איך אתה צריך להתלבש אם אתה מוזמן למסיבת קוקטייל? – insightyv.com

איך אתה צריך להתלבש אם אתה מוזמן למסיבת קוקטייל?

כאשר קוד הלבוש בהזמנה נקרא “לבוש קוקטייל”, הוא מציע חליפה כהה שחוקה עם עניבה (חליפה בצבעי ים או פחם בגוון פחם היא הטובה ביותר) לגברים, ומלבושים קצרים יותר המוכנים למסיבה לנשים, שמלה שחורה או אפילו לבוש מפריד כמו חצאית וחולצה. הלבוש קוקטייל הוא פחות לבוש מאשר הלבוש “רשמי” הרבה יותר מזדמנים “עניבה שחורה”.

יש שובבות ואת הגישה החגיגית משתמע עם הלבוש קוקטייל, ולכן אתה לעתים קרובות לראות את זה על הזמנות למסיבות החג, חתונות, קבלות פנים, מפגשים מחזור, חגיגות יום השנה.

 

רעיונות עבור הלבוש קוקטייל לנשים

בימים אלה, לבוש קודים והצעות attire הם לא כמעט כמו הגבלת כפי שהיו פעם. תלבושת קוקטייל לנשים יכולה להכיל מגוון רחב של מראה זה כמובן כולל את השמלה השחורה הקלאסית הקטנה, שמלה חגיגית יותר או צבעוני עם הדפס / מרקם, או זיווג של העליון והתחתון.

הדרך הטובה ביותר לקבוע איזה סוג של קוקטייל attire אתה צריך ללבוש היא לשקול מה אתה חושב המארח עלול ללבוש, וללכת משם. אם המארח שלך הוא ישן יותר או מסורתי למדי, ללכת עם מבט קלאסי יותר – אבל אל תפחד לעשות כיף עם אביזרים ונעליים. אם המארח שלך הוא יצירתי ומסוגנן, הד כי vibe וללבוש משהו אופנתי כמו זוג מכנסיים רך משיי, חולצת גולף קשמיר, ואת הבוהן הצביע.

סוגים שונים של שמלות קוקטייל

שמלות קוקטייל לבוא זנים רבים hemlines עכשיו, יותר מדי. ההנחיות היחידות שלך צריך להיות כי עבור מסיבת קוקטייל אמיתית, שלך hemline צריך להכות מתחת לקצות האצבעות שלך כאשר הידיים שלך נמצאים במנוחה, וגם לא צריך ללכת רחוק ככל לרפרף את הרצפה.

אורך הברך, midi, שמלות מיני הם כולם מקובלים. 

  • השמלה הקוקטייל השחור הקטן: זה יכול להיות גם נצחית אופנתי – אין שום סיבה לא צריך להיות יותר מאחד בארון שלך עבור מגוון רחב של הזדמנויות.
  • שמלת קוקטייל מעוטרת: שמלות אלה נוטים להיות יותר מגמה קדימה, אבל הם ללא ספק השמלות קוקטייל עליזות וחגיגיות ביותר.
  • השמלה קוקטייל השמלה: שמלות תחרה הם הסגנון הנשי ביותר שעשוי להיות ראוי של שמלות קוקטייל – מושלם עבור יום ראשון של חג הפסחא, חתונות בשעות היום ואפילו לילה התאריך!
  • שמלת קוקטייל קו A: אנחנו אוהבים את הצללית הזוהרת, הזוהרת של שמלת קו, הם יכולים להיות סטרפלס, שרוולי כובע, ספגטי קשור – אתה שם את זה.
  • שמלת קוקטייל: זהו סגנון אלגנטי, מהנה של שמלת קוקטייל, אבל זה יכול להיות גם אלגנטי להפליא באורך ארוך, midi.
  • השמלה קוקטייל סטרפלס: אם יש לך דמות שעון חול או כתפיים אתה אוהב להשוויץ, שמלת סטרפלס הוא אופנתי, אפשרות יפה.

רעיונות עבור הלבוש קוקטייל לגברים

עבור גברים, הלבוש קוקטייל הלבוש לא השתנה הרבה בעשורים האחרונים. חליפה נדרשת, אבל איך ללבוש את זה יכול להשתנות. העצה הטובה ביותר שלנו (כאמור לעיל) היא לשקול המארח שלך ואת המארחת, כמו גם את המקום לאירוע. מארח מסורתי או מבוגר יותר עשוי להעדיף אורחים זכר גברים ללבוש חליפות כהות ו עניבות, וכנראה חולצה קלאסית בצבע מוצק.

אם המארח שלך צעיר או יצירתי יותר על ידי הטבע, אל תהסס להירגע את הדרישות קצת. שמור את החליפה כהה (ולוודא שזה מותאם אישית כדי להתאים לך), אבל אתה מוזמן להוסיף אלמנט טרנדי כגון עניבה לסרוג, כיכר כיס, חולצה מודפסת או גרביים צבעוניים.

אנו מציעים ללבוש תחרה- up brogues / oxfords או לופרס ככלל ולוודא הטיפוח שלך הוא עד טבק, מדי. זה לא הזדמנות לבדוק את הכונן כי כל “נעלי ספורט עם החליפה שלך” נראה שהם לעתים קרובות לקדם במגזינים, וגם זה לא הזדמנות ללבוש חולצת טי מתחת למקטורן החליפה שלך.

כאשר הוא קוקטייל הלבוש בדרך כלל חובה?

בהתאם אורח החיים שלך ואת השלב של החיים אתה, אתה לא יכול להשתתף באירועים הדורשים קוקטייל attire כל כך לעתים קרובות. בדרך כלל, הלבוש קוקטייל הוא ביקש בחתונות, מסיבות חג, חגיגות פרישה, מפגשים בבית הספר, יום השנה, ומסיבות אירוסין. מילת המפתח היא, כמובן, מפלגה. הלבוש קוקטייל נועד להיות משוחק עבור כיף, אירועים לבושים כי הם חגיגית בטבע.

עוד טיפ אחד לזכור? בכל פעם שהזמנה חסרה קוד לבוש (מה שהם עושים לעתים קרובות כל כך), עדיף להיות מוגזמים מדי,.

אם יש לך ספקות, להגיע אל המארח או המארחת לקבלת ייעוץ.

No Replies to "איך אתה צריך להתלבש אם אתה מוזמן למסיבת קוקטייל?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.