האם יש משהו רע על בעל BFF? הנה כמה יתרונות וחסרונות – insightyv.com

האם יש משהו רע על בעל BFF? הנה כמה יתרונות וחסרונות

יש יתרונות רבים שיש חבר הכי טוב, כמובן, אבל מה עם הדברים לא כל כך מגניב? בזמן שיש לך חבר הכי טוב, או חבר אחד שאתה מסתובב עם יותר מחברים אחרים שלך, יכול להיות דרך מצוינת לחקור את גבולות הידידות, שם יכול להיות גם דברים שליליים על זה. 

כאשר אנחנו חושבים על החברים הכי טובים, אנחנו חושבים שזה הכל על אדם אחד אשר יהיה שם כאשר אנחנו רוצים להסתובב או כאשר אנחנו צריכים קצת תמיכה, אבל אתה תמיד יכול לצפות למישהו אחר כדי למלא את הצרכים הרגשיים שלך.

חשוב להבין כי להיות עצמאי עוזר לך למצוא חברויות המאפשרות לך להיות עצמך ללא הגבלה. החברים הכי טובים יכולים לעשות את זה גם, אם בחרת את הזכות ואת הסיבות הנכונות. 

הנה כמה יתרונות וחסרונות לזכור כאשר יש לך חברים הכי טובים. אתה רוצה חבר לחיים יותר כיף ולהביא את הטוב ביותר בך, אבל לא מישהו שיגביל אותך או לגרום לך להיות מישהו שאתה לא. 

Pro: יהיה לך יחסים מקוריים

ראשית, נקודות חיוביות. החבר הכי טוב הוא מישהו שאתה הכי קרוב אליו. אתה חולק הרבה במשותף, יש לך אותו חוש הומור, או לחלוק השקפה דומה על החיים. אחד הדברים החיוביים ביותר על סוג זה של ידידות הוא “הבטיחות” של זה. פשוט מאוד, אתה יכול להיות עצמך כי החבר הכי טוב שלך מקבל אותך בדיוק כמו שאתה. 

יחסי חברות הכי טובים הם כמעט כמו נישואים אפלטוניים, עם שני אנשים מחויבים לעשות דברים לעבוד לאורך זמן.

אנשים מעורבים כבוד וטיפול אחד לשני ולעזור להביא את הטוב ביותר של האדם האחר. 

Pro: ארגומנטים קל לעבור מ

כל שני אנשים במערכת יחסים הולכים להתווכח מעת לעת, אבל במצב החבר הכי טוב, הטיעונים הם בדרך כלל כמה וכמה רחוק בין וקל יותר להתגבר.

הסיבה לכך היא ששני החברים פועלים לפתרון הוויכוח במטרה להפוך את ידידותם טובה יותר. הם לא מנסים “לנצח”, אלא שואפים להבין את הצד השני של הדברים.

זכור, כולם מתווכחים! אז לעשות את החברים הכי טובים. זה לא הוויכוח כי הוא רע, זה איך אתה עושה את זה. תמיד להתווכח בכבוד עם כל אחד החברים שלך.

Pro: ידידות נוחה

עם החבר הכי טוב שלך, תמיד יש לך מישהו לעשות איתו דברים. אם אתה רואה פעילות שאתה רוצה לעשות, אתה לא צריך לתהות מי אתה יכול להזמין כי אתה יודע את bestie שלך ​​בטח רוצה ללכת איתך. יתר על כן, החברים הכי טובים יכולים בדרך כלל רק להסתובב וליהנות זמן טוב. הם לא צריכים לתכנן אירוע מעורב כדי להתבדר.

Con: בעל החבר הטוב ביותר עשוי להגביל הזדמנויות אחרות שלך ידידות

אם אתה והחבר שלך כל כך קרוב, כי אתה סוגר את כל חברויות חדשות מ להרכיב, אתה עושה את עצמך עוול. היתרון של החבר הכי טוב הוא שאתה מרגיש בנוח בתוך עצמך, אשר אמור לעודד אותך לחפש חברויות אחרות. אבל זה יכול backfire אם אתה והחבר שלך הם כל כך קרוב שאתה אף פעם לא לעשות חברים חדשים.

Con: באפשרותך לשכוח כיצד לבצע שיחה קטנה

ביצוע שיחת חולין הוא מיומנות, ואם אתה לא הולך מחוץ לאזור הנוחות שלך לשוחח עם אנשים חדשים על בסיס קבוע, זה יכול להיות קשה יותר להכות את השיחה.

אם יש לך חבר הכי טוב שאתה תולה עם 24/7, אתה עשוי לחשוב שיחה קטנה היא חסרת תועלת. אבל אל תטעו, שיחת חולין עוזרת לכם לעבוד עם עמיתים לעבודה, מכרים וחברים כאחד, אז אם אתם והנותנים שלכם ביחד הרבה, תרגלו לעשות שיחת חולין עם אנשים שאתם נפגשים..

Con: תקוע Rut עם פעילויות

בדיוק כמו זוג נשוי ותיק, חברים הכי טובים שהיו יחד במשך זמן רב עלול ליפול לתוך רוט כשמדובר בפעילויות שהם משתתפים בו. חברים מסוימים עשויים אפילו להיכשל לצאת כמו שהיו בעבר, ובמקום סתם להסתובב בבית. זה בסדר להירגע עם החבר שלך, אבל כדי להיות בטוח להמשיך ליהנות מכל החיים מציעה. לא להיתקע במקום אחד שבו אתה כבר לא לחוות דברים חדשים או לעסוק תחביבים האהוב עליך.

No Replies to "האם יש משהו רע על בעל BFF? הנה כמה יתרונות וחסרונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.