חכם טיפוח העור טיפים עבור גברים שחורים – insightyv.com

חכם טיפוח העור טיפים עבור גברים שחורים

אחד הדברים הטובים ביותר שאדם יכול לעשות כדי לשמור על מראה צעיר הוא לטפל נהדר בעורו בשלב מוקדם. למרות טיפוח העור הוא מתכון אישי, איפור גנטי לעתים קרובות פעמים תורם לאזורים בעייתיים מסוימים.

בגלל מרקם דפוס הצמיחה שלה, גברים אפריקאים אמריקאים צפויים להיאבק עם בליטות קטנות על הפנים הידוע בכינויו שערות צומח, או גבשושיות, לעתים קרובות מן הגילוח.

גברים אפריקאים אמריקאים גם נוטים היפרפיגמנטציה (כתמים כהים) ועור יבש. לפני מיקוד אזורי הבעיה, חשוב הראשון לדון יסודות הטיפול בעור כדי לבנות בסיס ראוי.

הבסיס

חשוב קודם לקבוע את סוג העור יש לך על מנת לתרגל טיפול נאות העור היומי. סוגי העור יכולים לכלול רגיל, יבש, שמנוני, רגיש ואפילו שילוב של סוגים. בהתאם לסוג העור שלך, אתה רוצה לרכוש מוצרים המתאימים לסוג שלך.

  • לִשְׁטוֹף – השלב החשוב ביותר במשטר טיפוח העור שלך הוא ראוי כביסה. אתה צריך לשטוף בוקר לפני השינה כדי להסיר הצטברות סביבתי ופסולת. קרם ניקוי הם נהדר עבור עור רגיש ויבש בעת קצף אלה נדרשים עבור סוגי עור שמנוני ונורמלי.
  • פילינג – יש פעמים כאשר הכביסה אינה מספיקה כדי להסיר עור מתים או עפר מוטבע עמוק, כגון ב blackheads. זה כאשר exfoliating הופך צעד חשוב. אתה לא צריך פילינג מדי יום כמו פעולת קרצוף יכול להיות קשה מדי על העור שלך. פילינג פעם בשבוע, או לפי הצורך.
  • טוֹן – טונרים בעור הם נוזל מוחל על הפנים עם כדור צמר גפן או כרית. הטונר יסייע להסיר כל עקבות האחרון של לכלוך שמאלה על הפנים לאחר הכביסה, כמו גם למזער את הנקבוביות. הקפד להשתמש טונר עדין על עור רגיש תוך שימוש חזק יותר על אזורים כגון האף, שם blackheads נוטים להיות.
  • לחות – השלב האחרון בשגרת טיפוח העור שלך, זה חשוב מאוד לשמור על הפנים שלך לחות. הידרציה היא חיונית כדי לשמור על עור צעיר המשרד יש moisturizers למקד כל מיני צרכים. אל תשכח להשתמש קרם לחות נפרד במיוחד עבור העיניים. אתה לא צריך להזניח את העור נציג סביב העיניים, שכן זה המקום הראשון קווים יפים יופיעו בדרך כלל.

צרות כתמים

היפרפיגמנטציה – כהה של העור עקב מלנין מוגברת יכולה להתרחש כתוצאה ממגוון סיבות. צלקות, אקנה, כוויות שמש, כמו גם מחלות מסוימות, יכול לגרום hyperpigmentation של העור. כתוצאה מכך, העור כהה פיגמנט הוא רגיש יותר למצב זה. פעמים רבות, אנשים חושבים שהם צריכים לפנות את העור מוצרי הבהרה, אבל לפני כן, חשוב לדבר עם רופא העור שלך על להיות מוצרים שנקבעו המכילים ויטמין C, רטינול או חומצה אלפא הידרוקסית. אם יש לך עיגולים כהים מתחת לעיניים, זה סביר יותר בשל פיגמנטציה שטחית. במקרה זה, ייתכן שיהיה צורך קרם הבהרה שנקבעו על ידי רופא העור שלך.

והכי חשוב לזכור לגבי היפרפיגמנטציה היא לדאוג להגן על העור מפני השמש.

לרבים יש תפיסה מוטעית כי העור האפרו-אמריקאי אינו יכול לסבול מנזקי השמש, אך חשוב לזכור כי כל סוגי העור זקוקים להגנה מפני קרני UVA מזיקות וקרני UVB. הקפד להשתמש קרם לחות עם SPF של לפחות 15. הגנה על העור מפני השמש תקטין את הסיכוי שלך לקבל כתמים כהים על העור שלך.

עור יבש – כאשר גברים אפריקאים אמריקאים יש עור יבש, זה יכול ליצור מראה אפור על העור, כלומר, לא רק העור לא מרגיש טוב, אבל גם לא נראה טוב. זה מתחיל עם לשטוף את הפנים. אין להשתמש בחומר ניקוי קשה או מפשיט. השתמש אחד כי הוא עדין לחות, לשטוף במים פושרים מאז מים חמים יכולים גם עוד יבש את העור החוצה. הידרט באופן קבוע עם קרם לחות טוב, כמו מניעה היא המפתח. השתמש ללא שמן moisturizer מאז תהיה hydrating בקביעות כפי שאתה לא רוצה להדביק את הנקבוביות.

חפש אחד כי יש מרכיבים טבעיים כגון ויטמין A ו- E ולהחיל באופן שגרתי. הישאר על גבי הידרציה ותימנע מעור יבש, מראה אפרסי, ותשמור על הקווים הדקים הרחק משמירה על זוהר צעיר.

שיער צומח – אמנם לא בלעדי לגברים אפריקאים אמריקאים, אתה עושה קרב מאוד עם השיער נמתח בגלל הדרך בה השיער גדל מן העור שלך. כאשר השיער הוא לחתוך בוטה מן הגילוח, יש קצה חד של השיער כפי שהוא צומח בחזרה. הוסיפו לקצה החד הזה תבנית תלתל לצמיחת השיער שלכם, ויש לכם דמיון מדהים שהשיער יסתלסל בחזרה לתוך העור וגורם לשיער לצמוח פנימה. כתוצאה של השיער הולך וגדל פנימה, חיידקים וצורות נוזל, גרימת מכה בעור. הקפד לא לטעות אלה bumps כמו פצעון ולנסות לבחור אותו, כי זה עושה רק לגרום כתמים כהים על העור.

טיפול בשיטות גילוח נאותות אמור לעזור לקצץ שערות צומחות, אבל בגלל דפוס צמיחת השיער של גברים אפרו-אמריקנים, עליך לנקוט צעדים נוספים כדי להתמודד עם מה שנראה כמו קרב מתמשך של הבליטות. כאשר מופיעים בליטות, השתמש במטלית חמה ובמתכון עדין כדי לקרצף בעדינות בתנועה מעגלית מעל האזור הדלקת. זה אמור לעזור להקל ולפתוח את הנקבוביות לשיער חודר לבוא אל פני השטח. אתה גם רוצה להשתמש במוצר המכיל חומצה גליקולית או סליצילית באופן קבוע.

No Replies to "חכם טיפוח העור טיפים עבור גברים שחורים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.