פותרי בעיות נוטים יותר לרפא אחרי בגידה – insightyv.com

פותרי בעיות נוטים יותר לרפא אחרי בגידה

האם הרומן של בן / בת הזוג שלך מתכוון לסוף הנישואים שלך? זה יהיה משהו שמשנה אותך בצורה שלילית או תלמד מהניסיון, לרפא מן הבגידה ולעבור על מנת להפוך לאדם חזק יותר גמיש?

אם אתה בהצלחה לנווט את מצוקות הנגרמת על ידי בגידה שלו תלוי בך ואת הדרך שבה אתה בדרך כלל להתמודד עם תקופות של מצוקה. אנשים שמסוגלים להמשיך ולתקן את נישואיהם, או להתגרש ולהקים את חייהם מחדש, הם בעלי זן מסוים.

מי לרפא לאחר מצוקה להתמקד במציאת פתרון לבעיה במקום להתמקד בבעיה. במילים אחרות, אם אתה מישהו שלא יכול להרשות לעצמו את הרעיון כי בן הזוג שלך היה בוגד יהיה לך יותר זמן ריפוי.

מה שנדרש כדי לבנות מחדש לאחר בגידה

אם אתה מישהו שמתמקד בבנייה מחדש של אמון אבוד להישאר פתוחים על מציאת פתרונות אתה צפוי לשמור את הנישואים שלך לרפא. החדשות הטובות הן, שכולנו יכולים להיות אנשים מוכווני פתרון. כולנו יכולים לפתח את התובנה הדרושה כדי לעבוד באמצעות בגידה בנישואין או לשמור נישואין או לעבור על לבנות מחדש להיות פרודוקטיבי בחיים.

המקום הראשון להתחיל הוא עם אמפתיה על עצמך ועל בן הזוג שלך. אני באמת מאמין כי הצעד הראשון לריפוי מכל סוג של בגידה הוא הבנה של לא רק את הרגשות שלנו אבל את הרגשות של מי בגד בנו.

אנשים אמפתים רגישים לחוויותיהם ולחוויות של אחרים.

שמעת את האמרה הישנה, ​​”לך קילומטר בנעליים שלי? “זה לא יכול להיות אמיתי יותר מאשר כאשר מנסים למצוא פתרונות לבעיות בחיי הנישואין שפוגעים באמון שיש לנו אצל בן זוג.

לכן, אני מפציר בך לא רק להיות עדין עם עצמך אבל לשים מאמץ כלפי אמפתיה עם בן הזוג שפגע בך.

פעולה זו משאירה מעט מקום לכעס להשתלט, כעס זה יכול להשאיר אותך מתמקדת בבעיה במקום פתרונות לבעיה.

5 הצעות שיעזרו לך בתהליך הריפוי

1. לשרוד לא תמיד אומר להציל את הנישואים שלך. הישרדות יכולה להיות בניית נישואים כנים יותר לאחר הבגידה. לחלופין, להתגרש ולהשאיר את הנישואים מודעים יותר ומוכנים ליחסים הבאים שלך.

2. החשיבה שלך בזמן של מתח נפשי מעוותת. להיות בטוח התגובה שלך לבגידה של בן הזוג שלך נמדד הגיוני ולא מתוך כעס וכאב.

3. בגידה היא לא סוף העולם שלך. זה סוף העולם שלך כפי שאתה יודע את זה אבל יש חיים לאחר בגידה ומקבל כי יכול לשחק תפקיד מרכזי כמה טוב וכמה מהר אתה לרפא.

4. אם אתם עוסקים בחשיבה של יום הדין, הרעיון שבגידה היא הדבר הגרוע ביותר שיכול היה לקרות, אתם תמשיכו לחיות עם האמונה שהוא / היא תעשה זאת שוב, שאסון נוסף בחיי הנישואין נמצא ממש מעבר לפינה. הטריק הוא לזכור כי כתוצאה של בגידה יש ​​לך הזדמנות לחזק את הנישואין או לעבור לחיים חדשים כאדם חזק.

5. העבר העבר אשמה מתוך בן הזוג הטוב, שלב רע רע הוא הכרחי.

להאשים את בן הזוג שלך על הונאה לא עוזר לך לרפא. מנסה להבין מדוע הם מרומה לא לשמור אותם מרמה שוב, זה רק שומר אותך תקוע הכאב שלהם בגידות גרם. 

יש דרכים שונות לריפוי לאחר בגידה. אתה יכול לבחור לעבוד יחד כזוג ולבנות מחדש את הנישואים שלך. אתה יכול להחליט, לאחר מחשבה רבה כי זה האינטרס שלך לעזוב את הנישואין. בין אם אתם נשארים בנישואין או לעזוב, היחס שלך למה שקרה הוא מנבא החשוב ביותר של כמה טוב לך לרפא מן המצוקה.

בשורה התחתונה, אם אתה שלילי, עוין וכעס אתה תהיה מכאיב במשך זמן רב. אם אתה גמיש מבחינה רגשית, הם מסוגלים לקבל את העובדה כי הבגידה היא לא יותר מאשר להעיף את מסלול החיים שלך תוכל לרפא מהר יותר.

No Replies to "פותרי בעיות נוטים יותר לרפא אחרי בגידה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.