אין חברים? אפילו לא אחד? הנה איך לשנות את זה – insightyv.com

אין חברים? אפילו לא אחד? הנה איך לשנות את זה

אין לך חברים זה לא אומר שאתה מוזר או לא חברתי, זה פשוט אומר שאתה במקום רע עכשיו. החדשות הטובות הן שאתה יכול לצאת מזה! (כן, אתה יכול.) ראשית, יודע שאתה לא היחיד כי מצאו את עצמם ללא חברים. זה קורה יותר ממה שאתה חושב. חוסר חברים יכול לקרות כאשר החיים שלך משתנה, כאשר אתה זז, או כאשר אתה עובר משהו שאף אחד אחר לא מקבל.

זה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו בכל עת, אפילו אנשים מוקפים במעגל חברתי גדול.

אתה יכול להיות מישהו שנאבק כדי להתיידד תמיד, וזה עלול לגרום לך אין חברים מעת לעת. או אולי אתה מישהו פתאום מצא את עצמך לבד ולא ממש יכול להבין למה. 

סיבות נפוצות מדוע אנשים עלולים לאבד חברים

יכול להיות כל מספר סיבות אתה ללא חברים. אולי התנתקת מאנשים כי עברת תקופה קשה. לא כל אחד מרגיש בנוח להגיע לאנשים כאשר הם נאבקים. או אולי הרגשת שחבר בגד בך, וזה גרם לך להתרחק את כל החברים שלך.

סיבה נוספת יכולה להיות שבחרת חברים שלא מתאימים לך. אולי הם כל הזמן להוציא אותך או הם אף פעם לא בסביבה כאשר אתה רוצה להתחבר. אתה יכול להיות בילה בעבר עם אנשים באמת לא כל כך גדול בשבילך, כי לא היה לך הרבה חברים, כדי להתחיל עם.

אתה צריך לקבל את הזכות mindset לפני שתתחיל לעשות חברים

אנשים רבים חוו זמן בלי חברים בשלב מסוים, וככל שזה כואב, חשוב לא לרדת על זה. זכור, זהו מצב זמני. ביצוע חברים לוקח מאמץ, וכמו כל דבר אחר, ככל שאתה עושה את זה יותר קל יהיה.

לפני שאתם מתחילים אפילו להתיידד, עם זאת, להיות בטוח שאתה מוכן נפשית עבור זה. אם יש בעיות אתה נאבק עם זה אתה צריך עזרה מקצועית לכבוש, לעבוד על זה הראשון.

כמו כן, לבחון את הסיבות האמיתיות מדוע אין לך חברים, אבל להימנע עצמית שלילית לדבר (דברים כמו “אני לוזר” או “אף אחד לא אוהב אותי”). במקום זאת, תסתכל ארוכות על החיים שלך ולקבל מציאותי על הבחירות שאתה עושה. שאל את עצמך את השאלות הבאות:

  • בעבודה, האם אני באופן קבוע להפוך אנשים למטה כאשר הם שואלים אם אני רוצה לשתות משהו או ללכת לארוחת צהריים? (יש יתרונות רבים שיש עבודה חברים ואתה עלול להיות חסר הזדמנויות להכיר עמיתים לעבודה שיכולים להיות חברים.)
  • האם אני מקיים ידידות כראוי או שאני מנסה לעשות כל ידידות של החבר הכי טוב של מערכת יחסים? (אם אתה מתנהג בצורה נואשת, זה יהיה להפוך אנשים אשר באמת רוצה להכיר אותך.)
  • האם אני מושיט יד לחברים כדי לראות איך הם עושים? (אם אתה מעוניין רק באנשים כשזה מגיע לבלות, אתה מפסיד את היתרונות הרגשיים של ידידות, תכירי חברים כאנשים במקום “כמישהו להסתובב איתו”).
  • האם הצטרפתי לקבוצות או שיעורים חדשים שבהם אוכל לחקור את התשוקה שלי? (אם אינך מחפש בעקביות הזדמנויות לעשות דברים חדשים, לא תקבל הזדמנות להכיר אנשים חדשים.)
  • האם אני מבלה הרבה זמן בבית, כאשר אני יכול להיות מקבל קפה, עושה כביסה, או עובד על המחשב? (אם אתה יותר מדי של תפוח אדמה הספה, אתה צריך לעבוד על לראות יותר אנשים על בסיס קבוע כדי לפגוש חברים חדשים.עוד רעיון טוב הוא להיכנס לאתרים שיכולים להתחבר לך עם אנשים.)

להגיע החוצה כדי ליצור חברים

ללא קשר לסיבה, יודע את זה יש לך את הכוח לעשות חברים. חברויות זמינות אם אתה משתמש בגישה הנכונה כאשר מדובר בפיתוח מערכות יחסים חדשות. ישנן מספר דרכים יש יותר חברים, אבל זוכר שזה לוקח זמן. לעשות מאמץ כל יום לקראת בניית חברויות ועד מהרה החיים שלך יהיה מלא בהם.

No Replies to "אין חברים? אפילו לא אחד? הנה איך לשנות את זה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.