כיצד להשתמש בהטבות SNAP כרטיס לקנות מצרכים – insightyv.com

כיצד להשתמש בהטבות SNAP כרטיס לקנות מצרכים

הטבות SNAP הם קניות מכולת דולר למשפחות בעלות הכנסה נמוכה בצורת כרטיס תשלום אלקטרוני. השתמש בעצות הבאות כדי לתכנן מראש ולהפיק את המרב באמצעות כרטיס SNAP לקנות מצרכים:

Friday
של 07

החל על כרטיס ההטבה SNAP

קָטָן boy in grocery store with mother

Thtyasis Zovoilis Getty תמונות

הצעד הראשון בשימוש בכרטיס ההטבות SNAP הוא להגיש בקשה. למרבה המזל, מדינות רבות יאפשרו לך לבקש כרטיס SNAP מקוון. התחל בבדיקת דרישות הזכאות של SNAP כדי שתוכל לקבוע אם עליך להגיש בקשה לקבלת הטבות SNAP במדינה שלך.

02
של 07

לגלות אילו חנויות מכולת יקבלו SNAP EBT תשלומים

בקר באיתור קמעונאי SNAP, שסופק על ידי משרד החקלאות האמריקני, כדי לגלות אילו חנויות באזור שלך יקבלו הטבות SNAP.

03
של 07

לדעת מה אתה יכול לרכוש עם יתרונות SNAP

באופן כללי, אתה יכול לקנות את רוב המצרכים עם הטבות SNAP. אלה כוללים פריטים כגון פירות וירקות, בשר, עוף, בשר חזיר, דגים, מוצרי חלב כמו חלב, יוגורט, גבינה, לחמים, דגנים.
04
של 07

לדעת מה אתה לא יכול לרכוש עם כרטיס SNP EBT שלך

SNAP נועד לסייע למשפחות לשלם עבור הצרכים הרגילים שלהם קניות מכולת. עם זאת, לא תוכל להשתמש בכרטיס SNAP לקנות כל מה זמין במכולת. לדוגמה אתה לא יכול לקנות מוצרי טבק, מזון לחיות מחמד, מוצרי טואלטיקה, מוצרי נייר, או אספקה ​​ביתית כללית עם כרטיס SNAP שלך. אתה גם לא יכול להשתמש בכרטיס SNAP לרכוש תרופות, ויטמינים, אלכוהול, או מזונות נוחות.
05
של 07

עבור אל המכולת עם רשימת קניות

להיכנס להרגל של שימוש ברשימת קניות מכולת יעזור לך לתכנן ארוחות בצורה יעילה יותר להפיק את המרב היתרונות SNAP שלך. בפרט, לשים לב אשר בשרים הם על תוכנית ולתכנן על ביצוע לפחות שתי ארוחות צמחוניות במהלך השבוע, אשר יכול לחסוך לך כסף. ארוחות כמו ברוקולי ופסטה ותבשיל ביצים מציעות אופציות לבביות בעלות נמוכה.

06
של 07

חנות עבור עשירים מזין סיכות

הימנע קונה יקר, ארוזים ארוזים בנפרד פריטים מעובדים מאוד. במקום זאת, לקנות סיכות בריאות שיוסיפו תוספת חלבון וסיבים דיאטה של ​​הילדים שלך – שניהם אשר יסייעו לייצב את רמת הסוכר בדם שלהם, כך שהם לא ירגישו צורך לרעות כל הזמן על ג ‘אנק פוד. דוגמאות טובות כוללות יוגורטים עשירים בחלבון, גבינות, חמאת אגוזים וירקות טריים.
07
של 07

שלב את החומרים שכבר יש לך על היד

לפני שתשתמש בהטבות ה- SNAP שלך, תסתכל על הפריטים במזווה שלך. ייתכן שכבר יש את המרכיבים עבור כמה ארוחות במזווה, כמו תבשיל טונה או פסטה ועגבניות קצוצות. כלול את הארוחות האלה לתוך התכנון שלך, כך שאתה מבלה דולר SNAP שלך על פריטים אחרים, נחוץ.

No Replies to "כיצד להשתמש בהטבות SNAP כרטיס לקנות מצרכים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.