4 סיבות מדוע יש לך קמטים בעור | insightyv.com

4 סיבות מדוע יש לך קמטים בעור

מה יש לאהוב על קמטים בעין? שום דבר! הם גורמים לנו להיראות ולהרגיש מבוגרים יותר מאיתנו וגם לגרום לנו להוציא את הכסף שנצברו קשה על המוצר לאחר המוצר כדי לנסות להיפטר מהם. מי צריך את זה?

אבל האם ידעת שאתה כנראה מעודד את קמטי העין שלך כדי להכפיל או אפילו לקבל עמוק יותר מבלי אפילו להבין את זה? זה נכון! בדוק את ארבעת השגיאות הנפוצות ביותר שאנשים עושים את זה לתת את העיניים אלה creread חשש. התחל לשנות את ההרגלים שלך היום תוכלו לעצור את הקמטים בעין במסלולים שלהם.

עודכן על ידי חנה טטרו

התקרבות of woman

הפקות / Stockbyte / Getty תמונות

אני חובשת משקפיים, ובמשך הזמן הארוך ביותר נמנעתי מלהגיע למשקפי שמש, כי אני פשוט לא רציתי למזלג על מאות דולרים עבור מסגרות ועדשות שיצאו במהירות מהצורה. ילד שילמתי אי פעם את המחיר. בגלל העשור של פזילה מתמדת, עכשיו יש לי רגליים של עורב, כמו גם קמטים במצח. הייתי נותן הכל כדי להחזיר את השעון ולשתול את הכסף מההתחלה.

אם אתה לא לובש משקפי שמש מכל סיבה שהיא, אתה מעודד קמטים! הסתכל במראה ופוזל כאילו השמש נמצאת בעיניך. לראות את השורות שנוצרות על הפנים שלך? ברגע שאתה להזיז את הפנים שלך שוב ושוב קווים זמניים אלה בסופו של דבר להיות קבוע. קמטים טופס מסיבות שונות אך סיבה אחת היא תנועות הפנים החוזרות על עצמן, כי לאורך זמן לשבור קולגן ואלסטין בעור. זה קורה בכל פעם שאתה ממצמץ כי אתה לא לובש משקפי שמש.

ללכת לקנות משקפי שמש ולהשתמש בהם כל השנה. זכור כי אתה גם צריך משקפי שמש בחורף, כאשר השמש עדיין בהירה מן המשקף את השלג. אם אתה מעשן סיגריות אתה כנראה מבצבץ מבעד לעשן. זה גם גורם קמטים סביב העיניים שלך.

02
של 04

שפשוף ומשוך בעיניים שלך

שִׁפשׁוּף eyes

יצירתי RF / ברוס לורנס / GettyImages

מה אתה עושה כשאתה עייף? רוב הסיכויים טובים לשפשף את העיניים. זה אינסטינקט! זה מרגיש טוב לשפשף את העיניים כאשר אתה עייף או כאשר הם מרגישים מגרד, אבל זה הרגל אתה חייב להפסיק היום אם אתה רוצה להימנע מבט מבוגר ממה שאתה באמת.

העור סביב העיניים שלך הוא כל כך דק שכאשר אתה לשפשף את העור זה גורם להם להתקמט קדימה ואחורה. בעקביות לשפשף אותם יגרום לעור לקמט מהר יותר מאשר אם מעולם לא התחלת הרגל רע מלכתחילה.

זה הולך להסרת איפור העין שלך גם כן. אין להסיר את איפור העין בגסות. בואו האיפור להתמוסס קצת עם כרית כותנה מכוסה מסיר לפני שאתה לשפשף את שאר האיפור שלך. כאשר אתה מסיר את איפור העין על ידי משיכת העור מסביב לעין לך לשבור את הקולגן שם. כאשר אתה משתמש אייליינר כי מושך על העור סביב העיניים שלך אתה גורם נזק נוסף לעור זה. בעת שימוש בקרם העין, יש ליישם את האצבע ולטפוח בעדינות על השמנת, אל תמשכו אותה באגרסיביות.

03
של 04

שינה על הבטן

יָשֵׁן on stomach

יצירתי RF / BLOOM תמונה / GettyImages

כאשר אתה ישן על הבטן שלך, את הצד של הפנים שלך נח על הכרית שלך הוא squished במשך שעות בכל פעם. על ידי כל הזמן squishing הפנים שלך כל לילה לתוך הכרית שלך, אתה גורם לקמטים אשר בסופו של דבר יכול להפוך קמטים. (שימו לב לישון בכל בוקר?)

נסה להירדם על הגב. אם אתה מוצא את זה קשה להישאר ככה, לשים כרית מתחת לברכיים שלך, אשר יסייע לך להישאר במקום ולא להתגלגל על ​​הבטן שלך.

לא יכול לדמיין לא ישן על הבטן שלך? שקול להשקיע בצורת כרית מיוחדת המאפשר לך לישון על הבטן תוך הגנה על העור מפני קמטים.

04
של 04

דילוג על SPF

מסתכל into sun

יצירתי RF / Buena Vista תמונות / GettyImages

השמש גורמת לעור שלך לגיל; זה פשוט כל כך. העור סביב העיניים שלך הוא כל כך רזה כי ההזדקנות יכולה לקרות שם מוקדם יותר מאשר באזורים אחרים של הגוף שלך. חשיפה לשמש היא אחת הסיבות העיקריות לכך קולגן ואלסטין נשבר בעור שלנו. התפלגות קולגן ואלסטין גורם קמטים וקווים עדינים בעור.

למרבה המזל אתה יכול למצוא הרבה עיניים גדולות creams שיש להם הגנה על השמש בהם כך לא רק את אזור העין מקבל נהדר נגד ההזדקנות מרכיבים אבל גם SPF. לְנַסוֹת:

  • מוראד מגן סביבתי Essential-C קרם עיניים SPF 15
  • Dermalogica סה”כ תשומת לב
  • Supergoop! קרם עיניים אנטי אייג’ינג מתקדם עם שיבולת שועל פפטיד SPF 37

No Replies to "4 סיבות מדוע יש לך קמטים בעור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 6 = 9