10 שלבים אירוח מושלם תאריך לשחק

10 שלבים אירוח מושלם תאריך לשחק

בקש מתנדב לארח את הפלייאט הבא בביתם וכולם יסתכלו אחד על השני מחכה להורה אחר כדי לקבל את האתגר, אבל אירוח playdate לא צריך להיות מלחיץ. עם מאמץ מינימלי, תוכל להיות playdate מקצוען אשר תמיד מוכן לפתוח את הדלת שלך חברים וחברים של הילדים שלך. מארח playdate מושלם לילדים זה כיף לכולם וקל עליך.

תוכנית Playdate שלך

.1 הגדר זמן התחלה וסיום מוגדר עבור ה - PlayDate

הפוך אירוח playdate קל יותר על עצמך כאשר אתה מגדיר זמן התחלה וסיום. שעה עד שעה וחצי הוא אידיאלי, עם לא יותר מ 2 שעות צמרות.

בעת הגדרת הזמן שלך, תוכל להיתקל התנגשויות עם זמני תנומה לתינוקות וארוחות צהריים עבור ילדים גדולים יותר. אתה לא תוכל להתאים את כל הזמנים של שינה שונים ואכילה לוחות זמנים עבור playdate שלך, אבל אתה תמיד יכול לתת לאמהות לדעת תוכל להציע בפעם אחרת עבור playdate הבא אתה מארח כך שלכולם יש סיכוי לבוא.

2. להגביל את מספר הילדים

זה מפתה לפתוח את הדלתות שלך למספר גדול של משפחות, כי אתה רוצה לוודא שיש הרבה ילדים לכולם לשחק. זה הכי טוב להזמין מספר קטן של אמהות וילדים עבור playdate הראשון שלך, אם כי.

אתה לא תרגיש כמו לחץ כדי לבדר כל כך הרבה אנשים, ואתה לא תהיה 20 ילדים קורעים את הבית שלך.

האירוע שלך יהיה גם יותר נעים, נותן לכל אחד את ההזדמנות להכיר אחד את השני טוב יותר.

התחל עם 5 משפחות עבור playdate הראשון שלך. לאחר מכן תוכל להחליט אם אתה רוצה להרחיב ל 10 אמהות והילדים שלהם. יותר מ 10 עלול להוביל יותר מדי כאבי ראש בשבילך אתה רוצה לארח יותר.

3. שאל את האורחים כדי להביא צעצוע

למרות שזה נראה שאתה כל הזמן מעד על הצעצועים של הילדים שלך, אתה לא יכול להיות מספיק כדי לבדר כל ילד ב playdate שלך.

ייתכן שיהיה ילד בגיל הרך ללא צעצועים לתינוק מפוזרים יותר. ייתכן שיהיה תינוק והם לא ממש מוכן צעצועים מתאים לגילאי 3-5.

פתרון פשוט? שאל את כולם מגיעים את playdate להביא אחד הצעצועים של הילד שלהם מהבית. לא רק לכולם יש משהו לשחק איתו, כל הילדים ילמדו על שיתוף.

התכונן לפליידייט שלך

4. לא לנקות את הבית!

כמה פעמים היית אורח בביתו של מישהו ושוטטת בכל חדר בבית? אחת הסיבות העיקריות אנשים אינם ששים לארח את playdate בבית שלהם היא שהם יצטרכו לנקות.

אתה לא מחזיק בית פתוח עבור קונים פוטנציאליים; להגביל את האורחים שלך כמה חדרים ולנהל את הבלגן באותם אזורים. חדר האמבטיה, המטבח, והאזור שבו הילדים ישחקו הם החדרים החיוניים שאתם צריכים לנקות.

בדרך זו, אתה לא מתיש את עצמך ניקוי לפני playdate. תוכל גם להיות מוכן יותר לארח עוד Playdate בעתיד אם אתה לא מבלה את הימים המובילים אליו עם אבקת נוצה ביד אחת שואב אבק של אחרים.

רק לחסום את האזורים שבהם אתה לא רוצה אורחים עם שערים לתינוק או פשוט לנעול את הדלתות. תן סיור מהיר כאשר כולם מגיעים, אבל רק להראות להם את החדרים הם צריכים לגשת.

5. הכן את הילד לארח

הילד שלך ישמש גם המארח ב playdate. לעשות את המיטב כדי להכין אותם.

לפני שהחברה מגיעה, עזור לילדך להבין מה עומד לקרות. ילדים אחרים ישחקו עם הצעצועים שלהם, יושבים על הרהיטים שלהם, ורצים דרך הבית שלהם. זה עניין גדול לילדים שמעולם לא היו להם ילדים.

עודד אותם לשחק לארח אותך ואת בן הזוג שלך עבור בפועל. לדמות פלייטד עם חיות פרווה שלהם. ככל שהם מוכנים יותר, כך יקטנו הסיכויים שהם ירגישו את רגשותיהם כשהם רואים ילדים אחרים מטפלים בדברים שלהם.

6. נעל את חיות המחמד שלך

כמו באדיבות, לספר את האורחים שלך מראש אם יש לך כל חיות מחמד. אמהות וילדים לא יוכלו להשתתף כי יש להם אלרגיות, וזה הכי טוב בשבילם לדעת לפני שהם מופיעים ומתחילים להתעטש.

ביום משחק, לשים את החיות שלך מאחורי דלת נעולה. חיות המחמד שלך יישארו בטוחות מפני הידיים סקרן שרוצים לראות מה קורה כאשר אתה מושך את הזנב של קיטי נחמד ילדים מפוחדים על ידי בעלי חיים לא צריך לבוא פנים אל פנים עם תוכי מפחיד שלך.

מארח את הפלייט שלך

7. שמור על חטיפים פשוט

חלק מהכיף של playdate היא לתת לך קצת זמן הפנים עם החברים שלך אמא. אם אתה מבלה את כל הזמן לכודים במטבח, בודקים את האוכל בתנור ומילא משקאות, אתה מבודד מן האינטראקציה וכמה הרפיה נחוצה עם אנשים שיכולים לומר יותר מ 3 מילים במשפט.

להיות מארחת גדולה playdate מבלי לשרת את המלצרית הרשמית. שמור על חטיפים פשוטים; קרקרים, גבינה, פירות, תיבות מיץ ימנע ממך לרוץ הלוך ושוב למטבח תוך ביצוע כל האורחים הקטנים שלך מאושרים לחלוטין. מבוגרים יכולים לאכול את אותם חטיפים ולשתות תה או מים.

8. תחומי משחק נפרדים לפי גיל

קטע את אזורי המשחק שלך כדי להרחיק את הילדים הגדולים יותר מתינוקות. ציין היכן כל התינוקות צריכים ללכת באמצעות שמיכות, צעצועים, או שערים לתינוק כדי להפריד אותם ולהגן עליהם מפני הילדים אשר יהיה לרוץ מסביב לחדר או בחצר.

זה יהיה גם להפוך את האורחים שלך יותר נוח. הם לא יצטרכו לדאוג לגבי ילדים בני שש שרמסו את בני 6 החודשים שלהם.

9. תכנית אחת פעילות מובנית

משחק חינם הוא נפלא לילדים ב playdate שלך. זוהי דרך מצוינת לקבל את הילדים להתיישב ישר לפני שהם עוזבים.

האם הילדים לנקות את הצעצועים שהם שיחקו עם בעת הגדרת אספקה ​​עבור הפעילות. כאשר הם סיימו, הם יכולים ליצור מסגרות תמונה משלהם, בובות, או אחר מלאכת יד קלה.

10. שיהיה כיף!

Playdate צריך להיות כיף לא רק לילדים, אבל גם למבוגרים. אתה לא אירוח השנה גאלה משובץ הכוכבים; אתה פותח את הדלתות שלך במשך שעה או שתיים של כיף לילד כי גם נותן לך קצת זמן להירגע ולהתחבר עם moms אשר עוברים את אותו יום ויום אתגרים כמוך.

זה גם את playdate שלך, אז לשבת אחורה וליהנות ממנו!

No Replies to "10 שלבים אירוח מושלם תאריך לשחק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 2