טיפול בעור סביב העיניים שלך

טיפול בעור סביב העיניים שלך

העור סביב העיניים שלנו הוא עדין ויש לו כמה בעיות ספציפיות כי הם מצאו רק את השטח של הפנים שלנו כמו עיגולים כהים, נפיחות, וקווים עדינים. אם אתם סובלים אחד או יותר של בעיות אלה באזור העין אתה יודע איך זה יכול להיות מתסכל. תמשיכו לקרוא כדי לגלות כיצד לטפל בבעיות אלה באזור העין כדי להיות חזק, צעיר מראה העור באזור העין שלך.

מעגלים אפלים מתחת לעיניים /

ישנן מספר סיבות לכך שאתה יכול כהה תחת עיגולי העין.

 עבור אנשים מסוימים בעיה זו היא גנטית - תכונה שהם ירשו מהוריהם. עבור האנשים האלה העור מתחת לעיניהם פשוט כהה יותר מכל מקום אחר על הפנים שלהם. עבור אנשים אחרים כפי שהם גיל העור מתחת לעיניים מתחיל לדלל כמו קולגן הוא מדולדל ואת הוורידים באזור זה להיות גלוי יותר, יצירת גוון ארגמני מתחת לעיניים. סיבה נוספת לחשיכה מתחת לעיגולי העין יכולה להיות שהדם מתחיל לדלוף ולברוח מן הנימים מתחת לעיניים ויוצר חשכה באזור זה. שתי סיבות נוספות לחושך מתחת לעיניים הן מבנה עצם עמוק, היוצר צל וחוסר שינה.

כדי לטפל בבעיה זו אתה צריך להבין מה גורם החושך שלך תחת עיגולי העין. אם הם נגרמים על ידי חוסר שינה מאשר הפתרון הוא די ברור - לישון יותר. אם הסיבה היא גנטיקה זה יכול להיות קשה יותר לטיפול. במקרה זה, אתה יכול להשתמש קרם עיניים או איפור הכולל אור המשקף פיגמנטים או מרכיבים להאיר כמו ויטמין C.

 נסה סיטריקס ויטמין C נוגדי חמצון קרם עיניים. אם הבעיה נגרמת על ידי עור רזה מתחת לעיניים לחפש קרמים בעין המכיל מרכיבים כי לבנות קולגן להצר כלי דם כמו ויטמין K ו רטינול ב Bioelements Multi-Task עין קרם או ניו יורק מעבדות Dark Circle קרם עיניים.

 אם כל השאר נכשל להיות בטוח להשקיע קונסילר טוב תחת עין עם נימות צהובות על מנת לנטרל את הטון ארגמני של עיגולים תחת עין כהה

תחת נפיחות עיניים

בדיוק כמו עם עיגולי עיניים כהים יש כמה סיבות שונות תחת נפיחות העין. אתה יכול להיות שמירה על נוזלים באותו אזור כי אכלת מזונות עם תוכן מלח גבוהה או שתו הרבה אלכוהול. חוסר שינה יכול גם להוביל תחת נפיחות העין, ועל כמה אנשים, כמו עם עיגולי עיניים כהים, גנטיקה הם אשמים על נפיחות. הגורם האחרון תחת נפיחות העין יכול להיות שומן המצטבר כי האזור. אם זה הסיבה לנפיחות תחת העין שלך תצטרך ניתוח כדי לטפל בו.

כל עוד תחת נפיחות בעין לא נגרמת על ידי שומן באזור זה יש לך כמה אפשרויות טיפול שונות זמין. ברור אם הבעיה באה מאכילת מזון גבוה נתרן או שתיית אלכוהול לחתוך על שני הדברים האלה. אם יש לך ערב כאשר אתה להתמכר קצת יותר מדי לישון עם הראש שלך מוגבה מעט כך נוזל לא נתקע מתחת לעיניים וגורם נפיחות. אם אתה רואה את זה מתחת לאזור העין נפוח אחרי שאתה מתעורר אתה יכול בעדינות רבה לעסות את האזור - מן הפינה הפנימית של העין החוצה ולמטה - כדי לעזור להעביר כל נוזל תקוע.

 קר גם עובד כדי להפיל נפיחות. אתה יכול ללחוץ על הכפות הקרות מתחת לעיניים, שקיות תה שהיו ספוגי צונן, או אפילו פרוסות מלפפון כי הם קרים כקרח. השתמש קרם עיניים עם כדור רולר על הקפה קפאין כמו אחד המרכיבים שלה כדי depuff. נסה Garnier SkinActive ברור בהיר יותר נגד רולר עין רול.

קווים עדינים סביב העיניים

אזור העין שלנו הוא אחד המקומות הראשונים בהם אנו רואים קווים דקים וקמטים על פנינו. זה בחלקו משום שהאזור הזה של הפנים שלנו נע כל הזמן כשאנחנו מחייכים, מעוותים או מצמצמים. כדי לעצור את עצמך מפני ממצמץ הקפד ללבוש משקפי שמש כאשר בחוץ. גם לשמור על האזור היטב moisturized כך קווים עדינים קמטים הם הרבה פחות ברורים. הקפד בעדינות exfoliate סביב העיניים, כך העור שם לא נראה משעמם או מחוספס.

 חפש קרם עיניים שיש לו רטינול או פפטידים בו כדי לבנות מחדש קולגן אבוד באזור זה של הפנים שלך ולהקטין את המראה של קווים דקים וקמטים. נסה Roc Retinol Correxion קרם עיניים טיפול או La Roche-Posay Redermic R עיניים אנטי אייג 'ינג רטינול קרם עיניים.

No Replies to "טיפול בעור סביב העיניים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 71 = 77