5 סיבות יש לך זמן קשה לעשות חברים | insightyv.com

5 סיבות יש לך זמן קשה לעשות חברים

5 סיבות יש לך זמן קשה לעשות חברים

אם אתה מתקשה ליצור חברים, יכול להיות שיש כמה סיבות למה אתה לא הקמת מערכות יחסים עם אחרים. ראשית, קבלת חברים חדשים יכול להיות קשה, במיוחד אם מצאת את עצמך לאחרונה בעיר חדשה או אפילו עם קבוצה חדשה של נסיבות החיים.

הנה כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לחבל ביכולת שלך ליצור חברים חדשים:

אתה לא נותן את זה מספיק זמן

פיתוח קשר עם מישהו לוקח זמן.

אתה צריך להיות מעורב באופן פעיל עם אנשים הפגישה בצורה כלשהי, כמו לעשות פעילויות חדשות, לקחת שיעורים, התנדבות, או משהו כזה. בזמן שאתה עושה את כל זה אתה צריך לעשות שיחת חולין ולראות אם אתה מתחבר עם מישהו. זה הרבה עבודה כי לא ניתן למהר, או חברויות שלך פשוט לא יהיה אמיתי.

אמנם זה יכול להיות מאוד מתסכל, לא לוותר על קבלת חברים. זה עלול לקחת לך כמות טובה של זמן – שישה חודשים בערך – לפני שתמצא חיבור. זה לא אומר, כמובן, שלא תפגשו אנשים בינתיים. לפני שאתה מוצא את החבר המושלם שלך, ליהנות היחסים שאתה יוצר עם חברים מזדמנים ומכרים לאורך הדרך.

אתה לא מגיע כמו נגיש

איך אתה מציג את עצמך בפני חברים חדשים? האם אתה פתוח ונגיש? אם לא, ייתכן שאתה מפחיד אנשים מן מנסה להכיר אותך טוב יותר. היזהר איך אתה משתמש בטלפון שלך כאשר אתה נמצא סביב אנשים חדשים גם כן.

לעתים קרובות מדי, אנשים טקסט או לדבר בטלפון כאשר הם עצבניים או לא מרגיש כמו התערבבות, וזה ישלח את ההודעה לחבר חדש פוטנציאלי שאתה פשוט עסוק מדי לדבר.

אתה לא מציג עניין באנשים אחרים

אם הדרך להתיידד היא על ידי מדבר על עצמך, אתה כנראה לא הולך לשמור על אנשים טובים רבים בחיים שלך.

בדוק מחדש את כישורי השיחה שלך ואת האופן שבו אתה מגיע לאנשים. אם זה הכל עלייך, צעד צעד אחורה ושאל שאלות מתחשבות על החברים הפוטנציאליים שלך במקום זאת. אנשים מעריכים את תשומת הלב החיובית, לכן הקפד לשאול אותם על עצמם.

אתה לא עושה מספיק פעילויות חדשות

לפעמים כאשר יש לך קשה לעשות חברים, אתה צריך למתוח את אזור הנוחות שלך על מנת לפגוש אנשים שונים. אם יש לך Hangout עם אותם אנשים במשך שנים, יהיה לך קשה יותר לפגוש אנשים חדשים. אם נשארת באותן קבוצות ובאותן פעילויות במשך זמן רב, זה יהיה קשה לפגוש מישהו חדש כי אתה הולך לכל אותם מקומות מוכרים.

אתה לא צריך להיות מישהו אחר רק כדי למצוא חברים, אבל אם מה שאתה עושה לא עובד, לשקול לשנות את זה למשהו אחר. הצטרף לקבוצה חדשה התומכת בתחביב שלך, מצא קבוצת Meetup הקשורה לפעילות חדשה שרצית לנסות, או הצטרף לצוות ספורט בליגה המקומית שלך.

אתה לא יודע איך להיות חבר

אולי יש לך קשה ליצור חברים בגלל פגם אופי שגורם לך לדחוף אחרים. אולי אתה רגיל לעשות דברים עליך ולא לתמוך באחרים כאשר הם צריכים את זה.

איך אתה יודע מתי אתה להיות אנוכי? הנה כמה רמזים.

 • החברים שלך תמיד נראה כועס עליך, אבל אתה לא יודע למה.
 • אתה שומר רשימה נפשית של דברים שאתה חושב החברים שלך צריך לעשות בשבילך.
 • אתה כועס כאשר החברים שלך יש התחייבויות אחרות או חברויות.
 • החברים שלך אמרו לך שיש לך מאוכזב אותם בעבר.
 • אתה כל כך מודאג להיות “נכון” כל הזמן שאתה טוען גם כאשר אתה צריך פשוט לתת משהו ללכת.

התרופה לסוג זה של התנהגות היא להיות מודעת יותר. שים לב לדברים שאתה עושה, ללמוד להתנצל ולשנות את Outlook כדי להעריך את החברים שיש לך.

No Replies to "5 סיבות יש לך זמן קשה לעשות חברים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 19 = 20