סוס הוא משחק כדורסל טוב דוריים – insightyv.com

סוס הוא משחק כדורסל טוב דוריים

H-O-R-S-E הוא משחק רב דורי גדול שכן הוא דורש מיומנות הירי ולא סיבולת ואתלטי. כל ילד שהוא מבוגר מספיק כדי לטבול סל יכול לשחק. וגם סבא וסבתא! לשחק סוס דורש רק חישוק אחד, אז זה משחק כדורסל נהדר עבור דרכי גישה ומגרשי משחקים, כי לא יכול להיות בגודל מלא בית המשפט. 

איך לשחק

שחקנים בשורה. השחקן הראשון מכריז מה הוא יורה הוא לוקח ולוקח את הזריקה שלו.

אם הוא מתגעגע, הוא הולך אל קצה הקו. אם הוא עושה את הסל, השחקן הבא חייב לעשות את אותה ירו. אם השחקן השני מתגעגע, הוא מקבל “H”, וזה התור הבא של השחקן להודיע ​​זריקה ולנסות לעשות את זה. בכל פעם שחקן לא מצליח לעשות זריקה כי קודמו עשה, הוא מקבל מכתב נוסף עד שמישהו איית “סוס”. בשלב זה, השחקן הוא בחוץ. השחקנים האחרים ממשיכים לשחק עד שרק שחקן אחד נשאר.

וריאציות

אם יש הבדלים גדולים גובה, ייתכן שתרצה להוציא את הזריקה dunk. שחקנים מסוימים מאפשרים לשחקן שקיבל את ה “E” עוד ירייה אחת כדי לנסות להישאר במשחק. אם משחקים ארוכים או קצרים יותר הרצוי, מילים שונות יכול להיות מאוית.

היתרונות של משחק כדורסל HORSE

סוס לא יכול לתת לך או לנכדים את אימון אירובי כי כדורסל רגיל מספק, אבל זה עדיין יש יתרונות פיזיים. מעשה הירי עובד על השרירים ומעדן תיאום עין יד.

זה גם דורש איזון ומודעות מרחבית. הוסף dribbling בין יריות, ואתה תגדיל את היתרונות. פשוט לזרוק את הכדור מיד ליד הוא תרגיל נוסף המשפר תיאום. ובכל זאת, את היתרון החזק ביותר שאתה צפוי לקבל מ משחק סוס הוא הזדמנות הקשר עם הנכדים.

אגב, אתה כבר לא צריך להיות קבוע, המטרה של בטון בטון כדי ליהנות כדורסל עם הנכדים שלך. חישוקים ניידים ניתן לשים משם כאשר לא בשימוש. רוב הדגמים יש בסיס כי הוא מלא מים או חול ליציבות. יש חישוקים לילדים בכל הגילאים. 

עוד משחקי כדורסל

נוקאוט: זה אחד יכול להיות שיחק עם שני שחקנים או יותר. מטרת המשחק היא “לדפוק” את השחקן מולך על ידי ביצוע זריקה לפני שהוא או היא יכולים לעשות זריקה.

השחקנים יוצרים קו על הקו לזרוק חינם שני הראשונים מקבלים כדורי סל. השחקן הראשון לוקח זריקה לעבר הסל. ברגע הכדור הראשון של השחקן מחטיא או מכה את החישוק, השחקן השני יכול להתחיל לירות. לאחר יריות הראשונית נלקחים על קו לזרוק חינם, יריות ניתן לקחת מכל מקום על המגרש. אם השחקן הראשון שוקע את הזריקה הראשונה שלו, הוא הולך לחלק האחורי של הקו אחרי שעבר את הכדור הבא בתור בתור, מי מכן מתחרה עם השחקן השני באותו אופן. המשחק נמשך עד שכל השחקנים מלבד אחד כבר “דפק”.

Dribble Tag: זה אחד כיף גם אם אין לך מטרה כדורסל, אבל זה דורש כי שחקנים יש כמה כישורי כדורסל.

לכל שחקן יש כדורסל, ואחד מיועד “זה”. כל השחקנים מתחילים לטפטף את הכדורים שלהם באותו זמן, ו”זה “מנסה לתייג את השחקנים האחרים. השחקן האחרון להיות מתויג הוא המנצח. השחקן הראשון מתויג הוא “זה” למשחק הבא.

אם השחקנים שלך מתחילים, ייתכן שיהיה עליך לאפשר להם כמה טעויות dribbling. אחת הדרכים הפשוטות לעשות זאת היא לומר ששלוש שגיאות בכיול הן שווה ערך לתיוג, והשחקן יוצא. בעזרת וריאציה זו, תזדקק למציג מבוגר שיסייע לספור שגיאות.  

מסביב לעולם: זוהי גרסה פשוטה של ​​תרגיל הירי. זהו משחק כביש טוב. בחר סדרה של ירי כתמים ולהשתמש גיר למספר נקודות 1-1. השחקנים בשורה. השחקן הראשון לוקח זריקה מ # 1. אם הוא עושה את הזריקה, הוא מתקדם ל # 2, שם הוא מחכה לתורו הבא.

אם הוא מפספס את הזריקה, הוא יכול לחכות איפה הוא עבור התור הבא שלו, או שהוא יכול לקחת “סיכוי” ולירות ירה שנייה. אם הוא מתגעגע לירייה השנייה, הוא צריך לזוז לאחור נקודה אחת. כמובן, זה בלתי אפשרי לחזור אחורה מ # 1, אז זה זמן טוב לקחת זריקה שנייה. השחקן הראשון כדי להשלים את כל חמש יריות הוא המנצח.

No Replies to "סוס הוא משחק כדורסל טוב דוריים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.