קרם להסרת שיער Vaniqa: מידע סקירה | insightyv.com

קרם להסרת שיער Vaniqa: מידע סקירה

קרם להסרת שיער Vaniqa: מידע סקירה

אם אתם סובלים שיער לא רצוי או מופרז על הפנים שלך אתה יודע שזה יכול להיות מאוד מצער. במקום להראות את עצמך לעולם, אתה אובססיבי על השיער על הפנים שלך ואם אנשים מסתכלים על זה. ישנם פתרונות שונים רבים להיפטר שיער פנים לא רצויים כולל שמנת מרשם Vaniqa. תמשיכו לקרוא כדי ללמוד את כל זה על פתרון ייחודי עבור שיער הפנים מופרז.

איך עובד?

Vaniqa הוא טיפול לנשים עם שיער פנים לא רצוי. למרות שזה קרם, זה לא קרם להסרת שיער כמו קרם דפילציה כמו המוצר הידוע Nair. Vaniqa עובד על ידי חסימת האנזים הגוף שלך צריך לייצר שיער. לכן, לאורך זמן, ועם המשך השימוש, השיער יפסיק לגדול.

איפה אפשר לקנות את וניקה?

Vaniqa הוא תרופות מרשם בלבד כי הרופא חייב לרשום לך. הסיבה לכך היא כי שיער הפנים מופרז יכול להיגרם על ידי מצב רפואי אז אתה צריך להיות תחת פיקוחו של הרופא כדי לטפל בו. ברגע שיש לך מרשם, אתה יכול למלא אותו בבית מרקחת כלשהו.

יש לי עור הוגן; האם זה יעבוד בשבילי?

Vaniqa ניתן להשתמש על כל צבע העור ואת כל האתניות. שים לב, אם אתה עושה טיפולי לייזר, זה הוכח כדי לעזור להגדיל את שיעורי ההצלחה של הסרת שיער בלייזר אם אתה משתמש בשמנת באותו זמן כמו מקבל את הטיפולים לעשות.

 זה יותר עדין להשתמש קרם באותו זמן.

בסדר – אבל זה באמת עובד?

Vaniqa הוא לא מוצר טיפול לילה. התוצאות נראות לאחר 8 שבועות או יותר. הסיבה לכך היא כי השיער גדל במחזורים ואתה מטפל בשיער שעדיין לא גדל, לא את השיער כי הוא כרגע על הפנים שלך.

זה לא קרם כדי להסיר את השיער כי הוא כבר שם, ולכן השיער כי הוא כרגע על הפנים שלך יהיה צורך להסיר דרך אופייני שלך להסרת שיער אפשרויות כגון שעווה, tweezing או השחלה.

על פי המחקרים שפורסמו על ידי וניקא, שיעורי ההצלחה היו כדלקמן: לאחר 24 שבועות של שימוש ב- Vaniqa 5% היו כמעט ללא שיער, 27% השתפרו משמעותית, 26% השתפרו ו -42% לא השתפרו / גרועים / חסרים . אתה יכול לראות את הנייר המדויק שמגיע עם המרשם באתר של וניה.

כמה זמן אני צריך להשתמש בו?

Vaniqa הוא מוצר טיפול מתמשך. זה עובד כל עוד אתה משתמש בו. הניסויים שלהם הראו כי לאחר 8 שבועות הנחה של המוצר, שיער הפנים חזר לאופן שבו היה לפני השימוש בקרם.

האם יש תופעות לוואי?

תופעות לוואי קלות הוצגו באחוז קטן של אנשים. תופעות אלה כוללות אקנה, עקצוץ, צריבה, ואדמומיות. אבל לדברי מקבלי Vaniqa, במחקר האמור לעיל, רק 2% של אנשים הפסיקו להשתמש Vaniqa בגלל תופעות הלוואי.

גברים יכולים להשתמש בו?

Vaniqa רק לנשים ורק לשיער פנים. אל תשתמש במוצר זה בשום מקום אחר מאשר באזורים שבהם הוא נחשב בטוח לשימוש.

האם זה יקר?

כן. בעוד הביטוח שלך עשוי לעזור, זה עשוי גם לא להיות מכוסה.

שילמנו 126 $ עבור צינור 30 גרם.

כמה הערות נוספות

קיללתי עם שיער פנים לא רצוי. נתתי electrolysis ללכת לפני כמה שנים, אבל הכאב היה פשוט יותר מדי בשבילי. אני ג’ינג’ית עם עור בהיר מאוד ושיער עם הרבה פיגמנט, אז הסרת שיער בלייזר מעולם לא היתה אופציה בשבילי. יש לי עור רגיש מאוד שעווה השפה העליונה שלי היא פשוט כל כך כואב מאוד כי הייתי נותן משהו לא צריך לעשות את זה שוב. ועל ידי כל דבר, אני מתכוון לשלם 100 $ לחודש + טיפול. לָנֶצַח.

No Replies to "קרם להסרת שיער Vaniqa: מידע סקירה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    33 − 29 =