כיצד למנוע או להיפטר רגליים של עורב – insightyv.com

כיצד למנוע או להיפטר רגליים של עורב

רגליים של עורב – קמטים סביב העיניים – הן סוג של עור נפוץ מאוד שבדרך כלל מתחיל להופיע בשנות ה -30 לחייך. קרמים, ספקים, תמיסות מפוקפקות ותרופות אחרות בשפע, ורבים קוראים למינון בריא של ספקנות. הגישה הטובה ביותר היא להתייעץ עם איש מקצוע רפואי מהימן.

בראיון שנערך לאחרונה, רופאי העור של ניו יורק, ניל שולץ, מ.ד., מייסד טיפוח העור של BioRX ותורם קבוע ב- DermTV.com, הציעו מספר עצות למניעת צמצום רגלי העורב.

האם כל הקווים על צדי העיניים נחשבים לרגלי עורב?

כאשר אתה מחייך, תראה שורות קטנות הולך מזוויות העיניים שלך החוצה לכיוון המקדש שלך. כאשר אתה מפסיק לחייך, אם השורות נעלמות, אלה הן פשוט קווי חיוך. אם השורות נשארות, אלה רגליים של עורב.

בדרך כלל, כאשר גברים ונשים מתחילים להראות סימנים של רגליים של עורב?

הגיל משתנה מאוד, אבל אנחנו רואים הרבה אנשים באמצע שנות ה -30 שלהם מתחילים לראות שורות קטנות שלא נעלמות. אנשים יכולים ליפול לתוך הקטגוריה הזו בשנות ה -20 לחייהם או לא עד שנות ה -40 לחייהם, אבל באמצע שנות השלושים הוא הממוצע.

מה הם הגורמים העיקריים לרגליים של עורב?

שלושת הגברים: מחייכים, מצמצמים, וישנים, בסדר הזה. חיוך הוא המניע הגדול ביותר של רגליים עורבים, אחר כך ממצמץ, ואז ישן.

כדי לקבל מושג איך קמטים טופס, תמונה מהדק. כאשר אתה לכופף את מהדק קדימה ואחורה ואחורה ואחורה, לאחר זמן מה, מהדק יהיה לשבור.

זה אותו הדבר עם העור שלך. תנועות חוזרות ונשנות הגורמות לקמטים בעור יכולים לשבור את הקולגן והסיבים האלסטיים בעור ולגרום לקמטים בכל מקום על הפנים, לא רק סביב העיניים.

מחייך: חיוך הוא תנועה חוזרת, הסיכויים טובים לך לחייך פעמים רבות בכל יום.

כולם מחייכים קצת אחרת, אבל אלה אנשים אשר משתמשים בשרירים ליד העיניים שלהם כאשר הם מחייכים ברור יקבלו רגליים של העורב מוקדם יותר מאשר אנשים שאינם.

פְּזִילָה: אתה צריך ללבוש משקפי שמש כל יום, כל השנה. הסיבה לכך היא כי ממצמץ מן השמש היא תנועה חוזרת, בדיוק כמו האנלוגיה כי נייר קליפ, מצמצם מתמשך גורם קולגן וגומי סיבי להישבר קמטים טופס.

יָשֵׁן: הדרך האידיאלית לישון כדי למנוע קמטים על הגב שלך, באמצעות אחד הכריות בצורת u בצורת. זה כמובן לא משהו שרוב האנשים יכולים לעשות, כך באמצעות ציפית משי יכול לעזור.

הנה למה: כאשר אתה מתעורר, אתה שם לב קווים לישון? לפעמים, העור שלך מושך על הציפית כאשר אתה ישן, וזה גורם לקמטים בעור. כאשר אתה משתמש ציפית משי, העור שלך הוא מסוגל להחליק בקלות רבה יותר ולא תקבל מושך או משוך.

מה אתם ממליצים לאנשים שעדיין אין להם רגליים עמוקות של עורב ורוצים להאריך את הבלתי נמנע?

אם מניעת רגליים של עורב חשובה לך, אתה צריך לעשות כל מה שאתה יכול בגיל זה כדי לשמור על קווים עדינים מלהיות עמוק יותר.

על גבי משקפי השמש היומי, אני ממליץ פילינג מדי יום.

תקן הזהב ב פילינג הוא חומצה גליקולית, ואני ממליץ על זה אנטי אייג’ינג כל הדרך עד נגד אקנה. חומרים כימיים, כגון חומצה גליקולית, פועלים טוב יותר מאשר חומצה גופנית.

Exfoliating עובד על ידי לקיחת משם את תאי העור המתים על השכבה העליונה של העור שלך, שנקרא האפידרמיס. בנוסף לכפות עור טרי על פני השטח, זה גם מוסיף נפח לאפידרמיס, עוזר להחליק את השורות.

מתחת לאפידרמיס נמצאת הדרמיס, שם נוצר הקולגן. שימוש בחומצה גליקולית כדי פילינג עוזר לקדם צמיחה קולגן חדש, אשר גם מוסיף נפח לדרמיס. צעד קל זה יכול לעזור להחליק את השורות הראשונות.

אני גם ממליץ להשתמש בפפטידים. פפטידים הם חלקיקים זעירים כי הגוף חושב הם חתיכות קטנות של קולגן שבור. הגוף “רואה” את אלה קולגן שבור חתיכות, בתורו, את dermis עושה יותר קולגן כדי להחליף את קולגן שבור.

זה עוזר שורות עדינות.

אם כבר מדברים על מוצרים ומרכיבים, מה אתה חושב על מוצרים כמו Furlesse, שבה אתה ממש קלטת את השורות בעור שלך? האם הם באמת לעזור עם קמטים?

הם לא באמת להחליק את השורות, אלא אם כן יש להם פפטידים בהם. אם אתה משתמש בהם ברציפות, אתה עשוי לראות שיפור מינימלי של אולי 5 אחוזים, אבל 5 אחוזים הוא 5 אחוזים!

מה אתה יכול לעשות במשרד שאינו כרוך זריקות?

קליפות של חומצות גליקוליות במשרד הן התחלה מצוינת. אנו משתמשים באחוז גבוה יותר של חומצה glycolic ממה שאתה יכול לקבל בבית, וזה לוקח פחות מ 10 דקות עבור ההליך כולו. החומצה אכן פועלת תוך שתיים עד שלוש דקות.

כמו כן, טיפולי לייזר זמינים. הם עובדים על ידי הפיכת הגוף שלך מאמין שיש פצע קטן. הגוף מגיב על ידי בניית קולגן יותר כדי לרפא את הפצע.

מתי תרופות ניתנות להזרקת נכנסות לפעולה?

ניתן להתחיל להשתמש במניעה בוטולינום רעלנים (למשל, בוטוקס ו Dysport) עוד לפני רגליים של עורב הם בעיה. זה עוזר לשמור על קולגן להתמוטט לחלוטין, כמו האנלוגיה paperclip לעיל. זהו צעד נהדר שאני ממליץ למישהו להתחיל כאשר הם משגיחים אלה קווים סטטיים מוקדם.

אם אתה מפחד המחט, אקטואלי בוטולינום רעלן זמין במשרד של רופא העור שלך. יש לו את אותן תוצאות בדיוק כמו טופס להזרקה ללא כאב. זה ייקח כ -30 דקות במשרד, בדיוק כמו בצורת הזרקה, התוצאות יימשך שלושה עד ארבעה חודשים.

מה לגבי תופעות לוואי של injectables?

כאשר אתה משתמש בוטולינום רעלן על הרגליים של העורב שלך, אין חששות עבור “קפוא בפנים” כי השרירים המשמשים שם לא השרירים שאתה צריך עבור רוב הביטויים.

האם אי פעם ממליצים נגד injectables?

רעלן בוטולינום אינו מומלץ עבור אלה בהריון או אלה שיש להם שיתוק בפנים כגון שיתוק של בל עד ההשפעות של שיתוק נעלמו. וגם אז, לבחור ספק עם ניסיון להשתמש injectables על אנשים עם היסטוריה של שיתוק בפנים.

כל מילה אחרונה של ייעוץ על רגליים של עורב?

טיפול מונע הוא המפתח. לעשות מה שאתה יכול מוקדם בחיים כדי למנוע רגליים של עורב. כמו כן, להעביר עצות אלה על הבנות בגיל העשרה שלך; הם יודיעו לך יום אחד.

No Replies to "כיצד למנוע או להיפטר רגליים של עורב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.