סיבה טובה לחשוב פעמיים על גירושין ב נישואים נמוך סכסוך – insightyv.com

סיבה טובה לחשוב פעמיים על גירושין ב נישואים נמוך סכסוך

 

הנישואין שלך נמוך הסכסוך עדיף עבור ילדיך מאשר גירושין

 

עבור חלק, גירושין הוא צעד הכרחי. עבור אחרים, אלה בנישואין נמוכים, גירושין לא הכרחי ואם אתה הורה, אתה צריך לחשוב פעמיים לפני לשקול גירושין למען הילדים שלך. 

הבן הצעיר שלי היה נוטה לתאונות. כשהיה צעיר הרמתי הרבה אנרגיה רק ​​בניסיון לשמור על הילד בחיים.

זה מה שאנחנו עושים כהורים, להגן עליהם מפני סכנה וכל מה שנדרש כדי לקדם חיים ארוכים ובריאים עבור הילדים שלנו. מי היה חושב שהדבר היחיד שיותר מ -40% מאיתנו עושים, גירושין, יכול להיות מזיק כשמדובר כמה זמן הילדים שלנו חיים? הרעיון שהגירושין גורם למוות מוקדם במבוגרים שהיו ילדים של הורים גרושים מעניק הפסקה אחת או, אני מקווה שכן.

לפי פרויקט אריכות ימים על ידי הווארד פרידמן ולסלי מרטין, גירושי ההורה הם מנבא חזק למוות מוקדם בבגרות. תחשוב על זה, גירושים שלך יכול לשחק תפקיד כמה זמן הילד שלך יחיה. וכן, על פי הספר, אם או לא גירושין הוא סכסוך גבוה או לא עושה שום הבדל.

ילדים שחוו את גירושי הוריהם בילדותם מתו כחמש שנים קודם לכן, בממוצע, מאשר ילדים שגדלו במשפחות שלמות. אני לא יכול לחשוב על טיעון טוב יותר לצורך לעבוד ולפתור בעיות בחיי הנישואין במקום להתגרש.

במקרים של נישואין בעלי סכסוך נמוך, יש להורים מחויבות מוסרית לשמור על שלמות המשפחה, משום שהמחקרים הראו שוב ושוב כי אין בכך כדי לפגוע בילדינו.

כל 50 מדינות יש עכשיו “ללא אשמה” גירושין, אשר מאפשר לבעל זוג disaffected כדי לשבור באופן חד נישואין ומשפחה גם אם בן הזוג השני רוצה לשמור את זה ביחד.

מחקר (ראה “משפחות מחולקות”, על ידי אנדרו ג ‘שלין ו פרנק F. Furstenberg) מגלה כי עד 80 אחוז של גירושין הם “נאלץ” על אחד הצדדים בגלל הגירושין על פי דרישה אופי של אשמה ללא תקלות חוקי.

רונלד רייגן של קליפורניה היה המושל הראשון לחתום על החוק ללא גירושין גירושין בשנת 1971. לדברי בנו, מייקל רייגן, אביו הודה מאוחר יותר כי זה “החרטה הגדולה ביותר” הקריירה הפוליטית שלו. עם החתימה על החוק, ללא גירושין גירושים חוקים בקליפורניה רייגן התחיל מגמה כי, 45 שנים מאוחר יותר עשה את זה קל יותר עבור ההורים להתנהג באופן מזיק לילדיהם. זה לא רק חרטה פוליטית, אלא גם טעות מוסרית. 

ב, פעמיים אימצו, מייקל רגן, בן גירושין, כתב: “גירושין הם המקום שבו שני מבוגרים לוקחים כל מה שחשוב לילד – ביתו של הילד, משפחתו, ביטחונו ותחושת היותו אהוב ומוגן – והם מוחצים אותו, משאירים אותו בפנים חורבות על הרצפה, ואז לצאת החוצה ולהשאיר את הילד כדי לנקות את הבלגן. “

בהתחשב במידע שיש לנו על ההשפעה של גירושין על ילד, זה לא הזמן לנוע לעבר חוקים המגנים על זכויותיהם של בני זוג וילדים להיפטר חוקים המגנים על זכויות של בן זוג אחד כדי להחליט על “אושר” באה לפני האושר של אלה שהם משאירים מאחור?

בייחוד הילדים שלהם.

 

גיל הקשורות ההשלכות של גירושין על ילדים:

 

  • גן ילדים (גילאי 3-5): ילדים אלו עשויים להציג רגרסיה של אבן הדרך ההתפתחותית האחרונה שהושגה. בנוסף, הפרעות שינה וחשש מוגבר מפני היפרדות מהורה המשמורן שכיחות. בדרך כלל יש הרבה כמיהה להורה שאינו קסטודיאלי. 
  • חביון מוקדם (גילאי 6 – 8): ילדים אלה יהיו לעיתים קרובות מתאבלים בגלוי על ההורה היוצא. יש עיסוק בולט בפנטזיות המבדילות את התגובות של קבוצת גיל זו. לילדים יש פנטזיות חלופיות או, פנטזיות שהוריהם ישובו בשמחה בעתיד הלא רחוק. לילדים בשלב התפתחותי זה יש תקופה קשה במיוחד עם מושג הקביעות של הגירושין. 
  • חביון מאוחרת (גילאי 8-11): כעס ותחושה של חוסר אונים הם התגובה הרגשית השלטת בקבוצת גיל זו. כמו בשלבי ההתפתחות האחרים, ילדים אלה חווים תגובה של צער על אובדן המשפחה השלמה שלהם. יש נטייה גדולה יותר לתייג את ההורה “טוב” ואת הורה “רע” והילדים האלה רגישים מאוד לניסיון לטפל בהורה על חשבון הצרכים שלהם עצמם.
  • גיל ההתבגרות (גילאי 12-18): מתבגרים נוטים להגיב על גירושין של הוריהם עם דיכאון חריף, אידיאולוגיה אובדנית ולעתים גם פרקי אלימות אלימים. ילדים אלה נוטים להתמקד בסוגיות המוסריות המקיפות את הגירושין ולעתים קרובות ישפטו את החלטותיהם ופעולותיהם של הוריהם. מתבגרים רבים הופכים לחרדים ופוחדים בקשר לאהבתם לעתיד וליחסים המשפחתיים שלהם. עם זאת, לקבוצת גיל זו יש את היכולת שלמות שלמות ביחסים שלאחר הגירושין של הוריהם ולהראות חמלה כלפי הוריהם מבלי להזניח את צרכיהם האישיים.

המסקנה שלי? גירושין יכול להיות משמעותי ומשפיע על ההשפעות על רווחתו של הילד שלנו. גירושין של הורה משפיעים כמעט על כל היבט בחיי הילד, כולל יחסי הורה-ילד, רגשות והתנהגות, התפתחות פסיכולוגית ומיומנויות התמודדות.

אחרי שקראתי את זה, אני סקרן, האם “אושרך” וחוסר הרצון להישאר בחיי הנישואים הנמוכים שלך חשובים יותר מנשירתם של גירושין על ילדיך?

No Replies to "סיבה טובה לחשוב פעמיים על גירושין ב נישואים נמוך סכסוך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.