מה הם AHAs ואני צריך להשתמש בהם בעור שלי טיפול משטר? – insightyv.com

מה הם AHAs ואני צריך להשתמש בהם בעור שלי טיפול משטר?

שְׁאֵלָה:

אני קורא באינטרנט כי AHA זה בחירה טובה יותר מאשר פרצוף רגיל כאשר מדובר exfoliating, אבל אני לא ממש בטוח שאני יודע מה AHAs הם ומה הם יכולים לעשות עבור העור שלי. אתה יכול להסביר רק מה הם AHAs? האם הם עבור העור של כולם? איך אני משתמש בהם?

תשובה:

AHAs, או חומצות אלפא הידרוקסי, הופכים נפוצים למדי במוצרי יופי. אם שמעתם על קליפה כימית, שמעתם על AHAs.

למרות AHAs הם בהחלט לא חדש לטיפול בעור, זה לא היה עד די לאחרונה כי הם הפכו כל כך נרחב על פני מוצרי יופי נגד. עכשיו אתה יכול למצוא חומצות AHA בכל דבר, החל מ cleansers הפנים כדי serums כדי moisturizers כדי exfoliating pads. בהתחשב במגוון של חומצות הפנים זמין, יש בהחלט מוצר זה מתאים לעור של כולם. מאז כולם צריכים להיות exfoliating העור שלהם באופן קבוע על מנת לקבל עור בריא, מציאת מוצר עם AHAs בהחלט ליהנות העור שלך.

מה בדיוק הם AHAs?

AHAs הם למעשה מולקולות נמצא באופן טבעי בפירות שונים כמו פפאיה או דלעת או מוצרי מזון אחרים כמו חלב המכיל חומצה לקטית. חומצה גליקולית מתרחשת באופן טבעי בקני סוכר. חומצה מנדלית נגזר שקדים מרים. שלא כמו קרצוף הפנים הרגיל שבו אתה רגיל, אשר exfoliates העור שלך באופן ידני עם חלקיקים קטנים אתה יכול להרגיש עם האצבעות שלך, AHA משחררת את “דבק” מחזיק תאי העור המתים יחד וממיס אותם.

אז אתה פשוט לשטוף את תאי העור המתים למטה לטמיון.

שלא כמו AHAs, מקרצף יכול להכיל חלקיקים חריפים וחדים שיכולים לגרד עור רגיש לפגוע במקום לעזור לעור שלך. כאשר אתה משתמש AHAs אתה יכול לבחור את העוצמה של המוצר ואת סוג של חומצות זה מכיל, כך שאתה מקבל קילוף נהדר ללא תופעות לוואי קשות.

אנשים רבים אוהבים את הקלות ואת exfoliation מדים שמגיע עם שימוש AHAs. אתה לא יכול להרגיש כל פיסות exfoliating, אבל בהחלט תוכל להבחין כי העור שלך הוא רך וחלק לאחר השימוש בהם. יתרון נוסף נוסף של שימוש AHAs היא שהם ידועים לעזור להפחית את המראה של קווים דקים קמטים, כמו גם כתמים כהים בהירים על העור שלך, כגון כתמי שמש ונמשים. חומצה גליקולית, למשל, היא מרכיב אנטי אייג’ינג מצוין לעור. עם הזמן, זה יכול לעזור לבנות מחדש קולגן אבוד, מתעבה את האפידרמיס (השכבה החיצונית של העור שלך), evens את העור שלך. אתה צריך להיות סבלני בעת שימוש AHAs; הם יכולים לעבוד פלאים על העור שלך, אבל זה לוקח זמן לראות תוצאות.  

דבר נוסף שיש לזכור כאשר אתה משתמש AHAs היא כי העור שלך יכול להיות רגיש יותר לשמש. לא רק עבור היום לאחר שהשתמשת במוצר, אלא עד שבוע לאחר השימוש בו. אז כמובן, באמצעות sunscreen הוא מאוד חשוב בעת שימוש AHAs, ו resclying sunscreen במהלך היום הוא בדיוק כמו חשוב. בגלל בעיה זו מוצרים עם AHA יש להשתמש בעיקר בלילה, אלא אם כן יצרן המוצר אומר שזה יכול לשמש במהלך היום גם כן.

זכור כי AHAs הם לא רק עבור הפנים שלך, הם יכולים לשמש בכל חלקי הגוף שלך, כמו גם על מנת לקלף את העור על הידיים, הרגליים, ואפילו הרגליים.

איפה אני יכול למצוא AHAs?

היום, אתה יכול למצוא AHAs בכל דבר, החל מ cleansers כדי moisturizers וכמובן exfoliators. אם אתה משתמש ניקוי פנים עם AHA זה להיות בטוח להשאיר את cleanser על הפנים שלך לפחות 30 שניות, כך חומצות יש זמן לחדור ולהגיע לעבודה. בהתאם לעוצמה של cleanser ואת הרגישות של העור שלך אתה יכול אפילו לעזוב את cleanser על הפנים שלך יותר. גם לאחר לשטוף את cleanser את חומצות ימשיכו לעבוד ולעשות את העבודה. אתה יכול גם למצוא AHAs ב exfoliating pads כי אתה לנגב על הפנים שלך כדי להסיר תאי העור המתים ולאחר מכן לא לשטוף את הפנים שלך. הם יכולים להימצא בסרום מוחל ישירות על העור ועל מסכות הפנים שאתה מחיל ולשטוף את העור.

יש גם moisturizers עם AHAs בהם. 

מצא AHAs בפילוסופיה תקווה בליל צנצנת אינטנסיבי Retexturing קרם, Caudalie Glycolic Peel, או REN גליקול Lactic הקרינה חידוש מסכה שם רק כמה מוצרים.

אנשים עם עור רגיש צריך להשתמש חומצה לקטית על העור שלהם. חומצה לקטית היא מולקולה גדולה ולכן היא לא חודרת עמוק כמו חומצה גליקולית, למשל. בונוס נוסף כשמדובר חומצה לקטית היא שהיא גם מגדילה את רמת לחות העור. מצא חומצה לקטית ב Dermalogica גיל Smart Smart Resurfacing קלינסר.

עודכן על ידי חנה טטרו

No Replies to "מה הם AHAs ואני צריך להשתמש בהם בעור שלי טיפול משטר?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.