אתה צריך שמלת מקסי - ו הנה איך ללבוש את זה | insightyv.com

אתה צריך שמלת מקסי – ו הנה איך ללבוש את זה

מה יהיה הקיץ בלי השמלה מקסי? הזרימה, הרצפה של המרעה הערעור של השמלה מקסי הוא בלתי מוטל בספק. כך גם נוחות קיצונית שלהם, בכושר לביש זה נראה טוב על כל הגוף, צדדיות. עם השמלה מקסי מקסימלי בארון שלך, יש לך ללכת אל פיסת כי אתה יכול בקלות להתלבש למעלה או למטה, עבור סגנון היום, בסופי שבוע סופיים, חתונה אורח attire, נופש החוף ההלבשה, וערבים מיוחדים החוצה. 

שמלות מקסי הם בדרך כלל טופס מתאים בחלק העליון לחתוך לזרום באופן רופף על הגוף בתחתית. תמיד בסגנון, זה מלתחה מצרך לנשים זמין בכל כך הרבה בדים, צבעים ודפוסים. בימים אלה, המפתח ללבוש שמלה מקסי הוא גם לדעת איך סגנון זה לבלוט. ערכנו את בגדי השמלה המקסימים האהובים עלינו מסגנון הרחוב, כדי להראות לך איך נערות אופנה לובשות את הארון הקיץ האהוב עכשיו.

אִשָׁה wearing maxi dress with belt

כריסטיאן ויריג / גטי

האם אתה אוהב את הצללית הסלחנית של השמלה מקסי מקסימה בקיץ, אבל לדאוג כי הדמות שלך ילך לאיבוד בכל בד זה? הדרך הקלה ביותר ליצור צללית מחמיאה בשמלה רופפת, מתנודדת, היא לחגורה במותניים. אתה לא רק להדגיש את החלק התחתון של הגוף שלך, וליצור עקומות די, אתה גם תוסיף אופנה אופנה. בחר חגורה נייטרלית ללכת עם שמלת מקסי בגוונים נייטרליים, כפי שניתן לראות על זה משפיע אופנה, או לבחור אחד בצבע מתנגש או משלים באמת למשוך תשומת לב המותניים שלך.

02
מתוך 11

ללבוש נעלי ספורט עם שמלת מקסי

רְחוֹב style woman wearing a fancy summer maxi dress with sneakers

קירסטין סינקלר / גטי

האם אתה אוהד של המגמה הנוכחית athleisure של gymwear עבודה לתוך ארון הבגדים שלך? הנה דרך חדשה ללבוש את המגמה עבור הקיץ, בעוד עדיין מחפש לבוש מספיק תאריכים, מסיבות ועוד לצאת אירועים. שמלת שמלה מקסימה בשמלת עטיפה מתאימה ובד משיי נראית של רגע עם נעלי ספורט בסיסיות, כמו משוחק על ידי האופנה הזאת. אביזרים עם עגילי טיפה נוצצים ומצמד אופנתי, לבוש בלבוש לבוש שמרגיש צעיר וקריר.

03
מתוך 11

ללבוש שמלה מקסי לעבודה

אִשָׁה wearing a blazer and a maxi dress

טימור עמק / גטי

הנה איך אתה יכול ללבוש שמלת הקיץ המקסימה האהובה שלך למשרד, ולראות שיק ו מלוטש. קח את ההשראה מן המראה הזה בסגנון הרחוב, ואת השכבה על בלייזר מצויד בד קל (לחשוב פשתן או תערובות כותנה). הוסף נעליים אופנתיות תיק איכותי, ואתה תהיה לבוש היטב עבור כל דבר, החל מפגישות הלקוח למצגות.

04
מתוך 11

עבור אל תבנית

פּוֹלקָה dot summer maxi dress

קירסטין סינקלר / גטי

שמלות מקסי לבוא בכל הצבעים של הקשת, ועל כמה דפוסים כפי שאתה יכול לדמיין, אז אין צורך לשחק את זה בטוח! שמלה ארוכה, מקסי, על כל הדפוס, המושך את העין, היא לא רק נוחה, זו דרך נהדרת להפנות ראשים ולהתבלט מהקהל. אנחנו בהחלט dotty על זה שמלה מקסי מקסימה נקודות פולקה, כל כך אופנתי בקיץ השנה.

05
מתוך 11

הוסף headscarf

רְחוֹב style fashion - blue outfit with maxi dress and headscarf

כריסטיאן ויריג / גטי

את headscarf הוא אחד מאותם בטוח, להתבלט אביזרי אופנה מוסיף סגנון האשראי שלך נראה כולו. נסה ללבוש אחד עם השמלה מקסי בקיץ כדי לקחת אפילו שמלת חולצת מזדמנים ביותר לשלב הבא. לקבלת מבט חמוד ביותר, לקחת השראה מן זה משפיע אופנה לבחור headscarf התואם צבע מן השמלה שלך.

06
מתוך 11

ללבוש ז ‘קט מוטו עם שמלת מקסי שלך

אִשָׁה wearing biker jacket and maxi dress for street style

כריסטיאן ויריג / גטי

הנה אחת התלבושות האהובות עלינו בכל עת, בכל פעם בשנה, כאשר אתה מרגיש כמו ללבוש שמלה. שכבת עור שחור, האופנוען בסגנון עור או זמש ז’קט מעל שמלה ארוכה, מקסי מקסימה בכל עת שתרצה להוסיף קצת עצבני. ללבוש עם המגפיים הקרסוליים ואת משקפי שמש מסגרת קלאסית, כפי שתואר על האופנה הזאת, עבור תלבושת streetwise זה לביש ומסוגנן לכל דבר, החל קניות בעיר, לפגישה חברים לארוחת ערב.

07
מתוך 11

סגנון שמלת קיץ עם אביזרים צבעוניים

אִשָׁה wearing colorful maxi dress for summer

תמונות של באני / גטי

יש לך שמלת צבע מקסימה בארון שלך? אתה עשוי להתפתות לסגנונות עם אביזרים נייטרליים – אבל הנה עוד רעיון. אתה יכול להגביר את היופי של שמלת קיץ ארוכה, בגוון נועז או דפוס, על ידי הוספת אביזרים צבעוניים בהירים לשמור על העין נע סביב התלבושת שלך. תסתכל על איך זה משפיע אופנה עושה את זה, על ידי הוספת משקפי שמש צבעוניים, ארנק ונעליים להרים על הגוונים דפוס השמלה מקסי שלה.

08
מתוך 11

קנוטי

אִשָׁה wearing maxi dress at music festival

דניאל צוצניק / גטי

השמלה מקסימה ג ‘רזי, עם האווירה, מאמץ, מזדמנים שלה, הוא הבחירה המושלמת ללבוש לקונצרטים ופסטיבלים למוסיקה הקיץ. צללית ארוכה, זורם בד קל של שמלת הקיץ האהובה הזו הוא מתקרר כאשר מזג האוויר מקבל חם, והוא סופר נוח וקל למשוך וללכת. כדי למנוע את שמלת השמלה שלך מלוכלך, לקחת דף זה קונצרט- goer ולקשור את התחתונה בקל קל.

09
מתוך 11

עבור אל תבנית

רְחוֹב style oufit in leopard print coat and maxi dress

כריסטיאן ויריג / גטי

כאשר אתה לובש משהו עם הרבה דפוס, כגון אורך הרצפה מודפס השמלה מקסי, הפיתוי כאשר אתה צריך מעיל או השכבה העליונה, היא להגיע אחד בצבע מוצק. למה לא להיות יצירתיים יותר, אם כי? הנה דוגמה כיצד דפוס שכבות על גבי דפוס יכול לגרום שילוב אופנה זה אפילו מסוגנן יותר מסכום החלקים שלה! לעתים קרובות אתה רואה משפיעים אופנה זיווג הדפסים פרחוניים עם הדפסים בעלי חיים, ואנחנו חושבים כי הנוסחה נראית סופר אופנתי כאן. נסה בעצמך, בפעם הבאה אתה רוצה להפוך את הראש.

10
מתוך 11

צבע חוסם עם מפריד

צִבעוֹנִי summer dress outfit with a maxi dress

מתיו ספרזל / גטי

שמלת כותנה מודגשת, בצבע בהיר, יכולה להיראות נפלאה לבדה בקיץ – אבל הוספת שכבות היא המפתח ליצירת מראה בסגנון רחוב. אתה יכול ללכת עם ז’קט דנים קטן צפוי להיראות חמוד, אבל למה לא להיות יצירתי? נסה ללבוש שמלת קיץ מקסימה בקיץ עם ז ‘קט בגוון שונה, בהיר, כדי ליצור תלבושת חסומה צבע זה מרגיש בדיוק עבור אופנה בקיץ.

11
מתוך 11

שמלת קיץ יוצאים תלבושת

רְחוֹב style outfit in maxi dress and tweed blazer

מיריה אקיארטו / גטי

ההלבשה עבור ערבי הקיץ החוצה לפעמים פירושו להיות מוכן לירידה בטמפרטורות. הנה דרך אופנתית ללבוש שמלת מקסי עבור אירועי הערב, בהשראת כוכב זה בסגנון כוכב, זה יכול לעבוד בכל עת של השנה. מקטורן אופנתי, מצויד טוויד נובי מיד עושה השמלה מקסימום זורם מרגיש יותר מפואר. קח מצמד הרוצח ולבש בסנדלי עקב גבוהים, למראה ערב מלוטש.

No Replies to "אתה צריך שמלת מקסי - ו הנה איך ללבוש את זה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    87 − 81 =