8 דרכים לעשות את העבודה ידידות אפלטונית | insightyv.com

8 דרכים לעשות את העבודה ידידות אפלטונית

האם גברים ונשים יכולים להיות חברים אפלטוניים? למרות קומדיות רומנטיות שמראות חבר אחד מתאהב באחרת, רוב החברות האפלטוניות עובדות בסדר גמור ונשארים בגבולות הידידות האמיתית. 

אין שתי קבוצות של חברויות דומות. ישנן רמות שונות וקטגוריות שונות של חברים אשר להכתיב איך חברויות התקדמות או לקבוע גבולות. אם אתה יכול לעשות עבודה ידידות אפלטונית, תלמד כמה שיעורים חשובים על המין השני שיעזור לך בחיי היכרויות שלך או הנישואין. הנה כמה דברים שכדאי לזכור כאשר נעשה חברים עם מישהו של המין השני.

8 דרכים לעשות את העבודה ידידות אפלטונית

אתה יכול (בהתחלה לפחות) להרגיש פיזית נמשכת לחבר סקס ממול כשאתה מתחיל להסתובב, אבל רק בגלל שאתה מרגיש דברים לא אומר שאתה צריך לפעול עליהם. 

אם אחד מכם נמצא כעת במערכת יחסים כבר, יש לך סיבה נוספת לא להמשיך עם הרגשות שלך. החבר שלך צריך פשוט להיות חבר, ולא יותר. אם אתה מתמקד בדברים אחרים, תחושות המשיכה שלך יהיו פחות ופחות.

02
של 07

להבין גבולות ו Stick עליהם

קְבוּצָה of Friends at Bar

קבוצת חברים בבר.
דיגיטליות חזון / Getty תמונות

אתה לא בהכרח צריך לפרט את גבולות הידידות שלך מילולית, אבל לשמור אותם לזכור אז אתה לא לחצות אותם בעצמך. אם החבר שלך מבטא רגשות של משיכה, אז אתה יכול לבטא מה צריך להיות גבולות המתאימים, כך ששניכם יכולים להישאר על אותו דף. אחרת, שים לב נפשית איזה סוג של התנהגות נוח לחברים, ואת המקל עם זה.

03
של 07

לא רכילות דלק

חָדָשׁ Friends

חברים חדשים מליטה על הקפה.
תמונות

אולי יש כאלה שישאלו אותך בביישנות על הידידות שלך, ורמזים שאולי לשניכם יש משהו רומנטי שמתרחש ביחידות. כמה אנשים מאוד סקפטי של חברויות אפלטונית, אז לא דלק הרכילות באומרו:

  • (בחיוך או בקריצה) “אנחנו סתם חברים”.
  • “אתה לא רוצה לדעת?”
  • “זה העסק שלנו”.

פשוט ענה “לא, אנחנו באמת רק חברים” ולהשאיר את זה על זה.

04
של 07

אל לפלרטט

אפוי goods show that you made an effort.

מוצרי מאפה מראים שעשית מאמץ.
טום מרטון / גטי

ידידות אפלטונית היא לא אחת שבה האנשים לפלרטט אבל לא תאריך. הם חברים וחברים בלבד. אם תנסה לשנות את הקשר שלך למצב “חברים עם יתרונות”, אתה תהרוס את הידידות שלך על ידי דחיפת הגבולות. אל לפלרטט, לחבק, לנשק, או לעשות כל דבר אחר שאתה עושה עם תאריך.

05
של 07

האם דברים המעודדים את הידידות מבלי לתדלק את האינטימיות

חברים sharing a picnic together.

חברים שיתוף פיקניק יחד.
אליס טומלינסון / גטי

אם אתה מתייחס חבר אפלטוני שלך כמו תאריך (לצאת לארוחת ערב רומנטית או להישאר עד מאוחר בטלפון), ידידות שלך יהיה מעונן תמיד עם שאלת המשיכה. במקום זאת, לא לשים אותך או את החבר שלך במצב מביך ולהישאר אך ורק באזור חבר במקום. תכנית פעילויות התומכות מעמדך חברים אפלטוניים שבו אתה לא בסביבה רומנטית.

אם אתה תופס את עצמך נופל על החבר שלך, לבדוק שאתה לא מטשטש את הקו מן הידידות לתוך רומן רגשי.

06
של 07

צפה ברגשות הקנאה

אֲרוּחַת עֶרֶב Party

חברים בארוחת ערב.
ברוס לורנס / גטי

כמה חברים מול המין מקנא כאשר הם רואים את החברים שלהם במערכת יחסים רומנטית מאושרת. אם אתה מרגיש ככה, זה אומר שאתה לא מקבל עדיין להשלים עם העובדה כי היחסים שלך הוא אפלטוני בלבד. אם אתה צריך, לקחת קצת זמן מהחבר שלך, כך שתוכל להתמודד עם הדרך שבה אתה מרגיש.

אם אתה לא עושה את זה, אתה יכול להיות חבלה של אושר של החבר שלך על ידי ביצוע הערות מתוחכמות, שליליות על האנשים שהוא או היא תאריכי. אתה יכול לנסות לדבר על אנשים מתוך אנשים שיכולים להיות טובים עבורם פשוט כי לא קיבלת את אופי אפלטוני של הידידות שלך עדיין.

07
של 07

ודא שאתה לא פתוח עם השותף שלך על הידידות

תְלִיָה with friends at the coffee shop.

תלויים עם חברים בבית הקפה.
לואיס אלווארז / Getty תמונות

חשוב להיות מלפנים עם השותף שלך על ידידות אפלטונית שלך. תגיד את החבר שלך או חברה (או בן זוג) על פעמים אתה מדבר עם החבר שלך או לוח הזמנים יחד. הקפד לכלול את השותף שלך בעת התנתקות מעת לעת. לעולם אל תשווה את השותף שלך לחבר שלך או לחלוק סודות של הקשר שלך עם החבר שלך.

 

הישאר מעודכן על החדשות האחרונות של ידידות ולמד עוד על מפגש אנשים חדשים, יצירת חברויות, ושמירה על חברים גדולים בחיים שלך. הירשם שלנו חינם ידיעון הידידות היום!

No Replies to "8 דרכים לעשות את העבודה ידידות אפלטונית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 3