6 סוגים של חברים ואיך הם מתקדמים | insightyv.com

6 סוגים של חברים ואיך הם מתקדמים

כמה חברויות להישאר בשלב אחד במשך זמן רב, בעוד אחרים נראה ללכת מן היכרות BFF בתוך זמן קצר. אין דרך נכונה או לא נכונה עבור ידידות לפתח. שלבים אלה של פיתוח חברות אינם נדרשים או צורך. למעשה, ידידות יכול לנוע קרוב מאוד מזדמנים יותר גם כן. הכל תלוי באנשים המעורבים. 

רוב חברויות לגדול לאורך זמן משלב אחד למשנהו, עד שני אנשים להתקרב יותר ויותר. לא כל ידידות תגיע למצב החבר הכי טוב כמו כל מערכת יחסים שונה. יחסים מסוימים עשויים להתחיל בתור מכרים ולהישאר שם הרבה זמן לפני שהם עוברים לשלב הידידות. אחרים עשויים להסלים במהירות מחברים באינטרנט כדי besties. הכל תלוי באנשים המעורבים, ברמת הציפיות שלהם, וכמה זמן ומאמץ הם מוכנים להקדיש לידידות.

How-to-network.png





מכר הוא מישהו שאתה יכול פה ושם באירועים חברתיים.
תמונה באדיבות Ambro / FreeDigitalPhotos.net.

חבר מזדמן או מכר הוא מישהו שאתה מכיר מעט. אתה עשוי לראות את האינטראקציה עם האדם לפעמים או אפילו על בסיס קבוע, אבל הם לא חבר שלך בפועל.

אלא אם כן האדם מכיר בך כחבר (ואתה מבלה זמן מחוץ לתפקוד או לאירוע שהביא אותך יחד), אתה מכר. ההבחנה לידידות באה כאשר התפתחה מערכת יחסים אישית.

אתה יכול להיות היכרות של מישהו במשך שנים רבות ללא ידידות אמיתית בפיתוח. או, זה יכול להיות הצעד הראשון להכיר חבר בעתיד. זה תלוי בשני האנשים המעורבים ובנסיבות האירועים שמביאים אותם.
יותר ”

No Replies to "6 סוגים של חברים ואיך הם מתקדמים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    25 + = 31