אני צריך לקבל פדיקור?

אני צריך לקבל פדיקור?

שְׁאֵלָה: אני צריך לקבל פדיקור?

האם אני באמת צריך לקבל פדיקור? אני לא יכולה לדאוג רק לרגלי בבית? לבסוף, מה קורה במהלך פדיקור? מעולם לא היה לי פדיקור, אבל אני מסוקרן.

תשובה:

אם מעולם לא היה לך פדיקור, אתה מפסיד על אחד הטובים פינוקים פינוק החיים. אבל נראה כי כל כך הרבה אנשים שאני מכיר מעולם לא היה אחד בגלל סיבה מטופשת, כמו שהם חושבים הרגליים שלהם מכוער.

אם זה מה שמחזיק אותך בחזרה, הגיע הזמן להתאים את החשיבה שלך.

הם אומרים כי האדם הממוצע הולך שווה ערך של ארבע פעמים ברחבי העולם בחייהם. את לא חושבת שלרגליים שלך יש קצת פינוק? אף אחד לא חושב שיש להם רגליים יפות; לעזאזל, אני יודע שלי רחוק מלהיות יפה, אבל זה לא ימנע ממני ללכת לקבל פדיקור. תן לי ללכת לך דרך הטיפול, כך שתוכל לעשות את המינוי הראשון. אני מבטיח לך להודות לי על זה בסיום.

מה שקורה במהלך פדיקור

כאשר אתה הראשון להגיע לפגישה שלך, תוכל להוריד את הגרביים והנעליים שלך, להפשיל את המכנסיים ולהתחיל לספוג את הרגליים באמבט רגל מבעבע. ודא שאתה תופס כמה מגזינים לפני שתתחיל השריית. רוב הזמן, אתה מקבל להירגע בכיסא עיסוי. חפש מרחוק עיסוי; הם עשויים לשכוח לספר לך על זה. על ידי השריית הרגליים אתה מרכך את העור והציפורניים כך שהצעדים הבאים יהיו קלים יותר.

  

ברגע טכנאי הציפורן שלך מוכן להתחיל, הם יושבים מולך על שרפרף לוקח רגל אחת בכל פעם לנקות, לקצץ ולתת את הציפורניים לתוך צורה יפה. הם גם לדחוף למטה ואולי לקצץ cuticles שלך. אם אתה לא נוח עם הצעד מעורבים cuticles שלך, רק תן להם לדעת.

בזמן שהם עובדים על רגל אחת, השני ייהנה עיסוי ספוג ו bubbly כפי שאתה להירגע ולקרוא את מגזינים.

לאחר הציפורניים הם trimmed ואת cuticles שלך כבר מנקה, אתה תהיה מוכן לקבל את הרגליים exfoliated. לפעמים כל מה שהם צריכים הוא קובץ רגל, אבל פעמים אחרות הם משתמשים בקבצים חשמליים. אל תפחד, ואל תרגיש מצחיק. אני בעל גאה של רגליים שצריך את הקובץ החשמלי, זה נורמלי, ואף אחד לא שופט אותך או את מצב הרגליים אם יש צורך בקובץ חשמלי. באמצעות שפשוף רגל, הם יעבדו על אזורים קשוחים של הרגליים שלך לעשות קילוף כללי של הרגל כולה. Exfoliator הוא קרם עם גרגרי גס או מלח בו כדי להשיל את תאי העור המתים לחשוף עור רך. שוב, בעוד רגל אחת היא להיות exfoliated, אתה תהיה השריה השני.

כאשר שתי הרגליים חלקות כמו יכול להיות, תקבל את החלק הטוב ביותר של כל, עיסוי כף הרגל והרגל. הטכנאי ישים קרם לחות עבה ולתת לך עיסוי כף הרגל והרגל. הם, כמובן, לא לעסות את כל הרגל, רק עד הברך או ממש מתחת לברך.

אחרי שיש לך שתי הרגליים מיובשים עיסויים, הגיע הזמן לנקות את הציפורניים שוב עבור פולנית.

אתה בדרך כלל לבחור את הלק לפני שאתה אפילו לשבת, ואתה תהיה כנראה 100 לבחירה. לך תעוזה על בהונותיך. הכל הולך. טכנאי שלך ישים מפרידי הבוהן על הרגליים שלך צבע מעיל ברור, שני מעילים צבעוניים מעיל ברור העליון. סביר להניח שאתה תקבל בזול כפכפים קטנים אז אתה יכול ללכת אל שולחן הייבוש. ישנם אורות UV מתחת לשולחן זה שבו אתה יכול לשבת על 10 דקות כדי לעזור לקשית ציפורניים. ודא שאתה מביא סנדלים או כפכפים ללבוש הביתה; ציפורניים הבוהן לקחת זמן רב לייבוש מלא ואתה יכול בקלות כתם פולנית שלך.  

שורה תחתונה

אל תתנו תקלות אישיות על הרגליים שלך לתת לך להחמיץ את אחד המטופלים זולה ביותר של פינוקים. לכולם מגיע פדיקור כמה פעמים בשנה, אפילו בחורף. אם אתם מחפשים אופציה זולה יותר, ללכת לבית הספר יופי.

אתה יכול להבקיע פדיקור עבור פחות ממחצית מה היית עושה בסלון. 

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "אני צריך לקבל פדיקור?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    21 − = 20