Argan שמן יופי יתרונות עבור עור, שיער, גוף – insightyv.com

Argan שמן יופי יתרונות עבור עור, שיער, גוף

בשנים האחרונות, שמן ארגן הוכנס לשוק העולמי כמו שיקוי היופי. זה נהיה יותר ויותר פופולרי חברות רבות קופצות על מכונית השמן אראגן. אם לא השתמשת שמן ארגן לפני, כנראה יש לך הרבה שאלות. כולם raves על היתרונות שלה על העור והשיער, אבל רק מה הם היתרונות האלה? איך משתמשים בשמן ארגן? איפה אתה יכול לקנות את זה?

 המשך לקרוא כדי לגלות את התשובה לכל השאלות האלה.

מהו שמן ארגן?

שמן האורגן נלחץ מאגוזי הפרי מעץ הארגן, שנמצא רק במרוקו. העצים חיים בין 150 ל -200 שנה, והם אינם מתחילים לייצר פירות עד שהם בני 30-50. מאז עץ Argan הוא שמקורו מאזור מוגבל מאוד, השמן עצמו הוא די נדיר.

מה העניין עם העזים??

מרוקו היא ביתם של תמרי העזים המטפסות על עצי הארגן כדי לאכול את הפרי. לפעמים עשרה או יותר עזים נמצאים בעץ בבת אחת, ועץ שגדל רק לגובה של 35 מטרים, זה הרבה עזים.

מפיקי שמן ארגן לוקחים את גלעי העזים, אשר יש את הזרע לחלוטין מעוכל ושלמים להשתמש בו כדי לייצר שמן ארגן. שיטה זו עדיין התאמן היום, אבל רבים מפיקים שמן ארגן להפוך את השמן ללא עזרת.

מה הם היתרונות של יופי של שמן Argan ואיך אתה יכול להשתמש בו?

שמן ארגן הוא אחד ממוצרי היופי הטובים ביותר שם בחוץ.

זה אולטרה לחות וטבעי, אז אם יש לך עור רגיש או מעדיף להשתמש במוצרים טבעיים, אתה לא צריך לדאוג לשים כימיקלים קשים על העור או השיער שלך בעת השימוש בו. כי זה כזה מוצר חזק, קצת שמן ארגן הולך דרך ארוכה מאוד, ואת שילובו לתוך משטר היופי שלך הוא קל:

 • שיער: שמן ארגן הוא מוצר נהדר להרגיע מסמרים, להוסיף לחות לשיער יבש, ולתת את השיער שלך קצת לזרוח. החל את השיער שלך בזמן שהוא עדיין לח עבור טיפול בכל רחבי או להחיל אותו רק על הקצוות שלך כדי להחליק flyways כאשר השיער שלך יבש.
 • קַרקֶפֶת: אם אתה מתמודד עם קרקפת יבשה, להחיל כמה שמן ארקן על כדור צמר גפן ואת הקרקפת שלך עם השמן. לעשות את זה לפני השינה ואתה תיתן את הקרקפת הרבה זמן כדי לספוג את הלחות לפני להתקלח בבוקר.
 • פָּנִים: החלת שמן טהור על הפנים שלך, במיוחד אם יש לך עור שמנוני, אולי נראה קצת מנוגד. אבל שמן ארגן יתרות החוצה את העור הטבעי של העור ואת הייצור לחלוטין הופך את העור, מה שהופך אותך נראה יותר קורן. תכונות לחות שלה הם גם נהדר עבור קמטים ולעזור השמנת העור. השתמש בו כמו קרם לחות היומי לפני שכבת על SPF שלך.
 • גוּף: אתה יכול להשתמש שמן אראגן כמו קרם לחות הגוף, החלת אותו בדיוק כמו שאתה עושה קרם גוף או שמנת. החל את הזכות שמן לאחר שאתה יוצא מהמקלחת בעוד העור שלך הוא רטוב עדיין עבור תוצאות לחות הטוב ביותר.
 • ידיים: שמן ארגן הוא טיפול נהדר עבור הידיים שלך, במיוחד על לציפורניים שלך מסמרים אם הם נוטים פיצוח קילוף. ידיים מיובשות הן ידיים צעירות.

  אילו סוגים של מוצרי שמן ארגן אני צריך להשתמש?

  בגלל גורם המחסור, שמן הארגן הוא בהחלט מוצר יופי לטווח בינוני, כי אתה יכול לצפות להוציא סכום הגון של כסף על. עם זאת, כי זה כל כך מרוכז, אתה רק צריך להשתמש בכמות קטנה המוצר יימשך זמן רב. למרבה המזל שכן זהו מוצר רב תכליתי זה גם מבטלת את הצורך לקנות מוצרים נפרדים עבור הפנים שלך, הידיים, השיער והגוף. תעלה את כל השאר ותשתמש בשמן ארגן מכף רגל ועד ראש.

  חברות רבות, בנוסף לאספקת שמן אראן טהור, הציגו שורה שלמה של מוצרים אחרים, כגון שמפו, מרכך, ספריי לשיער, מסכות שיער, קרם, איפור ו- SPF. כדי לקבל את היתרונות הטובים ביותר לרכוש משורה המשתמשת 100% טהור מרוקאי שמן ארגן. 

  בדוק כמה מותגי שמן argan האהוב שלנו על אמזון:

  • שמן מרוקאי
  • ג’וזי מאראן

  אני יכול לאכול שמן אראגן?

  אתה בהחלט יכול! רק לוודא שאתה משתמש בשמן ארגן קולי במקום שמן המשמש מוצרי יופי. שמן האגוזים נמצא במנות מרוקאיות רבות, וזה מושלם לטבול לחם או מפזרים על סלט. הנה כמה מתכונים טעימים:

  • טגין של כבש וזיתים עם שמן ארגן
  • אמלו טובלים בשקדים, בדבש ובשמן ארגן
  • בטטה ומרק קימל עם שמן ארגן
  • מרוקאי צמחוני תגין

  עודכן על ידי חנה טטרו

  No Replies to "Argan שמן יופי יתרונות עבור עור, שיער, גוף"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.