לעולם לא להשתעמם שוב! הנה 11 דברים כיף לעשות עם חברים – insightyv.com

לעולם לא להשתעמם שוב! הנה 11 דברים כיף לעשות עם חברים

חברויות לבנות לאורך זמן, אבל אם אתה רוצה קשר מהיר עם מישהו חדש, לבחור פעילות המספקת לשיחה וכמובן, כיף. קבל קצת טיפשי או לצאת מחוץ לאזור הנוחות שלך. כאשר אתה עושה, החברים החדשים שלך יעריכו כמה פתחת את עצמך וזה יעודד אותם לעשות את אותו הדבר.

תקוע עבור רעיונות על מה לעשות? הנה כמה כדי להתחיל.

דינר

 • נסה מסעדה חדשה
  אנשים צריכים לאכול, נכון? לאחר ארוחה נפלאה ואחריו שיחה נהדרת יכול להתחבר במהירות חברים חדשים יחד. לאסוף כמה חברים ולנסות את המסעדה האחרונה באזור שלך. זה יכול להיות כיף חודשי או שבועי פעילות עם קבוצה של אנשים.
 • פוקלוק
  אחת הדרכים לג’ז בארוחת ערב היא להיות potluck. זה עוזר לאנשים חדשים להכיר אחד את השני כי הם יכולים להשוויץ אישיות קטנה באמצעות הבישול שלהם. (או, למי שלא יכול לבשל, ​​זה מראה עד כמה הם יכולים להזמין לקחת.)

  Potlucks נהדרים להזמנת מגוון של אנשים. אם אנשים נמצאים על תקציב הדוק, הם בדרך כלל פתוח “להביא את עצמו” סוג של אירוע אשר בדרך כלל עולה פחות לצאת.

 

יצירתי מרדף

 • Scrapbooking, Quilting, סריגה, הסרוגה
  אתה זוכר כמה כיף זה היה אמור להיות מלאכת יד עם החברים שלך כשהיית ילד? זה עדיין יכול להיות כיף היום. אם אתה וחבר ליהנות scrapbooking, למה לא להביא את החומרים לבית של חבר ולבלות כמה שעות עבודה על הדפים שלך? יהיה לך את הנוחות של מה שאתה נהנה בזמן שאתה עושה את השיחה ולבנות מערכת יחסים עם החבר שלך.

  כנ”ל לגבי תפירה, סריגה או סרוגה. אמנם אלה פעילויות שבדרך כלל ייעשה לבד, אתה יכול להעביר את הזמן על ידי מפטפטים עם חברים ואולי להרים דפוס חדש או שניים. אלה גם סוגים טובים של פעילויות לאנשים בגילאים שונים, שכן זה עוזר לדור אחד ללמוד מן האחר. לאחר חברים במגוון של קבוצות גיל יכול לעזור לך לגדול כאדם. הנה רעיון נוסף: התחל “סטיץ ‘וסטאש”.

 • צבע קדרות משלך
  היה פעם לצייר קדרות משלך מקום? גם אנשים ללא כישורים אמנותיים יכולים ליצור קשר על ידי מתן ואן גוך הפנימי שלהם לצאת. אם אתה לא יכול לצייר? אין דאגות. חלק מהכיף לפעמים הוא לראות כמה רע הפרויקטים יכולים להיראות, אשר בתורו אומר שאתה מקבל להראות הצד המטופש שלך קשר עם חברים חדשים. בונוס נוסף? תמיד תהיה לך קערה מטופשת או ספל שעשית כדי להזכיר לך על האירוע.

   

  קולנוע ותיאטרון

  • סרטים
   סרטים הם דרך מהנה לבדוק מן הלחצים של היום ולהיות מבודר במשך כמה שעות. לראות סרט היא פעילות טובה עבור חברים הכי טובים או אפילו חברים חדשים, כי זה לחץ נמוך ומעורר דברים לדבר על אחרי. (הנה רשימה של מיטב bromance ו BFF סרטים).
  • מופעי תיאטרון
   אם אתה וחבר אוהב את התיאטרון, למה לא לשתף את התשוקה שלך להשתתף בביצוע? כאשר שני חברים לבלות זמן לעשות משהו שהם נהנים, זה אוטומטית מקרב אותם.

   אם אתה לא יכול להרשות לעצמו מחירי תיאטרון מקצועי, תיאטרון קהילתי יכול להיות חלופה מהנה. כמה הופעות ממש נהדר. אם ההצגה היא לא כל כך טוב, אתה יכול לבוא עם כמה בדיחות פרטית רק בגלל שאתה צריך לשבת דרך משהו ממש, נורא.

   

  תהנה המראות בעיר שלך

  • סיור היסטורי
   מתי היתה הפעם האחרונה שהסתכלת על העיר הביתית שלך? אם יש לך חבר חדש שהוא חובב היסטוריה, לראות אם העיר שלך יש סיור היסטורי. כמעט כל עיר יש איזשהו אטרקציה מיוחדת המכבדת את עברו. חפש את לשכת המסחר או החברה ההיסטורית באזור שלך לפרטים.
  • תמונה סיור
   לבלות יום בפארק המקומי רק מסתובב וצולם. תוכל לקבל את היופי של הטבע וגם יש כמה תמונות לאורך זמן. הצמד כמה תמונות היא תמיד דרך מצוינת הקשר עם חבר כי זה נוטה להבהיר את מצב הרוח. עם מצלמות דיגיטליות, אין צורך לדאוג לקחת ירו רע, או.
  • פסטיבלים
   האם בעיר שלך יש פסטיבלי כנסייה, אתני או מוסיקה? הם פעילות מהנה לעשות עם קבוצה של אנשים. בחר מקום לפגוש וליהנות כמה מוסיקה חיה, לקבל ביס לאכול, או לשחק כמה משחקים, תלוי איזה סוג של פסטיבל אתה הולך.

   

  משחקים

  • משחקי לוח
   משחקים הם דרך נהדרת לעשות כיף עם חברים חדשים וישנים כאחד. ישנם מגוון רחב של כיף ומשחקי לוח מגוונים כי לשרת קבוצה של אנשים, כגון תפוחים תפוחים, מתנחלים של קטאן, ואת הטאבו. במשחק הגולגולת, לפעמים אתה צריך לצייר אובייקט בעיניים עצומות. פשוט עושה משהו כמו טיפשי ו יוצא דופן כמו זה יכול לחבב אותך לחבר חדש. הנה עוד על אירוח לילה משחק הלוח.
  • Wii או Playstation משחקים
   זכור מתי משחקי מחשב היו פעם לילדים בלבד? לא עוד! משחקי Wii ו- Playstation רבים מיועדים לקבוצות ומסיבות. הם דרך טובה לקבל קצת דבילי ולתת כוכב רוק הפנימי שלך, באולר, או אלוף הריקוד לצאת.

   No Replies to "לעולם לא להשתעמם שוב! הנה 11 דברים כיף לעשות עם חברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.