10 דברים יפים אקראיים שאתה יכול לעשות עבור החברים שלך – insightyv.com

10 דברים יפים אקראיים שאתה יכול לעשות עבור החברים שלך

עושה דברים קטנים אבל מתחשב לחבר הולך דרך ארוכה. כאשר החבר שלך הוא לחוץ, עצוב, או מרגיש קצת למטה, מחווה קטנה מלא חסד הוא בטוח כדי לגרום להם להרגיש קצת יותר טוב. לעשות דברים יפים לחבר לא רק לתת להם להרים רגשית, אלא גם לעזור לחזק את הקשר הידידות שלך. אז אתה מרוויח כמו גם את החבר שלך. הנה פעולות אקראיות של חסד רעיונות שאתה יכול לעשות עבור חבר.

Friday
מתוך 10

הצע לבייסיט לחבר

שֶׁלְךָ friend will appreciate an offer to babysit.


החבר שלך יעריך הצעה בייביסיט.
SW הפקות / Photodisc / Getty תמונות

כמה פעמים החבר שלך יוצא בלי הילדים? אולי החבר שלך ואת בן הזוג שלהם אולי כמו לילה בחוץ, אבל אין בייביסיטר רגיל הם יכולים להתקשר. זה המקום שבו אתה בא. זוהי הפתעה נעימה במיוחד אם אתה משלב את זה עם כרטיסים לסרט, או הצעה לבקר מסעדה חדשה בעיר.

02
מתוך 10

כתוב הערה נחמדה לחבר

א simple, handwritten note can lift a friend's spirits.


פתק פשוט בכתב יד יכול להרים רוחות של חבר.
רגעים /

לא משנה מה קורה בחייו של חבר שלך, פתק נחמד יעזור לה להרגיש הרבה יותר טוב. הערות הם הדבר המושלם לעשות אם היא מרגישה למטה או יש משהו גדול לחגוג. יש כמה שורות למטה בכרטיס, כולל ציטוט ידידות, לרשום זיכרון, או פשוט לספר לחבר שלך כמה גאה אתה שלה.

03
מתוך 10

הזמן חבר לבוא יחד לאימון

שתיים women sitting in a yoga class meditating

גארי בורשל / חזון דיגיטלי / Getty Images

זו מחווה אדיבה רק אם אתה לא מציע לחבר שלך צרכי להתאמן! אין להשתמש בהזמנה כדי לעבוד כרמז לא כל כך עדין כי החבר שלך צריך לקבל בריא לרדת במשקל. יש זמן ומקום לזה, אבל זה לא כאשר אתה מנסה לעשות משהו נחמד בשבילם. אבל אם החבר שלך עשוי ליהנות מטיול, מאיזה יוגה או ממעמד אירובי טוב, אז תזמין אותה לשלך.

04
מתוך 10

קח ידיד לקפה

coffee-shop.jpg


עבודה בבית קפה או מסעדה יכולה לחבר אותך עם אנשים נוספים במהירות.
ניק קלמנטס / גטי

ישנם בתי קפה בכל מקום אשר מציעים כיסאות נוח דרך לצאת מן הלחץ של החיים פשוט לקחת חצי שעה להירגע. לצאת לקפה יכול להיות משהו שאתה עושה כדי:

  • עזור לחבר שלך להתנער מהלחץ שחייו עוברים.
  • לחגוג את ההצלחה של חבר בעבודה או בחייה האישיים.
  • עודד חבר לדבר איתך על בעיה שהם נתקלים בהם.
  • התחבר מחדש אם לא ראית אחד את השני זמן רב.
  • תגיד תודה על שעזרת לך בזמן גס.

כל אלה מקרים עבודה, אבל אז שוב אתה לא צריך סיבה! בתי קפה הם מקום טוב רק להסתובב עם החבר שלך, יותר מדי.

05
מתוך 10

אופים עוגיות מסוימות

אם החבר שלך נהנה פינוקים מתוקים, אפייה מתכון מועדף או משהו מאפס יאפשר לה לדעת שאתה חושב עליה. רק להפיל צלחת של עוגיות היא דרך מהנה כדי לקפוץ להגיד שלום, עם הבטחה להיפגש שוב כאשר שניכם יש קצת יותר זמן.

06
מתוך 10

קנה את הסרט האהוב עליהם עבורם

ניוטון Daly / חזון דיגיטלי / Getty תמונות

לפעמים אתה יכול לבוא מכירות בחנויות כלבו שבו תקליטורי DVD הם באמת זולים. זה זמן טוב לראות אם יש להם את הסרט האהוב של החבר שלך. אתה יכול לתת לחבר שלך את הסרט אז הוא או היא יכולים ליהנות ממנו לבד, או להציע לבוא עם פופקורן אז אתה יכול שני הקשר קצת. (הנה רשימה של תנועות חומוס מהנות או סרטי ברומנס שהחבר שלך עשוי ליהנות מהם).

07
מתוך 10

קח חבר לארוחת צהריים

אֲרוּחַת עֶרֶב party

AMV צילום / חזון דיגיטלי / Getty תמונות

אם אתה עובד ליד (או עם) חבר ובמקרה להבחין כי יש לה יום גרוע במיוחד, להציע לקחת אותה לארוחת צהריים. זה מחווה אדיב יעזור לתת לה להרים, כך שהיא יכולה להתמודד עם שאר היום, ואת הבונוס היא כי שני תקבל קצת זמן ביחד, כמו גם.

08
מתוך 10

קנה את החבר שלך ספר

booklover.jpg


קבל את זה booklover על מתנה את החיים משהו שהם באמת ליהנות.
תמונה באדיבות Naypong ב FreeDigitalPhotos.net

מחווה יפה יכול להיות לתת לחבר שלך ספר מצחיק או מעורר השראה לקרוא. או, אם הם מעדיפים, רומן על חברויות שנותן להם הזדמנות לשכוח את הבעיות שלהם. ספרים לעשות מתנות קטנות נפלא כי אתה יכול לכתוב פתק מיוחד בהם כי החבר שלך יראה בכל פעם שהיא פותחת את זה.

09
מתוך 10

שאל את החבר שלך אם אתה יכול להרים כל דבר מהחנות

מַכּוֹלֶת Store


בפעם הבאה שאתה במכולת, להתקשר לחבר כדי לראות אם היא צריכה משהו.
תמונה: Ambro / FreeDigitalPhotos.net

כל עוד אנחנו מדברים על כמה עסוקים כולנו, למה לא להציל את החבר שלך קצת זמן לעשות שליחות בשבילה? תן לה להתקשר לפני שאתה עוזב לעשות מכולת לרוץ, ולשאול אותה אם היא צריכה משהו. האם לא כולנו יש אחד או שני דברים שצצים על רשימת המכולת שלנו ברגע שאנחנו מגיעים הביתה מהחנות? במקום לרוץ החוצה שוב, תוכל לחסוך לה קצת זמן, ומאחר שאתה הולך לחנות בכל מקרה, זה לא יוסיף יותר מדי על הנסיעה שלך.

10
מתוך 10

תתקשר לחבר ותן להם להסתכן

pinterest-smartphone


אישה גולשת Pinterest ושולח סיכות לחברים.
אפס קריאייטיב / Getty תמונות

כמה פעמים אתה מקשיב לחבר שלך? בטח, אנחנו אוהבים לשוחח עם אנשים, אבל הקשבה איפה אתה מתמקדת בהם, מבלי להוסיף יותר מדי של המחשבות שלך, יכול לגרום לחבר להרגיש כאילו העומס כבר הרים את הכתפיים. ללמוד להיות מאזין טוב טוב גם לך, והוא יכול לעזור לך בעבודה ובמערכות יחסים אחרות.

No Replies to "10 דברים יפים אקראיים שאתה יכול לעשות עבור החברים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.