4 דרכים לומר כי מישהו לא רוצה להיות חבר שלך

4 דרכים לומר כי מישהו לא רוצה להיות חבר שלך

התחלה של ידידות חדשה לעתים קרובות אומר שאתה חייב ללכת מעל ומעבר במאמץ, במיוחד בשלבים הראשונים. בסופו של דבר, החבר שלך יהיה הדדי יהיה לך מערכת יחסים מאוזנת. אבל מה אם ההיכרות שלך לעולם לא תחזיר את אותו עניין שיש לך לעשות ידידות שלך ללכת? 

רוב האנשים לא רק באים ישר ואומרים לך שהם לא רוצים להיות חברים.

אם כן, זה ייחשב גס. מה שהם יעשו במקום זה להימנע ממך או לפעול מנומס אבל אף פעם לא מנסה להגדיר פעמים כדי להיפגש.

יש הרבה סיבות למה מישהו לא רוצה להיות חברים איתך. אולי יש להם מספיק חברים כבר לא יכולים להתאים יותר בחיים שלהם. אולי הם לא יאהבו אותך מסיבה כלשהי. או אולי הם פשוט חושבים שלשניכם לא יהיה שום דבר במשותף.

סימנים הם לא מעוניינים להיות חבר שלך

הנה כמה סימנים כי יראה לך מישהו לא באמת רוצה להיות חברים איתך.

הם מנוולים אבל לשמור על המרחק שלהם.

זה נדיר שמישהו יהיה גס עד כדי כך שיבואו ויגידו שהם לא מעוניינים להיות ידידים. מה שהם יעשו במקום זה להיות מנומס אבל לא ינסה למשוך אותך קרוב אליהם עם דברים כמו שיחה עמוקה יותר או אחד על אחד צהריים שבו אתה יכול שני באמת הקשר.

הם לא מקבלים נלהב על דברים שיש לך במשותף.

כאשר אתה מנסה ולהכיר את האדם הזה, אתה עלול לגלות שאתה באמת יש כמה דברים במשותף. אבל בעוד אתה מרגיש מאושר על הסיכוי הזה, היכרות שלך יגיב בחריפות כלפי זה. לא אכפת להם אם יש לך משהו משותף כי הם לא מעוניינים לחלוק את התחביבים שלהם או דברים אהובים איתך.

הם אינם מחזירים את השיחות או הודעות דוא"ל על בסיס זמן (או בכלל).

אם היית במשימה כדי להתיידד, אתה רגיל לעשות את הצעד הראשון. אתה כנראה אחד קורא הראשון ולהציע הצעות לתאריכי חברות. אז זה עלול לקחת לך קצת זמן להבין כי ההיכרות שלך היא לא בדיוק החזרת שיחות שלך מיילים במהירות רבה. אולי הם לא מגיבים בכלל. או שהם עסוקים מדי כדי להיות מוטרד, או שהם לא מעוניינים להיות חבר שלך.

הם קשה להצמיד למטה כאשר אתה מציע לקבל יחד.

למען האינטרסים החברתיים, רוב האנשים לעולם לא יגידו לך שהם לא מעוניינים ידידות איתך. לכן, כאשר אתם מציעים הצעות לגבי היכרות, הם מתחמקים או יגידו לכם שהם יחזרו אליכם ואז לא ימשיכו בדרכם.

אמנם קל להתרגז כאשר מישהו מתנהג ככה, אנחנו לא יכולים לעזור אם מישהו לא מעוניין להיות חבר שלנו. רוב הדברים שהוזכרו כאן הם מה שאנשים עושים כדי לעזור לפגוע ברגשות שלך על לא רוצה להיות חברים. 

No Replies to "4 דרכים לומר כי מישהו לא רוצה להיות חבר שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 37 = 43