איך להחמיא בצורת מלבן בצורת שלך | insightyv.com

איך להחמיא בצורת מלבן בצורת שלך

איך להחמיא בצורת מלבן בצורת שלך

Kristi Yamaguchi ב JCPenny אסיה למצוינות פרסים בלוס אנג ‘לס, 23 אפריל 2008.
אלברטו א. רודריגז / גטי

אם יש לך דמות בצורת מלבן, יש לך סוג דמות מאוזנת, בדיוק כמו נשים שיש להם דמות שעון חול לעשות. אם אתה גם בגודל זעיר יש דמות בצורת מלבן, נשים אחרות היו רוצים להיות סוג הדמות שלך היית גר ב 1920 או 1960s כאשר דמויות נערי ושמלות ישרות היו כל הזעם. למרות הצורה שלך נחשב אידיאלי בתקופות אחרות, האופנה היפה של האופנה כרגע הוא דמות בצורת שעון חול.

דמויות מלבן יכול להיות בכל גודל; זה הצורה שקובעת את הסוג. לנשים שיש להן דמויות בצורת מלבן אין קו מותניים מוגדר, אבל יש להן איזון עליון ותחתון מאוזנים.

נשים זעירות שיש להן טיפוסים מלבניים יש יותר אתגר בהלבשה כי הם קצרים. אז אם אתה אישה קטנה, אתה רוצה לשלב סגנונות מחמיאים עבור הדמות שלך סוג וגם השמלה להיראות ארוך יותר רזה.

סלבריטאים עם דמויות בצורת מלבן כוללים:

 • קריסטי ימגוצ’י
 • ריס ווית’רספון
 • מריסה ג’ארט וינוקור

בדוגמה לעיל, Kristi Yamaguchi לובשת חלוק ורוד ארוך עם פס אלכסוני המסייע ליצור את האשליה של צורה יותר. השמלה כוללת צד בצד כדי להראות את רגליה של שריסטי. כמו כן, Kristi שומרת על צורה מאוזנת כבר עם שמלה זו, אשר לא יתר על הדגש או חזה או ירכיים.

02
של 07

השמלה לשמור על צורה מאוזנת שלך ליצור המותניים מוגדר

איך להחמיא בצורת מלבן בצורת שלך

Kristi Yamaguchi בכורה עולמית של ‘Wall-E’ יוני 21, 2008, בלוס אנג ‘לס.
אלברטו א. רודריגז / גטי

כאשר ההלבשה להחמיא דמות בצורת מלבן שלך, האתגרים העיקריים שלך יהיה לשמור על איזון הדמות שכבר יש לך וליצור את האשליה של קו המותניים מוגדר כך שאתה נראה יותר כמו האידיאל שעון החול. הימנע סגנונות, כגון משמרות או שמלות טרפז, כי להסתיר את הצורה.

היוצא מן הכלל יהיה עבור נשים ללבוש בגדלים קטנים במיוחד, כגון 00P או 0P, ומי רוצה ללבוש טרפז אופנתי או שמלות משמרת ישרה או צמרות. אתה יכול לברוח עם סגנונות אלה בגלל גודל זעיר שלך. אם אתה לובש סגנונות כאלה, אתה מחקה את סגנון 1920s flapper או 1960s Twiggy נראה, ולא מנסה ליצור מראה חטוב. עם זאת, אם אתה בגודל 6 ומעלה, עדיף לך לדבוק באסטרטגיה של יצירת אשליה של דמות שעון חול.

גם להימנע סגנונות נוטים יותר להדגיש או חזה או הירכיים. לדוגמה, אם אתה לובש חצאית שנאספה, הירכיים שלך ייראה גדול יותר לגרום לך להיראות תחתית כבדה. כמו כן, אם אתה לובש סגנון כגון הדף מחוץ הכתף, אתה עלול למצוא כי אתה נראה כבד כבד.

האתגר הגדול השני שלך יהיה ליצור את האשליה של קו המותניים מוגדר. הדגש על המותניים או אזור midriff בצורה כזו שאתה נראה שיש קו המותניים מוגדר יגרום הדמות שלך נראה יותר מעוצב.

בדוגמה לעיל, קריסטי Yamaguchi עושה הכל נכון. על ידי לובש כובע העליון שרוול עם להקה על הירך, היא מוסיפה לצורה מאוזנת כבר שלה מבלי לשים דגש על למעלה או למטה. העליון עושה המותניים מוגדר עם רצועת סאטן תחת החזה. קריסטי ימגוצ’י לובשת ג’ינס ישרות, כהה, מה שגורם לה להיראות גבוה יותר, וקו אנכי על העליונה עוזר להוסיף גובה גם כן.

03
של 07

חולצות כדי להחמיא צורה בצורת מלבן שלך

איך להחמיא בצורת מלבן בצורת שלך

גרפי להדפיס האימפריה הדף מ פופיט מתוחכם.
תמונה באדיבות פטיט מתוחכם

חפש צמרות שיוצרות את האשליה של קו המותניים מוגדר. זה יכול להיות גם קו המותניים האימפריה כי יש להקה מתחת לחזה או העליון כי יש להקה על קו המותניים הטבעי.

חולצות עם חגורות עצמיות או צמרות חגורות אחרות יכולות לעבוד היטב גם אם החגורה אינה נופלת מתחת לקו המותניים הטבעי.

למרות סטיילינג של הדף הוא המפתח, אתה יכול גם להשתמש בניגוד צבע להביא את ההגדרה המותניים. כאשר רצועת המותניים היא צבע כהה יותר, ההגדרה שנוצרה בולטת יותר ורצוי. צבעים כהים נסוגים, מה שהופך את האזור מכוסה על ידי צבע כהה נראה קטן יותר. חולצות עם מעוקל- seamline, לוחות צד בצבעים כהים בניגוד לצבע הקדמי יכול גם ליצור את האשליה של קו המותניים. סוגים אלה של צמרות יכול להיות קשה למצוא, אבל אם אתה לתפור, אתה אמור להיות מסוגל למצוא או לעצב דפוס מעשי עבור כזה הדף.

הימנע צמרות כי יש יותר מדי שרוול או פרט, אלא אם כן לאזן את המראה שלך עם פרטים להוסיף ריבית ירך מדי. אחרת, הדמות מאוזנת באופן טבעי שלך יכול להופיע לא מאוזן.

לקבלת מבט הערב, נסה מחוך מסוג העליון כי cinches midriff שלך.

בדוגמה שלעיל, רצועת המותניים כהה של הגרפיקה הדף מ Petite מתוחכם (אתר ספק) לעומת הדפסה ויוצר קו המותניים מוגדר. V-neckline, מודגש גם על ידי הלהקה כהה עוזר להפוך את הלובש נראה גבוה.

04
של 07

מעילים להחמיא צורה בצורת מלבן שלך

איך להחמיא בצורת מלבן בצורת שלך

מייקל מיכאל Kors פטיט קצר שרוול Tweill מעיל של מייסי.
תמונה באדיבותה של מייסי

אם יש לך דמות בצורת מלבן, לבחור מעילים להגדיר את קו המותניים ולא להרגיז את הצורה מאוזנת כבר עם יותר מדי פרטים. מעילים חגור, אשר יכול להיות צבוט על המותניים, לעבוד היטב אם הם חגורות עצמן או חגורות נפרדות.

תכונה נוספת לחפש במעיל היא מוקד קו המותניים, כגון אבזם חגורה בולט. זה שואב את העין פנימה לכיוון המוקד, מה שהופך את קו המותניים שלך נראה קטן יותר.

Seamlines contoured כי עקומה פנימה על קו המותניים יכול גם לעזור להפוך את קו המותניים כי הוא באמת לא שם. כמו חכם, דפוס שברון שואבת את העין פנימה ומסייע לתת צורה לדמות.

הימנע ז ‘קטים כי הם ארוכים יותר מ-אורך הירך. גם להתרחק צורות boxy, כגון סגנונות שאנל סוג של קרדיגן, כי הם פשוט לחזור על הצורה מלבן שאתה רוצה להיראות curvier.

בדוגמה שלמעלה, המעיל הלבן של מיכאיל מייקל קורס (Buy Direct) של מייסי’ס יש מחרוזת V- מחרוזת, מה שהופך את petites נראה גבוה יותר, חגורה עצמית להגדיר את קו המותניים, ואת אבזם החגורה שמושך את העין פנימה כדי להמשיך להגדיר את המותניים. הכיסים מאוזנים מעל ומתחת לקו המותניים, כך שהם עושים את הדמות לא נראה כבד כבד או כבד תחתית.

05
של 07

חצאיות כדי להחמיא בצורת מלבן בצורת שלך

איך להחמיא בצורת מלבן בצורת שלך

חצאית עם קו עצמי עם קו המותניים מ גאפ.
תמונה באדיבות גאפ

נסה A-line חצאיות מנוסח, במיוחד אלה עם חגורות עצמיות, כי אתה יכול cinch ליצור הגדרה המותניים או חצאיות contructed לוחות עם seaming הנסיכה כי עקומות החוצה מן חגורת פנימה פנימה בשולי לחקות הירך חטוב.

דרך נוספת ליצור את האשליה של דמות curvier היא לתלות את חצאיות עיפרון שלך. אם אתה לא לתפור, חייט יכול לעשות את זה קל הסתגלות, אשר יהיה לצמצם את החצאית על שולי. לפני שאתה רץ ויש לך את כל ישר, חצאיות חצאית המותאמים, לוודא זה נראה מתאים לך כי תצטרך צריך בדיוק את אורך שולי הנכון למשוך אותו. אחרת, ייתכן שלא תוכל ללכת בחצאית שלך כי זה יהיה חזק מדי בשולי. חצאית peged העבודה הטובה ביותר עבור נשים דקים, אז אם אתה אישה מלא שיער קצר, ייתכן שתרצה להעביר את סגנון החצאית כי זה ידגיש את הירכיים.

שקול את אורך החצאית כי כאשר שולי חצאית נופל על חלק עבה של הרגל, או ירך או עגל, זה גורם לך להיראות רחבה יותר קצר. אז הימנע חצאיות מיני אלא אם יש לך רגליים דקות, ולשמור על אורך החצאית סביב הברך באורך מחמיא ביותר. ברוב המקרים, אורך החצאית הטוב ביותר עבור נשים קצרות הוא בדיוק מעל הברך, על הברך, או ממש מתחת לברך.

רוב הנשים קצרים צריכים להימנע חצאיות חתוך משוא פנים כי הם דבקים ולהראות הכל. גם אם יש לך קצת בטן הבטן, זה יראה בחצאית לחתוך משוא פנים.

אם אתה לובש מגפיים עם חצאית, המגפיים צריך להיות גבוה מספיק את החצאית שלך נמוך מספיק, כי אין פער ביניהם. זה נותן לך קו אנכי רצוף ומסייע לך להיראות גבוה.

בדוגמה שלמעלה, החצאית האפורה (קנה ישיר) מ”גאפ “מכילה אבנט של קו המותניים, אשר מסייע להגדיר את קו המותניים, צורה A- קו מחמיא, ואת seaming אנכי למבט ארוך.

06
של 07

מכנסיים כדי להחמיא צורה בצורת מלבן שלך

איך להחמיא בצורת מלבן בצורת שלך

מכנסיים עם רגליים ישרות מ – Petite מתוחכם.
תמונה באדיבות פטיט מתוחכם

מכנסיים כהים עם רגליים ישרות לעבוד הכי טוב עבור רוב petites כי הם ישפרו את האשליה של גוף ארוך, רזה יותר. אם אתה 5’0 “או מתחת, ייתכן גם צריך למצוא מכנסיים עם inseam קצר יותר מאשר מכנסיים זעירים רגילים יש.

זכור כי האסטרטגיה העיקרית שלך כדי ליצור את האשליה של דמות מפותלת יהיה למצוא דרך להגדיר את קו המותניים שלך, ואת ההגדרה הזו לא צריך להיות על hipline, אז לחפש מכנסיים או ג ‘ינס עם לפחות באמצע אמצע או אפילו מכנסיים גבוהים המותניים כי ניתן צבט עם חגורה כדי ליצור את המראה של קו המותניים צר. לחלופין, אתה יכול ליצור את המראה של קו המותניים עם סוג של הדף אתה לובש. כאשר אתה משתמש באסטרטגיה זו, ודא כי המכנסיים שלך אינם גדולים בחלק העליון.

בעת בחירת מכנסיים או ג’ינס, הימנע:

 • הדפס עיצובים.
 • אָרִיג מְשׁוּבַּץ
 • נמוך המותניים המותניים.
 • belting את המכנסיים או ג ‘ינס על הירך.
 • סגנונות מקופלים
 • מכנסי מטען

בדוגמה שלנו לעיל, קלאסי מתאים רגל ימין מכנסיים (אתר ספק) מ Petite מתוחכם ליצור קו אנכי, אשר מסייע petites נראה גבוה יותר. למרות שהם זמינים במספר צבעים, צבע כהה, כגון פחם או חיל הים יוצר את המראה הדק ביותר. יתרון נוסף: מכנסיים אלה עבור petites לבוא בשני אורכים inseam.

07
של 07

שמלות כדי להחמיא בצורת מלבן בצורת שלך

איך להחמיא בצורת מלבן בצורת שלך

AK אן קליין צבע בלוק השמלה מ Nordstrom.
תמונה באדיבות Nordstrom

כמה סגנונות השמלה יעבוד היטב עבור אישה קטנה שיש לו דמות בצורת מלבן.

שמלות האימפריה הן אופציה כי הם יוצרים קו המותניים מתחת לחזה, והחצאית זורמת מן המותניים. סגנון זה הוא גם טוב כי זה לא לעוות את האיזון הטבעי של הצורה שלך.

גלישת גלימה עם חצאיות קו A הם בחירה טובה מדי. אתה יכול להשתמש לעטוף את העניבה כדי cinch המותניים שלך.

שמלות צבע לחסום עם חגורה זה צבע כהה יותר מאשר צבעים סמוכים להגדיר את קו המותניים שלך על ידי כך שהוא נראה לסגת. למרות שזה בדרך כלל קשה יותר למצוא את הסגנון הזה של השמלה, אתה יכול בדרך כלל לאתר בלוק צבע השמלה זה מתאים לך. אם אתה לתפור, לשקול סגנון צבע לחסום בפעם הבאה שאתה עושה שמלה על עצמך.

לבסוף, לאירועים מיוחדים ההלבשה, להחמיא את הדמות שלך עם מחוך בסגנון השמלה, אשר יש אנדרלית מגולף אנכית. סגנון זה הוא נחמד במיוחד עבור הכלה שיש לו דמות בצורת מלבן. כלה ללבוש הוא עשה לעתים קרובות אישית, אז אם אתה עובד עם dressmaker, להציע סקיצה או תמונה של שמלה דומה מגזין כלה להראות לה את הסגנון הרצוי.

בדוגמה שלנו למעלה, את השמלה AK אן קליין צבע בלוק (ישיר לקנות) מ Nordstrom מדגיש את המותניים עם רצועת שחור רחב ruched בעוד צוואר מרובע העליון חצאית קו לשמור על איזון העליון והתחתון.

No Replies to "איך להחמיא בצורת מלבן בצורת שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 2 = 5