האם היכרויות גירושין מתאים לך? – insightyv.com

האם היכרויות גירושין מתאים לך?

היכרויות לאחר גירושים הוא מסובך, במיוחד עבור הורים שילדיהם עדיין גרים בבית. ומכיוון שכל מצב הוא שונה, אין ‘זמן אחד מתאים לכל’ ציר הזמן לעקוב. מה היה נכון עבור חבר שלך לא יכול להיות באותה גישה המתאימה לך. אבל שם הם כמה צעדים שאתה יכול לנקוט כדי להכין את עצמך – ואת הילדים שלך – עבור המעבר של זה בטוח לבוא פעם אתה היכרויות לאחר גירושין.

להחליט אם הכרויות לאחר גירושין מתאים לך

להגיע לנקודה שבה אתה לָדַעַת כי אתה מוכן שונה עבור כל אדם. עם זאת, ישנם כמה אינדיקטורים ראיה נפוצה שאתה צריך לחפש לפני שאתה אפילו לשקול היכרויות לאחר גירושין. אלו כוללים:

  1. הגירושין שלך הוא סופי. אל תתחיל היכרויות במהלך ההפרדה שלך. לא רק זה קשה יותר עבור הילדים שלך, אשר עדיין מתרגל לרעיון שאתה באמת מתגרשים, אבל זה יכול לשמש גם נגדך בבית המשפט.
  2. אתה לא כועס כמו שהיה פעם. זה לא מציאותי לצפות כי הכעס שלך צריך להיות נעלם לחלוטין לפני שתתחיל היכרויות שוב. אבל אתה צריך לשים היכרויות לאחר גירושין בהמתנה עד לאחר שחווית את טווח של רגשות שליליים הקשורים צער. אלה כוללים הכחשה, אשמה, כעס, בדידות, דיכאון, קהות וחוסר ארגון. אם אתה עדיין כל כך כועס, כי אתה אפילו לא יכול להתאבל על היחסים או לזכור משהו טוב על האקס שלך, אתה כנראה לא מוכן עד כה שוב.
  1. יש לך תחושה של כיוון על החיים החדשים שאתה בונה. שחזור מן גירושין הוא הזדמנות לשחזר את החיים שלך. זה לא יכול להיות הזדמנות היית בוחר לעצמך, אבל זה מציאות שאתה צריך להסתגל אליו. ויכרויות, בשלב מסוים, עשויים להיות חלק מהחיים החדשים. אבל היכרויות לא צריך להיות הצעד הראשון שאתה לוקח. במקום זאת, תן לעצמך קצת זמן לגלות מחדש מי אתה ומה אתה רוצה בחיים, פוטנציאל, מתוך מערכת יחסים היכרויות בעתיד. קפיצה ממערכת יחסים אחת לאחרת – במיוחד אם הקשר הקודם היה לא בריא – עלול לגרום לך לחזור לאותם דפוסים ישנים שאתה רוצה לברוח מהם..
  1. דיברת עם הילדים שלך על הרצון שלך עד כה. אנחנו לא יכולים להדגיש מספיק חזק עד כמה זה חשוב. הילדים שלך צריכים לשמוע ממך שאתה חושב על היכרויות שוב. והם צריכים להיות מסוגלים להביע את המחשבות שלהם – כולל כל צער ואכזבה – בגלוי. זה לא אומר שאתה צריך את רשותם עד כה, אם כי. כמבוגר, אתה מקבל לעשות את ההחלטה בעצמך. אבל הילדים שלך ראויים לשיקול של שיחה בנושא.

הכן את הילדים שלך דייטינג אחרי גירושין

לאחר שתקבע שאתה מוכן לתאריך, עליך לתקשר עם ילדיך על החלטתך. אתה לא רוצה שהם יהיו עיוורים על ידי ההחלטה או לשמוע על זה ממישהו אחר. זכור גם שאתה לא צריך להיות ספציפי. זה לא חייב להיות שיחה על היכרויות מישהו בפרט. אתה יכול פשוט לפתוח אותו על ידי שואל אם הם חשבו על הרעיון של היכרויות שוב יום אחד, ואיך הם חושבים שזה עלול לגרום להם להרגיש. זה אפשרי שהם יהיו כועסים, אבל אם זה המקרה, אז השיחה עם אותם הוא אפילו יותר חשוב ממה שזה היה אם הם היו 100% תומכת. אז אל תתנו לפחד למנוע ממך להתחיל את השיחה עם הילדים שלך.

להחליט אם להציג את הילדים שלך תאריכים

אנו מעודדים אתכם לקבל החלטה זו לפני אתה מתחיל לצאת שוב. כמה הורים גרושים להציג את הילדים שלהם לכל החברים שלהם, מבלי להיכנס לפרטים על הקשר. גישה זו מאפשרת לך להציג את הילדים שלך לכל אחד, ואפילו להביא אותם יחד על טיולים חברתיים, ללא קשר עד כמה רציני היחסים. עם זאת, אם תבחר גישה זו, הקפד לשתף את ההחלטה שלך עם תאריך. מכיוון שההתנהגות שלך עשויה להשתנות מול ילדיך, או אולי תרצה להיות פחות חיבה, תרצה להכין את התאריך שלך למשמרת כדי שלא יפורש כהלכה. ייתכן שתרצה להיות פחות חיבה, להכין את התאריך שלך למשמרת, כך שזה לא יפורש.

גישה נוספת היא לחכות עד שאתה במערכת יחסים רצינית לפני המאפשר משמעותי אחרים שלך לפגוש את הילדים שלך.

גישה זו עשויה להפחית את מספר האנשים שהילדים שלך נפגשים, אבל זה יכול גם להרגיש את הילדים שלך כאילו אתה מסתיר משהו מהם. זה יכול להיות גם קשה לעבור מ הרבה אחד על אחד עם מישהו אתה מתכנס פתאום צורך לחלק את תשומת הלב שלך בין הילדים שלך ואת משמעותיים אחרים.

לא משנה באיזו גישה אתה לוקח, הקפד לתקשר עם הילדים שלך על הרעיון של היכרויות שלך שוב, כך ההיכרויות – בכל פעם שהם קורים, לא להפתיע אותם.

No Replies to "האם היכרויות גירושין מתאים לך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.