10 קל ו זול דרכים להיראות צעיר יותר – insightyv.com

10 קל ו זול דרכים להיראות צעיר יותר

עם כל מראה מהפך בטלוויזיה, חדש קוסמטיקה אנטי אייג ‘ינג, ואת האובססיה הכללית להישאר צעירים להסתכל, זה לא מפתיע שאנשים מוכנים להשקיע הון קטן על מוצרים ונהלים להיראות ולהרגיש צעירים. אבל אתה לא צריך לשבור את הבנק כדי להיראות ולהרגיש הכי טוב שלך.

איך גברים יכולים להיראות צעירים יותר

הנה עשר דרכים קל וזול לקחת שנים של המראה שלך ולשמור את זה ככה.

לשמור על אלה לבנים לבנים

אתה יכול להשתמש over-the-counter whiteners השן, אשר הפכו פופולריים, או לשאול את רופא השיניים כדי לעזור לך לצאת עם אפשרויות ציון מקצועי. כך או כך, כולם אוהבים חיוך מבריק.

לחות

עור יבש נראה משעמם וחסר. אז לא רק אתה רוצה להשתמש קרם לחות על הפנים שלך (כולל קרם עיניים), אלא גם על הידיים והגוף. ומכיוון הידיים שלך במיוחד לקבל הרבה התעללות, והוא יכול להראות גיל כמעט יותר מאשר הפנים שלך, לשמור קצת קרם יד שימושי ליד השולחן שלך או על ידי הכיור. 

השתמש תמיד קרם הגנה

כולנו יודעים שהשמש היא הדבר הכי מזיק לעור שלך, לכן הקפד להגן על עצמך. 

שמור על הדפדפן שלך

הקפד לשמור על הגבות שלך מסודר וקצוץ, במיוחד בין העיניים! ללא שם: Uni-brow הוא לא משהו כדי להיות גאה.

תגיד לא לשיער פנים

ראש שיער בריא הוא, כמובן, תמיד בסגנון, לא משנה הגיל שלך. יש אנשים כמו הזקנים והזקנים שלהם וזה בסדר, אבל אם אתה רוצה להיראות צעיר יותר, לגלח את שיער הפנים שלך.

להיפטר שיער אף אוזן

זוהי מציאות מצערת לגברים עם הגיל, אבל השיער מתחיל לצוץ מתוך מקומות לא רצויים, אז אתה רוצה לשמור את האף ואת השיער באוזן לבדוק. אתה יכול להרים את האוזן ואת השיער האף trimmer שלך בחנות הסמים המקומית בין מקומות אחרים. הם פשוט וקל לשימוש.

ללבוש צבע

הוספת פופ של צבע לארון שלך עוזר לך להפריש חיוניות צעירה. הקפידו ללבוש צבע המשלים את העור ואת צבע העיניים. 

ניהול מעגלים כהים undereye

ישנם מוצרים שיכולים לעזור להקל על מעגלים undereye, במיוחד אם המצב הוא כרוני או תורשתית. זה גם הוכח כי אתה יכול להילחם במעגלים כהים על ידי מקבל לילה טוב לישון ולאכול טוב. ואם אתה עדיין זקוק לעזרה, נסה קונסילר מתחת לעיניים לגברים. כן, הם קיימים.

לאבד את המשקפיים!

עדשות מגע יעזור לך לעבור מ שקדן כדי מדהימה.

להכות את כושר או לקחת הליכה

גם אם זה רק כדי ללכת על ההליכון, תרגיל יעזור לך לשמור על יציבה טובה, להקל על הלחץ (אשר גורם קמטים), ולהגביר את זרימת הדם (אשר שומר על כל הגוף שלך מחומצן היטב), שלא לדבר על זה זה שומר אותך בכושר!

No Replies to "10 קל ו זול דרכים להיראות צעיר יותר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.