מכחיש שמשהו לא בסדר. לפעמים חברות מתחילה להרגיש “כבוי” ואנחנו לא ממש בטוחים למה אנחנו מפחדים לבחון את זה. לדבר על זה אולי קשה, אבל זה הדבר הנכון לעשות. אם אתם מדברים על דברים ומגיעים למסקנה שאתם והחבר שלכם לא אמורים להסתובב ביחד יותר, אז שיהיה. אבל אם אתה לא מעלה את זה, אתה תבזבז הרבה זמן מאוחר יותר תוהה מדוע.

קבל את הסוף ואת מאחל להם את הטוב ביותר

אם אין לך מושג למה החברות שלך מסתיימת, זה גם אין שום קשר אליך או שאתה לא היה כנה עם עצמך על ההתנהגות שלך. האם התנהגת בצורה גרועה? האם לקחת את חברך כמובן מאליו? לדבר על זה עם מישהו קרוב למצב (החבר שלך או צד שלישי שמכיר את שניכם) על מנת לקבל משוב כנה. אם החבר שלך מוכן לדבר על זה, לשאול אותם דוגמאות שבהן לא היית חבר, אבל לעשות את זה עם היחס של למידה על עצמך ולא להתווכח עם החבר שלך. הידידות שלך עשויה עדיין להסתיים לאחר שתדון בכך, אבל לפחות תדע מה היו הבעיות.

אם סוף מערכת היחסים שלך הוא יותר על מה החבר שלך עובר יותר מאשר עליך, מאחלים להם את הטוב ביותר ולהמשיך הלאה מן הידידות.

לעשות את זה גם אם אתה לא יכול לדבר איתם ישירות. להכיר את סוף הלב שלך ולומר תפילה המבקשים להם את הטוב ביותר. אל תתפסו כל הזמן תוהה “מה עשית”. במקום זאת, לעשות את הטוב ביותר שלך הולך קדימה. לאחר מכן, קבל פעיל במצבים חדשים ומפגש יותר אנשים.

האם אי פעם נגמרת ידידות ואז אתה מצטער על כך מאוחר יותר? או שמא אתה היית מתנהג אחרת? שתף את המחשבות שלך איתנו.

 

הישאר מעודכן על החדשות האחרונות של ידידות ולמד עוד על מפגש אנשים חדשים, יצירת חברויות, ושמירה על חברים גדולים בחיים שלך. הירשם שלנו חינם ידיעון הידידות היום!

No Replies to "מה לעשות כאשר ידידות מסתיימת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.