פיסיקלית או כימית: איזה סוג של Exfoliator הוא הטוב ביותר? – insightyv.com

פיסיקלית או כימית: איזה סוג של Exfoliator הוא הטוב ביותר?

פילינג הוא חיוני עבור עור בריא ומראה צעיר. למה? במהלך חיי היום יום שלנו, תאי עור מתים מצטברים על פני פנינו. אם נזניח לנקות את העור שלנו היטב, איפור ישן, לכלוך, שמן יכול גם להצטרף לערבב זה. הצטברות תאי העור המתים גורמת לנקבוביות להיות סתומות אשר יכולות להוביל לפריצות ועור עמום. הדרך הטובה ביותר להיפטר זה הצטברות של תאי העור המתים היא exfoliate.

כמו כן, לעולם לא תאמין אחוז אבק הוא למעשה תאי העור המתים.

לאלו מכם אשר חדשים כדי פילינג, אתה לא יכול להבין שיש דרכים שונות כדי exfoliate- כימי ופיזי. בעוד המילה “כימי” עשוי להגדיר פעמוני אזעקה בראש שלך, לא להיכנס לפאניקה עדיין! אתה יכול להשתמש מסוימים חומרי כימיים exfoliating כגון אנזימים פירות וחומצות פנים כדי exfoliate העור שלך. כימיקלים אלה משמשים בדרך כלל במינונים נמוכים או שנאגרו עם חומרים מרגיעים כדי למזער כל גירוי. למעשה, אתה כנראה משתמש כמה חומרים כימיים exfoliating אפילו בלי לדעת – במיוחד ניקוי הפנים שלך! 

המשך לקרוא כדי ללמוד את ההבדלים בין פילינג כימי פיזי כדי לגלות איזה סוג של exfoliant הוא הטוב ביותר עבור העור שלך.

פילינג כימי

פילינג כימי עושה שימוש במספר סוגים של כימיקלים על מנת להסיר תאי עור מתים זיהומים אחרים מן העור.

כמה דוגמאות של כימיקלים שיכולים לשמש exfoliates כוללים: סוגים שונים של אנזימים, כולל אנזימים פירות, חומצה אלפא הידרוקסית כמו לקטית או גליקולית, וחומצות בטא הידרוקסית כגון חומצה סליצילית.

כל חומר כימי exfoliates עבודה לשבור את הקשרים בין תאי העור, לשחרר את העור המת, כך שזה יכול בקלות להיות סחוט משם.

אחת דרך קלה exfoliate הפנים שלך עם exfoliator כימי הוא עם רפידות exfoliating כמו סנט אייבס Scrub חינם Exfoliating רפידות. כל שעליך לעשות הוא לסחוב את הפנקס מעל העור שלך, וזה מגיע לעבודה בלי אפילו צורך לשטוף אותו.

פעמים רבות יש exfoliators כימי ניקוי הפנים שלך, גם, כי העבודה בזמן שאתה לשטוף את הפנים שלך. אם אתה משתמש כזה cleanser עדיף להשאיר אותו על העור למשך 30 שניות עד דקה, כך exfoliating החומרים יש זמן לעבוד. יש גם מסכות exfoliating רבים כגון פרימן מרגיש יפה אננס אנזים פנים מסכה המכילה אנזימים פירות AHA. או שאתה יכול גם להשתמש exfoliant ג’ל כמו בחירה של פאולה עור משפר 8% AHA ג ‘ל Exfoliant עם חומצה גליקולית, קמומיל, תה ירוק כי אתה לא צריך לשטוף לאחר החלת אותו.

פיסול פיסי

הסוג השני של קילוף הוא פילינג או ידני פילינג. סוג זה של פילינג הוא די מובן מאליו. פיזית exfoliants הם מוצרים המכילים איזה סוג של חומר גס כגון דגנים או אגוזים הקרקע. על ידי שפשוף החלקיקים נגד העור שלך, תוכל להעיף משם את שכבת תאי העור המתים. עור חדש יותר, צעיר יותר יתגלה כאשר אתה לשטוף את המוצר.

 בנוסף לעור שלך יהיה חלק יש זוהר.

פיזית exfoliates יכול להשתנות ביכולת שלהם exfoliate- הכל תלוי איזה סוג של מוצר אתה קונה. גם אלה מאיתנו עם עור רגיש יכול לסבול ביותר exfoliates פיזית היטב. הניסוי עם מוצרים שונים ומרקמים גרגר שונים כדי לראות מה עובד הכי טוב בשבילך. זכור כי exfoliants עם microbeads יש עכשיו נאסר בארצות הברית. אתה יכול לנסות scrubs כמו Acure הבהרה Scrub Facial או Burt של דבורים פיץ ‘& Willowbark עמוק נקבוביות Scrub.

ביצוע exfoliator הגוף הפיזי בבית הוא קל, הנה מתכון קל לנסות את הצוואר למטה. קרצוף גוף הוא קשה מדי לשימוש על עור הפנים. תמיד יש פנים ו exfoliator הפנים על היד.

איזה מהם אני צריך להשתמש?

זה העדפה אישית! לא משנה מה תבחר, זה פשוט חשוב להשתמש exfoliator פעם או פעמיים בשבוע.

  פיזית exfoliates יכול להיות עדין ובטוח ו סביר להניח לא לגרום כל סוג של תגובה על העור אז זה מקום טוב להתחיל במיוחד אם יש לך עור רגיש. אתה יכול גם להשתמש במוצר עם חומצה לקטית כדי exfoliate אם יש לך עור רגיש.

אנחנו אוהבים exfoliators כימיים פשוט כי הם קלים לשימוש, והם מספקים פילינג אחיד על העור. אם אתה אוהב אותי ואת המטרה שלך היא למזער את סימני ההזדקנות לנסות exfoliator כימי. אתה יכול להשתמש ניקוי פנים עם חומצות או שמנת. 

שים לב כי פילינג הוא לא רק על הפנים. בכל מקום שבו יש לך עור, אתה צריך להיות exfoliating. הנה מאמר נהדר זה נותן לך עצות exfoliating הראש עד הבוהן. (כן, אתה אפילו צריך לקלף את הקרקפת!)

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "פיסיקלית או כימית: איזה סוג של Exfoliator הוא הטוב ביותר?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.