עזרה לאמהות חד-הוריות “האם עליי להגיש קובץ לתמיכה בילדים?” – insightyv.com

עזרה לאמהות חד-הוריות “האם עליי להגיש קובץ לתמיכה בילדים?”

אמהות חד-הוריות רבות אינן בטוחות אם הן צריכות להגיש תמיכה לילד. בסופו של דבר, זו החלטה אישית. עם זאת, ישנם מספר גורמים שונים שיש לקחת בחשבון. הנה חמש שאלות מפתח לשאול לפני שתחליט האם להגיש תמיכה הילד:

האם אתה זקוק לתמיכה כספית כדי לספק כראוי עבור הילד שלך?

מערכת התמיכה בילדים קיימת כדי להבטיח שילדים יקבלו את התמיכה הכספית הדרושה להם במהלך ילדותם.

אם אתה תלוי באקס שלך כדי לעזור לך לשלם עבור מקלט, מזון, ביגוד, טיפול רפואי, וחינוך, אז זה הגיוני למסד את תמיכת הילד עם המדינה.

האם אביו של ילדך כבר הגיש למשמורת ילדים?

אם האב כבר יזמה משמורת ילדים במקרה, ואתה עדיין לא הגישו משמורת על הילד, אז זה עשוי להיות האינטרס שלך לעשות זאת עכשיו. מדינות רבות קובעות תמיכה בילד ומשמורת ילדים באותו זמן. לכן, כדי להימנע מהצורך לחזור לבית המשפט לדיון נוסף בבית המשפט, אמהות חד הוריות רבות מעדיפות להגיש בקשה לתמיכה בילדים בעקבות בקשת האב למשמורת ילדים. כמו כן כדאי לזכור כי תשלומי הילד תמיכה לא משפיעים על משמורת ילדים או בקביעות ביקור ברוב בתי המשפט. במלים אחרות, גם כאשר אביו של הילד אינו משלם לילד תמיכה קבועה, בית המשפט רשאי עדיין לקבוע כי הילד זכאי לביקור נדיב עם ההורה האחר.

האם אתה מקבל סיוע ממשלתי כעת?

אם אתה כבר מקבל סיוע ממשלתי ושם האב הוא על תעודת הלידה של הילד שלך, אז הרצון הממשלתי קרוב לוודאי לגייס תמיכה בילדים, בין אם עם או בלי הסכמתך. למה? מנקודת המבט של הממשלה, עדיף לאסוף כל כך הרבה תמיכה הילד מן האב ממש בהתחלה מאשר מאוחר יותר לתמוך את הילד באמצעות סיוע ציבורי.

אם זה המקרה, ייתכן שתרצה להמשיך קובץ לבד.

האם יש לך יחסים טובים עם אבא של הילד?

במקרים מסוימים, אם יש לך יחסים חיוביים של הורות משותפת, ייתכן שלא יהיה צורך להגיש קובץ רשמי לתמיכה בילדים. אם אתה כבר מקבל תמיכה כספית, אתה לא יכול אפילו לשאול “האם אני צריך להגיש תמיכה לילדים?” עם זאת, חשוב לזכור כי תמיכה נאותה היא סובייקטיבית. אם אמא אינה סבורה שהתמיכה שהיא מקבלת עונה על צרכיו של הילד, היא צריכה לשקול ליזום פעילות תמיכה בילדים בבית המשפט. בית המשפט ישקול את הגורמים הבאים לפני הזמנת הילד תמיכה:

  • המשאבים הכספיים של ההורים
  • הצרכים של הילד
  • ילדים אחרים שנולדו להורים שגם הם זקוקים לתמיכה

האם האב מצפה לילד אחר עם מישהו אחר?

זו שאלה חשובה נוספת. אמהות חד-הוריות רבות מחליטות להגיש תמיכה לילד כאשר הן מגלות שהאב מצפה לילד אחר עם מישהו אחר. זוהי החלטה מעשית, אלא נקמנית. הסיבה להגשת הבקשה בשלב זה היא כי סביר לצפות כי ילד אחר ישפיע כלכלית על אביו של הילד. כתוצאה מכך, הוא עשוי שלא להיות מסוגל לספק את אותה רמה של תמיכה כספית וולונטרי.

 

לקבלת מידע נוסף אודות תמיכה בילדים, עיין בהנחיות התמיכה בילדים במצבך או פנה אל עורך דין מוסמך.

בעריכת ג’ניפר וולף.

No Replies to "עזרה לאמהות חד-הוריות "האם עליי להגיש קובץ לתמיכה בילדים?""

    Leave a reply

    Your email address will not be published.