למה הנקבוביות שלך גדול ומה אתה יכול לעשות על זה | insightyv.com

למה הנקבוביות שלך גדול ומה אתה יכול לעשות על זה

למה הנקבוביות שלך גדול ומה אתה יכול לעשות על זה

נקבוביות: יש אנשים שחושבים עליהם מילה בת חמש אותיות. אם שלך הם גדולים ומורגש, הם ללא ספק גורם לך צער. בואו נסתכל על הפונקציה שלהם, הנטייה שלהם לסתום, תפקידם breakouts – ומה אתה יכול לעשות, אם בכלל, כדי למזער את המראה שלהם.

נקבוביות המסכן שלך

הנקבוביות המזיקות האלה משרתות מטרה חשובה. הכל מתחיל עם בלוטות החלב של העור שלך. הם מייצרים חלב, השמן הטבעי של הגוף; זה חיוני כדי לשמור על העור שלך – הגוף הגדול ביותר של איבר אלסטיות, לחות, ותפקוד טוב כמו מגן ומבודד של הגוף שלך.

השמן מפוזר על פני העור דרך פתחים זעירים (הדומים לחורים קטנים) בשכבה החיצונית ביותר; אלה הם הנקבוביות שלך. כל בלוטת חלב מכיל גם זקיק שיער, ואת הנקבוביות היא הפתיחה בחלק העליון של זה.

לכל אחד יש נקבוביות

לכל אדם, ללא יוצא מן הכלל, יש נקבוביות בכל הגוף, אלא על כפות הידיים ועל כפות הרגליים. זה בגלל שיש לנו שיער בכל חלקי גופנו, מכף רגל ועד ראש, למעט אזורים אלה (ועוד כמה, כמו העפעפיים). נקבוביות הם ביתם של זקיקי השיער. 

האם משהו טוב לצאת פורס? 

כפי שצוין לעיל, השמן מן הבלוטות החלביות עוברת את הנקבוביות על פני העור, באופן טבעי לחות אותו. לחות זו חיונית לעור בריא. זוהי מערכת מושלמת שעובדת היטב רוב הזמן. ללא נקבוביות ויכולת החלב לעבור את זקיק השיער על פני העור, העור שלך יהיה יבש מאוד, סדוק, ולא בריא.

לפעמים, עם זאת, בלוטות החלב לעבוד שעות נוספות בגלל הורמונים, מתח, ומניע אחרים, ושמן יותר מדי משוחרר על פני העור.

למה נקבוביות שלי כל כך גדול?

גנטיקה לקבוע את גודל הנקבוביות שלך, על פי רוב. אם להורים שלך היו נקבוביות גדולות בשנות העשרה וה -20 לחייהם, סביר יותר שתהיה לך גם נקבוביות גדולות.

גם אם אתה נטייה גנטית נקבוביות גדולות, עם זאת, אתה עדיין יכול לנקוט צעדים כדי לשמור אותם ברורים, כדי למנוע מהם clogging ו מקבל מתוח החוצה. שים דרך אחרת, אתה לא יכול לחסל את הנקבוביות (ולא רוצה, באמת), אבל אתה יכול למזער את המראה שלהם.

למה את הפנים pores הם הכי בולט

את sebaceous (שמן) בלוטות על הפנים, החזה, הגב, ואת הקרקפת הם אלה בדרך כלל לקבל מוניטין רע. (אחרי הכל, שיער שמנוני, אקנה, blackheads, עור שמנוני הם מטריד.) כי האזור הגלוי ביותר בעולם נוטה להיות הנקבוביות הבולט ביותר נראה הוגן, אבל הסיבות הן הגיוניות מדי:

 • כמה בלוטות שמן פעילים יותר מאחרים, ואלו מהחזה למעלה נופלים לקטגוריה זו.
 • בלוטות השומן על האף ועל המצח הם גדולים יותר מאשר על חלקים אחרים של הגוף שלך, מה שהופך אותם גלויים יותר.
 • נקבוביות נוטים לקבל סתומים על הפנים שלך לעתים קרובות יותר מאשר על חלקים אחרים של הגוף שלך, יותר מדי. תאי עור מתים, שמן לכוד, לכלוך, איפור שאריות, ומוצרים לא מתאימים לטיפול בעור, מותחים אותם וגורמים להם להיות גדולים עוד יותר. 
 • ככל שאנו מתבגרים, קולגן בעור נשבר למטה, נוסף זרקור המראה של נקבוביות גדולות. 
 • אם יש לך פצעונים, אתה כנראה יש עור קצת או שמנוני מאוד. אם אתה בוחר ו לסחוט אותם, אתה מגרה את בלוטות השומן עוד ולגרום דלקת. יתר על כן, פעולה זו עלולה להזיק הנקבוביות שלך לצמיתות להרחיב אותם. זה מחזור עגום.

  כיצד לשמור על הנקבוביות

  סוד אחד לשמור על הנקבוביות קטן ככל האפשר הוא לוודא שהם לא מחסה שום דבר שהם לא צריכים. כאשר נקבוביות מקבל סתום עם חלב ותאי עור מתים, התוצאה היא לעתים קרובות whiteheads, blackheads, אקנה.

  אם אתה מוצא את עצמך להתמודד עם אקנה על בסיס קבוע או שיש לך עור שמנוני ביותר ימים, באמצעות ניקוי פנים עם חומצה סליצילית יכול לעזור unclog אלה נקבוביות וללכת דרך ארוכה לקראת מזעור breakouts. חומצה סליצילית מסייעת לנקות את החסימות של תאי העור המתים, להמיס את הצטברות השמן בתוך הנקבוביות, ולסייע להם לשמור על החופש והבהירות שלהם, לעזור להם להיראות קטנים יותר. נסה CERVe חידוש SA ניקוי ו מוראד אקנה ניקוי הבהרה, שניהם אשר באופן עקבי garner ביקורות טובות והמלצות רופא.

  הבהרת טונרים הם גם אופציה נהדרת עבור אלה שיש להם שמנוני, סתימת נקבוביות.

  גם כאן, חומצה סליצילית היא חברה שלך. חפש טונרים כי הכתובת acne; הם בדרך כלל מכילים את המרכיב הזה. נסה La-Roche Posay Effaclar הבהרת טונר ודבורים של ברט טבעי פתרון אקנה הבהרה טונר.

  אתה באמת יכול לכווץ את הנקבוביות?

  למרבה הצער, לא: אתה לא יכול לעשות את הנקבוביות פיזית קטן יותר, במיוחד אם הם כבר נמתח. החדשות הטובות, עם זאת, היא כי הרגלי טיפוח נאותים ומוצרים יכולים להפוך אותם נראה קטן יותר. המפתח הוא לעצור אותם מ clogging ו מתיחה נוספת. באמצעות ניקוי הנכון, exfoliating תאים מתים העור, וליישם פריימר תחת האיפור שלך כל יכול לעזור להפחית את המראה של הנקבוביות הגדולות שלך.

  No Replies to "למה הנקבוביות שלך גדול ומה אתה יכול לעשות על זה"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   − 1 = 1