7 נושאים נהדרים עבור ביצוע שיחה קטנה | insightyv.com

7 נושאים נהדרים עבור ביצוע שיחה קטנה

7 נושאים נהדרים עבור ביצוע שיחה קטנה

ביצוע שיחת חולין הוא בהחלט אמנות, אבל הפוך הוא שככל שאתה עושה את זה יותר, כך אתה תהיה יותר טוב בזה. מציאת הנושאים הנכונים כדי להעלות חשוב באותה מידה כמו הקלות שבה אתה משוחח.

בניגוד פופולרי מאמינים, מזג האוויר ואת צוות הספורט המקומי הם באמת לא הנושאים הטובים ביותר לשיחה קטנה, כי קשה לעבור מאותם נושאים לשיחה משמעותית יותר.

וזו הסיבה לשיחת חולין. זה לא רק עבור מילוי הזמן בזמן שאתה ממתין בתור במכולת, זה כדי לברר פרטים נוספים על מישהו, כך שאתה יכול לראות אם שני היית לוחץ על רמה כלשהי ולהיות חברים.

זה לא שאתה לא יכול להיות שיחות עמוקות ברגע שאתה הופך חברים עם מישהו, אבל בזמן שאתה עדיין מקבל להכיר אותם, אתה צריך לשמור את השיחה על הצד המצית.

הנה מדריך מה טוב עבור שיחת חולין ואילו נושאים ייתכן שתרצה להימנע.

Quirky או חיובי חדשות פריטים

נושאים אלה הם עדיין חיובי עדיין יכול להיות בדרך כלל ניתן לדון עם זרים או חברים הוקמה. הסיבה שהנושאים האלה עובדים היא כי מעצם טבעם הם נותנים לך הזדמנויות לגידול השיחה שלך.

נושאים שיש להם עומק

אמנם הם לא עשויים להיות כבדים בנושא, ישנם מספר שיחות אפשריות אתה יכול להרוויח מפריט חדשות כי הוא קל ומהנה ועדיין נושאת קצת עומק.

לדוגמה, סיפור על ציור יקר נמצא ב Goodwill יכול לעורר שיחה על הרגלי קניות חסכוני, עולם האמנות, או שוק הפשפשים קניות.

טוב ויפה

כאשר אתה הראשון להכיר מישהו, לשוחח על דברים חיוביים יכניסו אותך בנוח כמו שאתה מדבר. מה עוד, תוכל לקשר את תחושת האושר עם אותו אדם יהיה רצון חזק להיות חברים.

לא שנוי במחלוקת

מדברים על דברים לדחוף את השיחה החמה כפתור של מישהו אחר אומר שאתה תהיה מתווכחים נקודה ולא להכיר אחד את השני. זכור, גם אם אתה לא מסכים עם דעתו של מישהו על בעיה (כמו פוליטיקה), אתה עדיין יכול להיות חברים איתם. עם זאת, אם אתה מפציץ חברים פוטנציאליים עם שיחה כבדה הם יניחו לך אג’נדה ו רק לדבר על דבר אחד.

נוֹסטָלגִי

אם אתה בערך באותו גיל של החבר הפוטנציאלי אתה מדבר, לשוחח על משהו הקשור לזיכרון האהוב גדל יגרום לך להירגע וגם להיות מוכן לשתף פרטים על החיים שלך.

דברים הולכים מסביבך

תגובה על האירועים ממש מול העיניים שלך היא דרך קלה לעשות שיחת חולין, אבל כדי להיות בטוח לחפש רמזים בתגובות שאתה מקבל זה יעביר את השיחה קדימה. רק אומר משהו כמו, “אירוע נהדר, אה?” תנחה תגובה של מילה אחת (כן או לא) ולכן תעכב את השיחה.

שאל שאלות כפי שאתה להתבונן אנשים ופעילויות קורה, יהיה לך זמן טוב יותר למצוא קרקע משותפת. למשל, “זה לא אירוע גדול, אנחנו באים לכאן כל שנה, כי הילדים שלנו היו קטנים, מה איתך?

מה מביא אותך לכאן? “שאלה זו נותנת כמה עובדות עלייך, כי המאזין יכול להרים על וגם מזמין אותם לשתף יותר על עצמם.

מילה על מזג האוויר

עד כה, אנשים מדברים על מזג האוויר יותר מכל נושא אחר כאשר הם לא יכולים לחשוב על שום דבר אחר לומר. בעוד מזג האוויר הוא בדרך כלל נושא רע לשיחה קטנה, אתה יכול לעשות את זה טוב יותר על ידי הוספת פרטים.

לדוגמה, “זה לא מזג האוויר נהדר, חבל שאני צריך לחזור לעבודה ולא יכול ליהנות ממנו, האם תוכל לצאת בשמש היום?” או “איזה הצמד קר אני לא רגיל לזה, האם אתה אדם מזג האוויר קר או שאתה אוהב את זה חם?”

הדבר העיקרי לזכור עם שיחת חולין היא כי בפועל עושה מושלמת. ככל שאתה עושה את זה יותר, כך יהיה קל יותר למצוא נושאים שפועלים טוב.

No Replies to "7 נושאים נהדרים עבור ביצוע שיחה קטנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 31 = 34