ידידות 101 עבור Introverts: 4 שלבים להצלחה

ידידות 101 עבור Introverts: 4 שלבים להצלחה

האם ידעת שהמופכים נהפכו לחברים טובים? אם אתה מופנם, לאמץ את העובדה ולהשתמש בו לתת לך ביטחון תוך כדי לבנות את המעגל הפנימי שלך. רבים מהפכנים הובאו כדי להאמין שיש משהו לא בסדר איתם, או שהם "לא טובים" על ידידות.

מיתוס נוסף הוא כי אינטרוורסיה היא נדירה, אז אם אתה מופנם אתה חייב להיות מוזר או שונה. לא כל כך. אחת הסטטיסטיקות האחרונות הראתה כי "כשליש עד מחצית מכל האמריקאים הם מפנים". אחת הסיבות שהפנמה נחשבה בעבר נדירה היא שאנשים (ילדים, במיוחד) עודדו להעמיד פנים שהם יותר ישרים או יוצאים.

במילים אחרות, מוחצנת יותר.

אבל אתה לא יכול להעמיד פנים שאתה משהו שאתה לא. זה אף פעם לא עובד כשזה מגיע לידידות.

אנשים חושבים לעתים קרובות על מופנמים כאנשים ביישנים מאוד, אבל זה מטעה. בעוד שביישנות יכולה להתרחש במפנים, ההגדרה האמיתית קשורה לאנרגיה שמישהו מקבל מהיותו לבדו לעומת היותו בקבוצה. Extroverts לקבל אנרגיה על ידי להיות סביב אנשים, ואילו הפעילות החברתית, לעומת זאת, יכול למצות introts. Introverts הם אינטרוספקטיביים על ידי הטבע ואת רוצה לעבד את העולם דרך המחשבות שלהם.

Introverts יכול להיות הגשמת חיי חברה הכוללים חברויות משמעותיות. זה לא אומר שהמועדון החברתי של האינטרוואט ייראה דומה לזה של המוחצן, אבל זה בסדר. הנה כמה דרכים introverts יכול להתיידד.

תוכנית לבד זמן לאחר טיול

לעתים קרובות מדי, מפנה מנסה קשה לפעול כמו extroverts כאשר מדובר על ניהול לוח הזמנים שלהם.

אבל מאז המפגינים מתייחסים לעולם בצורה שונה, זו אסטרטגיה גרועה שאינה בונה חברויות אמיתיות.

לדוגמה, extroverts לשגשג על אינטראקציה חברתית, וככל שזה יותר טוב יותר. הם עשויים לפגוש חברים לשתות, ואז סרט, ואז לרקוד, וכשהם מגיעים הביתה הם מילאו שמחה ומילוי.

ב לבלות את הלילה עם אנשים אחרים, מוחצן יש recharged רמת האנרגיה שלו.

אבל זה סוג של לילה היה למצות מופנם. הם צריכים זמן לעבד, ופעילות רבה מדי זמן אנשים יכולים לשלוח את החושים שלהם לעומס יתר. זו הסיבה שהם משתוקקים לבד זמן. כדי להילחם בזה, מפנים צריך לתזמן כמות מוגבלת של זמן עם חברים כי הוא נוח להם. לאחר מכן, לאחר הפעילות, לאפשר לבד זמן לטעון את הסוללות.

אם אתה הולך על נסיגה או אירוע אחר יום שלם, למשל, תן לאנשים לדעת כי תוכל לפגוש אותם מאוחר יותר. אם אתה מרגיש שאנשים ישפטו אותך על עזיבתך מוקדם, אל תפחדי להגיד להם שאתה מופנם ופשוט צריך קצת זמן שקט לזמן מה. להבטיח לאנשים שאתה נהנה, כי לפעמים אנשים יכולים לקחת את זה בדרך הלא נכונה כאשר אתה משאיר להיות לבד.

לצאת אזור הנוחות שלך - אבל לא רחוק מדי

זה צריך להיות ברור כי תוכל לפגוש אנשים בקלות רבה יותר כאשר אתה עושה משהו שאתה נהנה. עם זאת, לעתים קרובות המבקרים מתחו ביקורת על דבקות בפעילויות שנראות "משעממות" לאחרים, כגון הרצאות, קבוצות ספרים או ארוחות ערב שקטות. פעילויות אלה הן באמת נהדר עבור אנשים הפגישה, אבל זה בסדר לצאת מאזור הנוחות שלך, גם, הן עם סוגי האירועים אתה להשתתף ואת הדרך בה אתה עוסקים.

אם אתה מוצא את עצמך באירוע גדול, למשל, הנטייה הטבעית היא לתלות בחזרה ולהקשיב לשיחות במקום להיות חלק מהם. כאשר אתה בחוץ, מבינים כי תצטרך ללכת מעבר לזה, כך שאתה יכול להיות חלק של השיחה הגדולה. אם אתה עושה את זה רק פעם אחת או פעמיים במהלך הלילה, תוכל להתחבר עם הרבה יותר אנשים היית אחרת.

למד את אמנות השיחה הקטנה

Introverts יכול לפעמים למצוא שיחת חולין incredibly חסר תועלת ואפילו מעייף. מוחם ורגשותיהם פועלים אחרת, ולעתים קרובות הם נהנים מ"שיחה גדולה "(על מושגים ורעיונות), וזה בסדר. אבל שיחת חולין J חלק מהחברים.

כדי לפגוש אנשים חדשים, אתה צריך להיות מסוגל לשוחח על דברים ארציים בחיים כדי להתחבר. יותר מזה, שיגור לתוך שיחות עמוקות עם מישהו שזה עתה פגשת יכול לשים אותם.

כאשר אתה מקבל להכיר אותם, אתה יכול לקבל את סוגי השיחות שאתה נהנה.

איכות לעומת כמות

לעתים קרובות כל כך אנשים שופט introverts לפי מספר חברים יש להם, אבל מופנם יכול להיות כיף ומגשים את החיים על ידי אחד או שניים חברים קרובים. החברויות שלהם שונות בטבע מאשר לאנשים מוחצנים. שוב, אין זכות או רע, זה פשוט העדפה אישית. לעתים קרובות מדי אנשים מנסים לקבל אנשים מופנמים "החוצה יותר" או לדחוף אותם להגדיל את המעגל החברתי שלהם, ובכך לגרום להם להרגיש רע כי אין להם קבוצה גדולה של חברים.

אם אתה מופנם ואתה מרגיש טוב עם מספר החברים שיש לך, להתעלם אנשים בעלי כוונות טובות המנסים להגדיל את המעגל החברתי שלך. עם זאת, להיות פתוח לחוויה חדשה מדי פעם, כי אתה יכול לפגוש חבר חדש גדול שיש לו הרבה במשותף איתך.

הישאר מעודכן על החדשות האחרונות של ידידות ולמד עוד על מפגש אנשים חדשים, יצירת חברויות, ושמירה על חברים גדולים בחיים שלך. הירשם שלנו חינם ידיעון הידידותהיום!

No Replies to "ידידות 101 עבור Introverts: 4 שלבים להצלחה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 62 = 69