מי אחראי על בריאות הילד כיסוי לאחר גירושין? – insightyv.com

מי אחראי על בריאות הילד כיסוי לאחר גירושין?

אתה ובני הזוג שלך להתגרש. גירושין פירושו שלילדים שלך יש שני בתים עם שני הורים המטפלים בילדים בזמנים שונים. חשוב כי לילדים יש ביטוח בריאות כאשר בטיפול של שני ההורים. ביצוע זה יכול להיות מסובך וישחק תפקיד גדול במהלך המשא ומתן ההתנחלויות גירושים.

מה יהיה לך כדי לקבוע כיצד אתה שניהם יעבדו יחד כדי לשמור על ביטוח הבריאות עבור הילדים שלך.

הנה ארבעה דברים שאתה צריך לדעת על כיסוי לבריאות הילד לאחר גירושין:

מי אחראי לבטח את הילד יש כיסוי?

אתה תהיה אחראי; האם בן הזוג לשעבר שלך יהיה אחראי? זה יכול להיות תלוי אם אחד או השני יש לך כיסוי בריאותי הקבוצה דרך המעסיק שלך. אם בריאות הקבוצה אינה זמינה אתה רוצה להחליט איך אתה מתכוון לשמור על הילד שלך מכוסה ומי יישא בעלויות. אם הביטוח צריך להיות רכש גם ההורים יכולים לחלוק את העלות עם כל שיתוף בחלק מסוים של שיתוף משלם. הדבר החשוב הוא שאתה משא ומתן על בעיה זו ולאחר מכן לקבל את זה בכתב גזר גירוש הסופי שלך.

מה אם שני ההורים יש כיסוי קבוצתי באמצעות עבודתם?

כיסוי כפול על שתי התוכניות פירושו הילד שלך מוגן לא משנה איזה הורה הם עם. תוכניות הכיסוי יוגדרו כ “ראשוניות” ו “משניות”. התוכנית המשנית תכסה רבות מהעלויות שאינן מכוסות על ידי התכנית הראשית.

כל שעליך לעשות הוא להחליט איזה הורה נושא את התוכנית העיקרית רוב חברות הביטוח יש נוסחה או כלל זה יעזור בקבלת ההחלטה.

מה אם לילדך יש מצב רפואי קיים?

תודה על חוק Affordable Care זה כבר לא בעיה. אתה יכול לקבל כיסוי בריאותי לילד שלך ללא קשר למצבים רפואיים קיימים.

יתרון נוסף של ACA הוא, אם אתה ההכנסה נמוכה ההורה אחראי על מתן כיסוי בריאותי על עצמך ועל הילד שלך, אתה מקבל זיכוי מס כלפי חודשי ביטוח בריאות פרמיות.                                                                                            

מי יהיה אחראי Co-Pays?

יחד עם מי אחראי על כיסוי ביטוחי, מי משלם שיתוף משתלם צריך להיות גם החליט במהלך היבט זה של המשא ומתן הגירושין שלך. רוב ההורים בוחרים לשלם אחוז של שיתוף משתלם. לדוגמה, האם custodial עשוי להיות אחראי 25% מכלל הוצאות רפואיות בכיס ואת האב שאינו custodial אחראי על 75% מכלל הוצאות רפואיות בכיס. נתון זה מבוסס בדרך כלל על ההורה אשר יכול להרשות לעצמו לקחת על עצמו את העלות הגבוהה ביותר.

אבל הזהיר, רק בגלל זה כתוב לתוך צו סופי של גירושים לא אומר או שני ההורים יעברו עם מה כבר הסכימו. ברגע שאתה ואת בן הזוג לשעבר לבוא להסכם על מי משלם מה הסכום נגד שיתוף משתלם אתה צריך לעשות חוזה עם הרופא של הילד שלך. משרד החיוב במשרד הרופא של הילד שלך אינו מודאג מה גזר גירושין הסופי שלך קובע.

הם מודאגים לקבל את הכסף חייב להם.

אם אתה לוקח את הילד לרופא, הם ישקלו לך את האדם אחראי לשלם שיתוף משלם ו מצפה לך לשלם אותם במלואו. הם לא מחייבים אותך עבור חלק מהוצאות כיס ולאחר מכן לגבות את בן הזוג לשעבר שלו / שלה מנה, אלא אם כן הוא חוזה על הקובץ עם משרד החיוב. חוזה זה צריך לציין כי שניכם יחויבו בנפרד עבור אחוז שנקבע מראש של הצעת החוק ואת החוזה צריך להיות חתום על ידי שני ההורים. פעולה זו שומרת על ההורה מלהיות אחראי אם ההורה האחר מסרב לשלם את הסכום הסכים כלפי שיתוף לשלם. זה שומר על משרד החיוב מגיע אחרי שאתה, ואם אתה לא מסוגל לשלם זה שומר אותם מלהיות מסוגל להפוך אותך לאוספים או, גרוע יותר, דיווח החוב לדוח האשראי שלך.

No Replies to "מי אחראי על בריאות הילד כיסוי לאחר גירושין?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.