שמלות סקסיות הטוב ביותר עבור נשים גבוהות | insightyv.com

שמלות סקסיות הטוב ביותר עבור נשים גבוהות

סוקי Waterhouse, Cara Delevingne, Sienna Miller, Naomi Campbell and Kate Moss attend a private dinner celebrating the Global Launch of the 'Kate Moss for TopShop Collection' at The Connaught Hotel

דייויד מ. בנט / גטי

כל אישה גבוהה צריכה לדעת איך לבחור שמלה מחמיאה סקסי עבור סוג הגוף שלה. (כי כן, הגוף שלנו הם יותר מאשר רק “גבוה”). אם אתה מבורך עם החזה בשפע, ייתכן שתרצה לבחור שמלה כי מדגיש את הסחורה מבלי לתת להם משם, בעוד אלה עם מבנה אתלטי יותר אולי רוצה לבחור צללית השמלה שנותן את הרושם של הקימורים.

כדי לעזור לך למצוא את האידיאל, ואת מחמיא ביותר שמלה עבור סוג הגוף הגבוה שלך, פנינו סלבריטאים השראה. מן המלכה לטיפה כדי בלייק לייבלי, תן ​​את הגבהים מעל הממוצע שלהם ואת שנבחרו המומחיות שנבחרו לעורר את המסיבה הבאה שלך מפואר. נשים גבוהות לשמוח, המפתח שלך למציאת שמלה סקסית היא כאן.

02
של 05

מידה גדולה

שַׂחְקָנִית Queen Latifah attends the 73rd Annual Golden Globe Awards.

ג ‘ון שירר / Getty תמונות

אם אתה אישה גבוהה עם מסגרת פלוס גודל, הקפד להדגיש את החלק הגוף האהוב עליך תוך כיסוי על כל האזורים שאתה עלול להרגיש יותר מודעת.

צייר את המיקוד אל פניך על ידי בחירת צוואר מעניין, כמו צוואר גבוה עם רקמה או רקמה או אפילו בסגנון מעוקם – ולשקול לבחור חצאית קצת יותר או שמלה באורך שמרחף את הרגליים שלך מבלי לסחוט אותך חזק.

03
של 05

ארוך ורזה

שַׂחְקָנִית Angie Harmon attends the Women in Film 2015 Crystal + Lucy Awards at the Hyatt Regency Century Plaza Hotel on June 16, 2015.

פרדריק מ. בראון / גטי

אם יש לך מסגרת ארוכה, רזה, אתה רוצה לבחור שמלות שנותנות לך את האשליה של הקימורים או אחד כי skims הגוף שלך כדי להדגיש את הגוף אתלטי. כדי ליצור עקומות, לחפש neckline חמודה necklines, חצאיות קו, או פרטים peplum. לקבלת צללית חלקה יותר, שמלת משי פשוטה בחולצת טריקו אלגנטית וקרירה. 

אנחנו אוהבים איך אנג ‘י Harmon הדגיש את גופה שרירי זה השמלה האדומה בהירים ואביזרים מינימלי, לתת לשיערה מבריק זרועות באף לעשות את מדבר.

04
של 05

שָׁעוֹן חוֹל

בלייק Lively attends the opening ceremony and 'Grace of Monaco' premiere at the 67th Annual Cannes Film Festival on May 14, 2014

מייק מרסלנד / גטי

עם גוף עליון ונמוך יחסית, נשים גבוהות עם דמות שעון חול צריך לספור הברכות שלהם! בחר שמלות סקסיות כי בצע את השורות של הגוף שלך, מחבק את הקימורים שלך מקרוב. כדי להימנע מלהסתכל למעלה- the- סקסי, להימנע שמלות עם hemline קצר מדי או עמוק מדי V- הצוואר.

כאן, בלייק לייבלי מדגיש את כל הקימורים שלה שמלת חמוציות ארוכה עם סדק נועז צוואר יוצא דופן. שערה החלקלק לאחור גם מצייר את העין על פניה, יוצר מראה אלגנטי ומלוטש הכולל.

05
של 05

בצורת אגס

זמר Solange Knowles attends Louis XIII Celebration of '100 Years' The Movie You Will Never See, starring John Malkovich at a private residence

ג ‘ון Sciulli / סטרינגר / Getty תמונות

נשים גבוהות בעלות גוף בצורת אגס יכולות להשתמש בשמלה כדי לאזן את מחציתן התחתונה על ידי שרטוט העין כלפי מעלה לעבר זרועותיהן וכתפיהן הדקות. הדרך האהובה עלינו לעשות את זה עכשיו היא עם על המגמה מחוץ הכתף השמלה בצבע בהיר.

שרוולי הפעמונים הדרמטיים שסולאנג נואלס לובש כאן מציירים את העין הרחק מן המותניים לעבר הזרועות והבטן. שפת פרג אדומה מוסיפה טוויסט עליז.

No Replies to "שמלות סקסיות הטוב ביותר עבור נשים גבוהות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =