טיפים על איך נשים יכולות לפרנס את עצמם לאחר גירושין – insightyv.com

טיפים על איך נשים יכולות לפרנס את עצמם לאחר גירושין

 

האם אתה מוכן כלכלית לחיים לאחר גירושין?

 

האם התחתנת עם צעירים, יש ילדים מיד ולהיות להישאר בבית אמא? האם אתה מבלה את רוב חיי הנישואין שלך עוזרים לבעלך לבנות את הקריירה שלו? האם אתה עכשיו גרושה ותוהה איך אתה הולך לשרוד כלכלית?

על פי נתוני מפקד האוכלוסין האמריקני, ההכנסה המשפחתית הממוצעת של האישה יורדת ב -37% לאחר הגירושין. במילים אחרות, נשים סובלות יותר מבחינה כלכלית מגברים.

אם אתה אישה לחשוב על גירושין אני מציע לך לעשות קצת תכנון פיננסי רציני לפני הגשת ומושך את ההדק על גירושין.

6 אסטרטגיות פיננסיות עבור נשים חשיבה על גירושין:

1. להעריך את היכולת שלך לתמוך בעצמך כלכלית.

2. קח קורסים או להיות מאושר במקצוע אם אתה כבר מחוץ לכוח במשך זמן רב.

3. חזרו לעבודה עכשיו, לפני שאתם מתגרשים.

4. הגדר חשבון בנק בשם שלך והתחל לחסוך כסף.

5. הפוך את התקציב של מה ההוצאות שלך יהיה לאחר גירושין, כך תוכלו לדעת כמה הכנסה תצטרך לשרוד כלכלית לאחר גירושין.

6. רשת עם נשים עובדות המסוגלים לעזור לך למצוא עמדה מקצועית כי יהיה לנצל את כל מיומנויות סחיר שיש לך.

אם אתה אישה כבר גרושה, יש לי כמה הצעות בתקווה לעזור לך לשרוד את אובדן ההכנסה ולקבל את הכספים שלך לפי הסדר.

3 אסטרטגיות הצלחה לנשים שכבר גרושות:

1. אתה לא יכול לחיות על הילד תמיכה מזונות:

אל תחשוב על מזונות ילדים או מזונות כהכנסה. תמיכה בילדים היא זמנית, וברוב המקרים גם מזונות. אתה צריך להגדיר את עצמך עכשיו, כך תוכל לשרוד כלכלית פעם אלה בדיקות תמיכה זמני להפסיק להגיע.

אתה צריך לעשות השקעה בעצמך כי הוא הולך לתת לך לחזור במורד הכביש.

אני כבר מנוסה ממקור ראשון איך זה ללכת לא לדאוג כלכלית לספור כל אגורה שיש לי. אני יודע איך זה להישאר עם מיומנויות לא סחירים, ילדים לגדל, מזון לקנות משכנתא לשלם. זה לא קל המעבר מעקרת ואמא לאישה עובדת אחת אבל זה המעבר כי צריך להיעשות. אתה הולך לעבוד ואתה רוצה לעבוד על משהו שישלם טוב.

אם יש לך תואר אבל כבר מתוך כוח העבודה, להתקשר מכללה מקומית או אוניברסיטה. שאל על שיעורים שיאפשרו לך לצחצח על כמה כישורים או לקבל הסמכה נוספת שיגרום לך סחירים יותר בכוח העבודה. לדבר עם משרד הסיוע הכספי ולקבל הלוואות סטודנט שישלם עבור שיעורים בעת ללמוד בבית הספר.

אם יש לך כישורים או כישרונות, כי אתה מאמין הם סחירים אז שקול לפתוח את העסק שלך. הזנת נתונים, תעתיק רפואי, חיוב, קידוד הם כל השדות שניתן לעשות מהבית. רוב המשרדים של דוקטור למיקור חוץ אלה סוגים של מקומות עבודה לשלם היטב עבור העבודה הפקידותית להיעשות מהבית.

אם אתה אדם אנשים, לשקול עבודה במכירות.

אני לא מתכוון מאחורי דלפק הקוסמטיקה בחנות הכלבו המקומית שלך. קבל רישיון נדל”ן שלך ליישר את עצמך עם חברת נדל”ן מכובד. יש כסף כדי להתבצע בתחום הנדל”ן, למה לא חלק זה יהיה הכסף שלך.

חברות כמו אדוארד ג ‘ונס יהיה לשכור ולהכשיר אותך למרות שיש לך רקע קטן בענף הפיננסי. עם כמה חודשים אימון, על חשבונם, אתה מאושר כמו מתווך ונתן למשרד לעבוד מתוך. ישנן הזדמנויות רבות במכירות משרות, אתה רק צריך לעשות את המחקר ולמצוא היכן ההזדמנויות.

2. שמור על החברה עם נשים אשר מאובטח מבחינה כספית:

אין מקום טוב יותר ללמוד איך להגיע לפסגה מאשר ממישהו שכבר נמצא שם. נשים שאינן מאובטח כלכלית יכול ללמד אותך איך הם לחסוך כסף ולתכנן את עתידם הפיננסי.

לטפח קשרים עם נשים בקהילה שלך כי הם מנהיגים עסקיים. הצטרף מועדוני נשים מקומיות או קבוצות ולהיות להוטים ללמוד מאלה שיכולים להביא אותך לשלב הבא מבחינה כלכלית.

אסטרטגיות ההצלחה לשרוד מבחינה כלכלית הם קיצוץ בהוצאות עד שאתה עוסק בקריירה יציבה. ברגע שאתה שם להתחיל לבנות עתודה חירום של מזומנים על ידי הגדרת כסף הצידה כל חודש, להתחיל תוכנית פרישה משלך ולאחר מכן לשבת בחיבוק ידיים וליהנות את החופש שמגיע ידיעה שאתה עצמאי כלכלית.

3. להיות בטוח הערך שלך ומה אתה מביא את השולחן:

אתה לעולם לא תהיה בטוחה כלכלית אם אתה לא מאמין שיש לך את היכולת להיות מאובטח כלכלית. אישה שמבינה במלואה את ערכה ואת ערכה הולך הרבה יותר מאלה שמפקפקים בעצמה וביכולותיה. אם אתה מוטרד על ידי פחדים של חוסר היכולת לטפל בעצמך כלכלית, לעבוד על נושאים אלה. להגיע למקום שבו אתה יכול לדפוק את החזה שלך, אם יהיה צורך, וללכת לכל מצב מרגיש מוסמך.

No Replies to "טיפים על איך נשים יכולות לפרנס את עצמם לאחר גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.