איך: המפלגה ללבוש השמלה קודים לאירועים מיוחדים – insightyv.com

איך: המפלגה ללבוש השמלה קודים לאירועים מיוחדים

Friday
מתוך 11

איך להתלבש עבור כל סוג של מסיבה או חתונה

גטסבי הגדול (2013), בבימויו של באז לורמן

לגרש את המסיבות לפני המסיבות לגבי הלבוש, עם הפניה מהירה להגדרות המפלגה ולקוד הלבוש לאירועים חברתיים במצגת שקדמה. בין אם אתה מנסה לבחור את השמלה הנכונה ללבוש לחתונה או אפילו מפגש מחלקה, זה מדריך שימושי ייתן לך שפע של טיפים מועילים ורעיונות.

02
מתוך 11

כאשר קוד הלבוש הוא: עניבה שחורה, עניבה לבנה או “רשמית”

גטי אימג’ס, כריס ג’קסון

א עניבה שחורה הזמנות עבור הלבוש רשמי. גברים לובשים חליפות טוקסידו, נשים לובשות קוקטייל, שמלות רשמיות ארוכות או מפריד הערב ערב. שמלה שחורה קטנה היא מתאימה לחלוטין עבור פונקציות עניבה שחורה.

האם לציין זאת “רִשְׁמִי” פירושו בדרך כלל זהה עניבה שחורה, אבל בכמה ערים אופנתיות כמו ניו יורק או לוס אנג’לס, זה יכול להיות חולצה שחורה ולא עניבה עם טוקסידו. נשים ללבוש קוקטייל, שמלות ארוכות או מפריד הערב ערב.

א עניבה לבנה אוֹ אולטרה פורמלי הזמנה דורש גברים ללבוש שמלה מלאה, עם עניבה לבנה, אפוד, חולצה. נשים ללבוש שמלות ארוכות, לפעמים עם חצאית כדור מלא. (קרא עוד על שמלות הכדור.)

03
מתוך 11

כאשר קוד הלבוש אומר: עניבה שחורה אופציונלי

חדש engaged Kate Middleton and Prince William


קייט מידלטון החדשה ופרינס ויליאם.
כריס ג ‘קסון / Getty תמונות

א עניבה שחורה אופציונלי אוֹ העניבה השחורה הוזמנה נותן לך את האפשרות ללבוש טוקסידו או שמלה רשמית, אבל זה צריך לרמוז לך לתוך הפורמלי של האירוע, כלומר חליפה כהה ועניבה תהיה אפשרות אחרת שלך. נשים ללבוש קוקטייל, שמלות ארוכות או מפריד הערב ערב.

04
מתוך 11

כאשר קוד הלבוש אומר: יצירתי עניבה שחורה


הבגדים של שרה ג ‘סיקה פרקר של גאלה Met במשך השנים הם דוגמה מושלמת של “עניבה שחורה יצירתית.”
גטי אימג ‘סים: סטיבן לאבקין, סילביין גבורי

עניבה שחורה יצירתית משאיר מקום פרשנויות אופנתיות של ללבוש רשמי. הוא יכול ללכת יותר מודרני עם טוקסידו – אולי חולצה שחורה, שום עניבה. היא לובשת שמלות ארוכות או קצרות או מפרידי ערב.

לפעמים, הצדדים נושאים קוראים קודים לבוש כמו טקסס שחור עניבה, או וריאציות אחרות של עניבה שחורה יצירתית. במצב זה, אתה יכול להיות יותר כיף עם זה, בחירת מראה לבוש עם נושא (בשבילו, זה יכול להיות טוקס עם מגפיים ועבור אותה זה יכול להיות שמלה ארוכה זוג עם חגורת כסף בסגנון דרום מערביות ותכשיטים).

05
מתוך 11

כאשר קוד הלבוש אומר: נופש פורמלי

גטי תמונות: ואני בסטי

זהו קוד לבוש אחד אתה כנראה לא יראה לעתים קרובות מדי, אלא אם כן אתה מקבל הזמנה לחתונה גדולה, מפואר במיקום אקזוטי כמו הקאריביים או הריביירה. נופש רשמי הוא ייעוד עבור מקומות מזג אוויר חמים (כמו חתונה החוף) שבו הנשים יכולות ללבוש משהו בהיר וקל משקל (שמלת פרחים למשל, או שמלת מקסי).

06
מתוך 11

כאשר קוד הלבוש אומר: חצי פורמלי

גטי אימג ‘/ דוד מ. בנט, מייקל טראן, אנתוני הארווי

חצי רשמי אוֹ אחרי שש Attire פירושו שלא נדרשות חליפות טוקסיות, וגם לא שמלות רשמיות ארוכות. חתונה בערב (אחרי השעה 18:00) עדיין תכתיב לו חליפות כהות, ושמלת קוקטייל בשבילה. אירועים חצי רשמיים למחצה מתכוונים לחליפה עבורו ולבשורה קצרה או חליפת לבוש מתאימה בשבילה.

07
מתוך 11

כאשר קוד הלבוש אומר: פורמלי עסקי


שוב, מישל אובמה היא דוגמה מובהקת של שלמות קוד הלבוש – כאן המבט שלה יכול להיות מסווג כמו “רשמי פורמלי”.
גטי אימגס, מארק וילסון

עסקים פורמלי הוא זהה חצי רשמי עבורו, אבל עבור נשים זה אומר כי נשים בוחרים חליפות מחויטות יותר שמלות ושמלות. הרעיון הוא עדיין להיות העסק המתאים – כלומר שום דבר סקסי או slinky – אבל עדיין לבוש.

08
מתוך 11

כאשר קוד הלבוש אומר: קוקטייל הלבוש

תמונות של גטי

כשקוד הלבוש בהזמנה נקרא “לבוש קוקטייל”, הוא מעיד על חליפה כהה שחוקה עם עניבה (חליפה בצבע כחול או פחם היא הטובה ביותר) לגברים, ומלבושים קצרים יותר המוכנים למסיבה לנשים, שמלה שחורה קטנה או אפילו לבוש מפריד כמו חצאית וחולצה. לבוש קוקטייל הוא פחות לבוש מאשר הלבוש “רשמי”, ועוד הרבה יותר מזדמנים “עניבה שחורה”.

יש שובבות וגישה חגיגית משתמעת עם הלבוש קוקטייל, ולכן אתה יכול לראות את זה לעתים קרובות על הזמנות למסיבות החג, חתונות, קבלות פנים, מפגשים בכיתה חגיגות יום השנה.

09
מתוך 11

כאשר קוד הלבוש אומר: חגיגי הלבוש

אווה Herzigova attends Claridge's Christmas Tree By Dolce & Gabbana launch party at Claridge's Hotel on November 26, 2013


אווה Herzigova משתתפת עץ חג המולד של קלארידג ‘על ידי דולצ’ה & Gabbana מסיבת ההשקה במלון Claridge של 26 נובמבר 2013.
גטי אימגס / דוד מ

לבוש חגיגי הוא נראה בדרך כלל סביב החגים, עם מצב הרוח של המפלגה להיות לא רשמי אוֹ חצי רשמי. מבחינתה, זה אומר לבחור עם קצת נצנוץ או חג כפוף (כלומר סוודר חרוזים עם מכנסיים שחורים, חולצת משי אדומה עם חצאית שחורה).

10
מתוך 11

כאשר קוד הלבוש אומר: בלתי פורמלי

חֲתוּנָה guest in red dress

מאיה טופקגיק / סטוקסי יונייטד

בלתי פורמלי, בשעות היום: עבורה, פורמלי יום או חתונה בוקר פירושו שמלת קיץ, חצאית ומכנסיים העליון או אפילו (אבל לא ג’ינס), ולא עקבים גבוהים הנדרשים. עבור גברים, מכנסיים או chinos וחולצה (תחוב) עובד נהדר. הימנע נעלי התעמלות לבחור oxfords או נעלי.

לא רשמי, ערב: עבורה, חתונה ערב רשמית מציע שמלה, ומאפשר הרבה גמישות. אתה יכול ללבוש שמלת מקסי ואת הנעליים השטוח, או שמלה שחורה קטנה ועקבים. עבור גברים, הדרישות השמלה הן כמו יום בלתי פורמלי, אבל ייתכן שתרצה להוסיף ז ‘קט; לא צריך עניבה.

11
מתוך 11

כאשר קוד הלבוש אומר: מקרית או לבוש מזדמנים

גטי אימג’ס / קירסטין סינקלר

מקרית קורא גירסאות לבוש של מראה מזדמנים. בשבילו, זה יכול להיות מכנסיים מעיל ספורט, לה מבט מכנסיים לבוש. ג ‘ינס, מכנסיים קצרים, חולצות טריקו נראה מזדמנים אחרים אינם מתאימים מקרית.

אַגָבִי בדרך כלל כל דבר הולך (כולל ג ‘ינס, נעלי ספורט וכו’) אם המארח או המארחת רוצה גישה לבושה יותר, זה יהיה מוכתב על ההזמנה.

עוד דברים מיוחדים טיפים לבוש:

מה ללבוש לחתונה
6 סוגים של שמלות קוקטייל
15 דרכים ללבוש שמלה שחורה קטנה
מה זה קוקטייל הלבוש?

No Replies to "איך: המפלגה ללבוש השמלה קודים לאירועים מיוחדים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.