סקירה: אבוקדו פרימן של יופי & שיבולת שועל מסמר קליי | insightyv.com

סקירה: אבוקדו פרימן של יופי & שיבולת שועל מסמר קליי

סקירה: אבוקדו פרימן של יופי & שיבולת שועל מסמר קליי

מסיכות פנים הם דרך מצוינת לתת לעור שלך דחיפה. מסכה יכולה להתייבש, עור יבש או להיפטר עודף שמן יושב על העור שלך. מסכות יכול גם להרגיע עור אדום, נרגז בתוך דקות. לאחר מסכת הפנים הנכונה על היד יכול לעשות עולם של הבדל כאשר מדובר העור שלך.

אבוקדו & שיבולת שועל חימר מסכה מ Freeman יופי של תחושה קו יפה הוא מסכת פנים חימר המתאים ביותר לאלו עם שמנוני שילוב העור.

זה שואב את זיהומים מן הנקבוביות תוך השארת העור שלך מרגיש סופר חלקה ונקייה. מי יכול לבקש יותר?

תיאור וכיוונים

פרימן יופי: אבוקדו & שיבולת שועל חימר מסכה משמש הטובה ביותר פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע על ידי אלה עם שמנוני שילוב העור. המסכה היא מסכת טיט ירוקה טיפוסיים אשר מתקשה כאשר היא מתייבשת על העור. זה מתפשט על העור שלך סופר קל, וכל מה שאתה צריך עבור כל הפנים שלך הוא בערך רבע גודל הבובה של המוצר.

המסכה היא גם במחיר סביר. אתה יכול בקלות לרכוש אותו דרך אמזון או בבית המרקחת המקומי שלך.

איך להשתמש בזה

ההוראות על הצינור נקראו, “החל מסכה על הפנים והצוואר, הימנע ממגע עם העיניים, תן ליובש ולשטוף במים חמים”. זה היה ציין כמה ביקורות משתמש מקוון שהם רוצים את ההוראות נכנס קצת יותר פרטים כגון אם הם צריכים להחיל את המסכה על עור רטוב או יבש וכמה זמן זה צריך להישאר על.

החלנו את המסכה על העור היבש והניקוי והנחנו אותו למשך 5 דקות לפני שטיפה.

המחשבות שלנו

דברים שאנחנו אוהביםYou

 • מחיר: מסכה זו היא מאוד affordable ולכן כל אחד, במיוחד בני נוער אשר בדרך כלל יש שמן, אקנה נוטה העור יכול להרשות לעצמו את זה. זה יכול להיות מצרך טיפוח העור בבתים רבים.
 • איך זה גורם לעור שלנו להרגיש: לאחר השימוש, העור שלך נשאר מרגיש נקי וחלק.
 • מהיר וקל: המסכה לקח רק 3 דקות להתייבש על העור שלנו. זה סופר קל לשים את זה לפני מקלחת שלך ולשטוף אותו במקלחת. כל הבלגן הולך ישר לטמיון.

כמה דברים שלא היינו מטורפים

 • רֵיחַ: מסכה זו יש ריח חזק מובהק זה. משתמשים רבים ציינו זאת גם כן. זה לא ריח לא נעים, אבל זה ריח חזק. זה יכול להיות לכבות עבור אנשים מסוימים.
 • ייבוש תחושת: שים לב לכך J מסכה לעור שומני לא לעור יבש או רגיש, וברוב המקרים, מסיכות חימר יותירו את העור יבש ויחוש לאחר השימוש. אבל תוספת של שמן אבוקדו הובילה אותנו לחשוב שאולי זה מסכה לא יתייבש העור שלנו כמו הרבה. מנה טובה של קרם לחות ודא כי מסכה זו לא לייבש את העור שלנו, ואת היתרונות של המסכה היו נהדר. אם יש לך עור יבש, בהחלט לעבור על ידי מסכה זו ואולי לנסות פרימן שלהם מרגיש יפה Honeydew ו קמומיל שינה מסכה במקום.

מחשבות סופיות

פרימן יופי: אבוקדו & שיבולת שועל חימר מסכה הוא סופר זול, מסכת חימר יעיל ביותר עבור שמנוני שילוב העור. זה פשוט לשימוש, לוקח רק 5 דקות מתחילתו ועד סופו, והוא באמת עוזר להפחית את השומן ואת זיהומים על העור שלך ואת הנקבוביות.

כי זה לוקח פחות מ 5 דקות כדי להשתמש מתחילתו ועד סופו, השימוש בו 3 פעמים בשבוע קל לעשות.

אם אתם מחפשים מסכת חימר ועורכם נופל בשמנוני טווח שילוב, היינו בהחלט ממליצים על זה מסכה בשבילך. זה יכול להיות מצרך טיפוח העור בשבילך.

רכיבים: אקו), קאולין, בנטוניט, טיטניום דו-חמצני, פרופילן גליקול, מגנזיום אלומיניום סיליקט, קוקאידאל קוקר, טוקופרול, פרסיא גראטיסימה (אבוקדו) שמן, קאפריל / קאפריל טריגליצריד, מונטמורילוניט, דיסודיום אדטה, נתרן Polyacrylate, Diazolidinyl אוריאה, מתילפרבן, Propylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, ריח (בושם), צהוב 5

גילוי: דגימות סקירה סופקו על ידי היצרן. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

No Replies to "סקירה: אבוקדו פרימן של יופי & שיבולת שועל מסמר קליי"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  59 + = 62