7 הטוב ביותר Keratosis Pilaris טיפולים תחת 20 דולר לקנות בשנת 2018 | insightyv.com

7 הטוב ביותר Keratosis Pilaris טיפולים תחת 20 דולר לקנות בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנו תהליך סקירה. 

התמודדות עם keratosis pilaris, הידועה יותר כמו עוף העור, יכול להיות כאב עצום. אלה בליטות קטנות על הידיים, הירכיים והרגליים לא לגרד או לגרות את העור, אבל אתה בהחלט יכול לראות אותם ולהרגיש אותם. אולי ניסית לקרצף אותם עם קרצוף הגוף או מקווה כי החלת קרם לחות נוסף יהיה לרכך את העור ולעודד אותם בהדרגה לדעוך. אבל אלה bumps נגרמת על ידי keratosis pilaris דורשים קצת יותר תשומת לב.

הם ללא כאבים ובלתי מזיקים, אז אתה לא באמת צריך לעשות שום דבר עליהם, אלא אם, כמובן, אתה רוצה את העור החלקה ואת הברורה ביותר האפשרי. לדברי Mayo Clinic, keratosis pilaris, או עור עוף, נגרמת על ידי הצטברות של קרטין, החלבון המגן על העור. זה כפכפים את הנקבוביות וחוסם את זקיק השיער שעושה את העור שלך מהמורות מחוספס.

הטיפול הטוב ביותר הוא לא שוחקים לשפשף, אבל הוא למעשה חומצה. מוצרים עם מרכיבים כמו חומצה אלפא הידרוקסית, חומצה לקטית, חומצה סליצילית וחומצה גליקולית המתגבשים לטיפול בקרטוזיס פילאריס הם פתרונות יעילים. כדי ללמוד עוד על הטיפולים הטובים ביותר keratosis pilaris אתה יכול לקנות עכשיו, לקרוא על.

קרם זה פותח בשותפות עם רופאי עור, אז אתה יודע שזה אמין. CeraVe חידוש קרם SA לא רק hydrates העור שלך כמו קרם גוף ביותר, זה גם exfoliates באותו זמן. זה ניסח עם חומצה סליצילית כדי לעזור להיפטר עור מחוספס על ידי החלקה אותו בזמן חומצה לקטית exfoliates פני השטח של העור לחדש אותו. כמו כן יש שלושה סוגים שונים של ceramides, אשר עשויים שומנים המסייעים להגן על מחסום העור, כלומר קראטין לא יוכל לשמור clogging את הנקבוביות.

סוקר אמזון אמר כי הם ניסו אחר יקר יותר keratosis טיפולים pilaris בעבר אבל זה תחליב עשה את הטריק עבור חלק מן העלות ומסייע להוסיף תוספת לחות בחודשים קריר ללא כל ניחוח נוסף.

No Replies to "7 הטוב ביותר Keratosis Pilaris טיפולים תחת 20 דולר לקנות בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    51 + = 57