אין חברים בעבודה? (# 4 הוא תלונה נפוצה אבל קל לתקן) – insightyv.com

אין חברים בעבודה? (# 4 הוא תלונה נפוצה אבל קל לתקן)

Friday
מתוך 11

אין חברים בעבודה? 10 דברים להימנע לעשות במשרד

לא friends at work.


אין חברים בעבודה? הגיע הזמן להפסיק לעשות את הדברים האלה.
קייל מונק / גטי

אחד הכללים הראשונים על קבלת חברים בעבודה הוא להיות חלק מתרבות החברה. משמעות הדבר היא השתתפות בפעילויות קבוצתיות וטיפול בעמיתיך. זה גם אומר להיות על ההתנהגות הטובה ביותר שלך. אתה לא יכול לברוח עם להיות מעצבן כי עמיתים לעבודה שלך לא כמו סלחני של כל אותם הרגלים קטנים יש לך כמו המשפחה שלך כנראה הוא.

ביצוע חברים במשרד יכול לעזור לך ליהנות העבודה שלך ומצפים להגיע כל יום. אם אתה נאבק כדי ליצור קשר עם אנשים, עם זאת, אתה יכול להיות אשם באחד מאותם עשרה במשרד no-no. הנה כמה דברים לֹא לעשות אם אתה רוצה להתיידד בעבודה.

02
מתוך 11

אף אחד לא יאהב אותך אם תסרב לעזור לאחרים

עֶזרָה out at work.


“לא העבודה שלי” הגישה יכולה לפגוע בך בעבודה.
דיוויד סאקס / חזון דיגיטלי / Getty Images

אם “זה לא התפקיד שלי” היא המנטרה שלך, אתה יכול לפגוע בעצמך במחלקת הידידים. אמנם זה נכון שאתה לא צריך לצאת מהדרך שלך כדי לעזור לעמית, הוא או היא בטוח להיות אסיר תודה לך. מישהו עושה משהו נחמד הוא לעתים קרובות הדבר הראשון שאתה שם לב על חבר פוטנציאלי.

קָשׁוּר: פעילויות המסייעות לעובדים בונד איך להיות יותר כמו בעבודה

03
מתוך 11

מיד לדחות רעיונות של מישהו

התעלמות someone's idea at work can hurt a potential friendship.


התעלמות מהרעיון של מישהו בעבודה עלולה לפגוע בחברות פוטנציאלית.
תמונות של Westend61 / Getty

להיות זהיר לגבי דֶרֶך אתה אומר למישהו שאתה לא אוהב את הרעיון שלהם. תן לו שיקול קודם לפני דחייה אוטומטית את זה. בדרך זו, אם תחליט נגד זה, עמית לעבודה שלך ירגיש כי אתה מכובד מספיק כדי לחשוב על זה לפני הולך עם משהו אחר.

לעולם אל תזלזלו עד כמה חשוב להתייחס לאחרים בכבוד. כלל הזהב עובד פלאים אפילו במקום העבודה. אם אתה מרגיש שאתה צריך קצת עבודה בתחום זה, הנה כמה טיפים על להיות מודעים יותר עצמית.

קָשׁוּר: טיפוח ידידות לעבודה דרכים עבור עמיתים לעבודה בונד

04
מתוך 11

להיות רועש בסביבה התא

כדים


להיות מכובד כאשר אתה עובד בתא.
אליסון מיכאל אורנשטיין / Getty Images

עבודה בתא היא קשה כי זה נותן לך את הרושם שאתה במשרד שלך, אבל במציאות אתה קרוב מאוד לעבודה שלך. כל כך קרוב, למעשה, כי כאשר אתה להיות רם בטלפון, בדיקת דואר קולי באמצעות רמקול, או מדבר בקול רם עם מישהו, זה יכול להטריד את האנשים האחרים במשרד.

להיות מכובד של אחרים סביבך הוא הצעד הראשון לקראת קבלת חברים.

קָשׁוּרחדשות: טעות התנהגות חברתית 

05
מתוך 11

אל תצא החוצה על הצדדים במשרד וכרטיסי יום הולדת

מִשׂרָד Party


הצטרף עם עמיתים לעבודה שלך על דברים כמו ימי הולדת ומסיבות אם אתה רוצה להתיידד.
ג ‘ון ג’ וסינה / Getty תמונות

אם המשרד שלך הוא מפיץ כרטיסי יום הולדת עבור אנשים לחתום, או מבקש תרומות עבור הצדדים, לא למשוך את זה. ההשתתפות היא הצעד הראשון בהתחברות עם הסובבים אותך. גם אם אתה חושב שזה מסורת מטופשת במשרד, להצטרף בכל זאת. אתה עלול להיות מופתע עד כמה זה הולך לכיוון יצירת חיבור עם אחרים במשרד.

קָשׁוּר: היתרונות והחסרונות של להיות חברים עם עמיתים לעבודה 

06
מתוך 11

לא לפספס הזדמנות לעשות שיחת חולין

מִשׂרָד small talk.


קח חלק שיחת חולין במשרד.
BJI / Blue Jean תמונות / אוסף מיקס: נושאים / Getty תמונות

זה אולי נראה אנטי-אינטואיטיבי, אבל לא מצליח לעשות שיחת חולין עם עמיתים לעבודה שלך לא בהכרח לגרום לך עובד “טוב יותר”. מנהלים רבים אומרים כי להסתדר עם עובדים אחרים במשרד חשוב באותה מידה בביצוע העבודה הכוללת שלך.

הדרך הטובה ביותר להסתדר עם כולם היא לעסוק בשיחות קטנות מדי פעם. שאלו אנשים איך הם עושים, מה הם עשו בסוף השבוע, איך הילדים שלהם עושים, וכדומה. רק כמה התפרצויות קצרות של שיחה פה ושם יכולות לעבור דרך ארוכה.

קָשׁוּרשיחת חולין 

07
מתוך 11

שמור את התלונות על מינימום

מתלונן at work is never a good idea.


מתלונן בעבודה הוא לא רעיון טוב.
נואל הנדריקסון / חזון דיגיטלי / Getty Images

באופן כללי, אנשים רוצים להכיר אנשים חיוביים. אם מישהו מתלונן כל הזמן, זה לכבות, גם אם אחרים מסכימים איתך. אתה עשוי להיתפס כמי שפשוט לא יהיה מאושר, וזה בדיוק ההפך ההפוך שאתה רוצה לתת.

אם אתה מתקשה לשמור על שקט, נסה לבחור את הקרבות שלך במקום להפוך את הקול שלך שמעו על שינויים חדשים בהליך או דברים שאתה מרגיש לא צודק. ואז, כאשר אתה באמת צריך להישאר על עצמך או עמית לעבודה, זה יגרום יותר השפעה.

קָשׁוּר: היתרונות של חברים חיוביים ציטוטים יחס חיובי

08
מתוך 11

לעולם לא להביא מזון מסריח למשרד

מביאים smelly food into work will irritate your coworkers.


להביא מזון מסריח לעבודה יהיה לעצבן את הקולגות שלך.
טים פלאט / Iconica / Getty תמונות

זה פשוט לא כל כך נחמד להביא אוכל מסריח למשרד, שם הוא ישרה לאורך כל יום העבודה ולהפוך את עמיתים לעבודה חולה על הבטן. הם ירצו להימנע ממך אם תעשה את זה, ואיך אתה יכול להתיידד כשאף אחד לא רוצה לדבר איתך?

09
מתוך 11

צפה הלשון שלך! השבעה הופכת אנשים כבויים

מְעַצבֵּן Coworker


שמור קילל ו outbursts עד למינימום כאשר אתה במשרד.
AAGAMIA / Getty תמונות

שמור את הקללה ואת לדבר גס עד למינימום אם אתה רוצה להיות אהב להתיידד. שוב, גם אם מישהו אחר מקלל מעת לעת, זה יכול להיות לכבות לשמוע את הקולגות שלך לעשות את זה. מה עוד, תוכל לסכן את הסמכות שלך בעבודה על ידי אנשים להתמקד יותר על הקללות שלך מאשר על הניסיון שלך.

במחלקת הידידות, אנשים רם וקולני לפעמים נאבקים על הקבלה בעבודה. הם יכולים בקלות להבין פשוט כי אנשים מתחילים לכוון אותם החוצה. למד כיצד להיות מקצועי בכל העסקאות שלך ולקבל את המזג שלך לבדוק.

קָשׁוּר: איך לא להעליב חבר

10
מתוך 11

לעולם לא לחבל עמית לעבודה

עמית לעבודה Friends


ביצוע חברים עם אנשים שאתה עובד עם יכול לגרום לך ליהנות העבודה שלך יותר.
אנדרסן רוס / גטי

זה צריך להיות ברור שאם אתה מנסה להרוס את הסיכויים של עמית לעבודה בקידום, או להתעסק עם הפרויקטים שלהם, אתה לא תהיה מישהו שאנשים אחרים ברצון חבר. התנהגויות שהופכות אותך לעבודה טובה הם לעתים קרובות זהים לאלה של חבר טוב. אם אתה מראה לאנשים שאתה מכובד ואמין בעסקאות עסקיות, הם יהיו מוכנים יותר לכלול אותך במעגל החברתי שלהם.

קָשׁוּר: עבודה עם חבר לשעבר חברים כשותפים עסקיים

11
מתוך 11

אל תכלול אנשים מהזמנות

קְבוּצָה of Friends at Bar


קבוצת חברים בבר.
דיגיטליות חזון / Getty תמונות

אתה עשוי לחשוב כי מזמין רק כמה חברים במשרד לצאת למשקה זה בסדר, אבל במציאות המציאות יכולה למנוע ממך לעשות חברים אמיתיים. אם מישהו רואה שאתה מזמין רק אנשים מסוימים, או מתכנן מפגשים מאחורי הגב של מישהו, אתה תיראה כמו ערמומי או מתנשא.

גם אם אתה מזמין רק את האנשים שאתה רוצה להכיר באופן אישי, הם עשויים להיות כבוי כי כולם לא קיבלו לפחות הזמנה. היוצא מן הכלל היחיד הוא כאשר אתה מזמין אחד לעבודה לארוחת צהריים. אחרת, הרחב את ההזמנה לקבוצה. גם אם אחרים בוחרים לא לבוא, תוכל לשמור על דברים הרמוניים במשרד, המהווה את הצעד הראשון כדי להפוך חברים.

קָשׁוּר: כיצד ליצור חברים בעבודה חדשה עזרה לעובדים שלך להיות חברים

No Replies to "אין חברים בעבודה? (# 4 הוא תלונה נפוצה אבל קל לתקן)"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.