מה הם משמורת ילדים של דרום דקוטה?

מה הם משמורת ילדים של דרום דקוטה?

אם אתה גר בדרום דקוטה ואתה עובר פרידה כי כרוך ילדים קטינים, אתה צריך להכיר את המדינה של הילד משמורת חוקים. מצד שני, אולי היית נשבר עם לשעבר שלך לפני זמן רב, אבל הנסיבות השתנו הדורשים תוכנית הורות חדשה. אולי אחד מכם עבר, נישא מחדש או פיתח כמה בעיות אישיות או אישיות. אולי הילד שלך הביע רצון לחיות עם הורה אחד במשרה מלאה ולא את האחר.

דרום דקוטה משתמשת במספר קריטריונים כדי לקבוע משמורת ילדים, רשימה של גורמים שנקבעו כדי לסייע לזהות איזה סוג של הסדר משמורת הוא לטובת הילד.

האינטרסים הטובים ביותר של הילד

דרום דקוטה המשפט לשקול את הגורמים הבאים בעת קביעת האינטרסים של הילד. להעדפת הילד למשמורת יש משקל משמעותי אם הילד הוא בגיל ובגיל מספיק כדי לקבל החלטה סבירה. זה נחשב בדרך כלל מגיל 12 ומעלה. רוב החלטות המשמורת נעשות על פי רצונו של הילד כאשר ילד הוא בוגר מספיק כדי לבטא את רגשותיו.

בית המשפט ישקול גם את יכולתו של כל הורה לפעול כראש חסותו העיקרית של הילד, כמו גם את התאמתו של בית הוריו. השופט יבדוק אם להורה יש היסטוריה של התערבות או עיכוב הקשר של הילד עם ההורה האחר.

הוא ירצה לדעת על המעורבות הפעילה של כל הורה בחיי היום-יום של הילד, והאם שני ההורים מוכנים לעבוד לקראת הסדר משמורת בריא.

על פי חוק דרום דקוטה, הורה שהורשע באלימות במשפחה, התעללות בילדים או תקיפה אינו מתאים למשמורת.

משמורת משותפת

חוק דרום דקוטה מחוייב להזמין משמורת משותפת בכל עת. מגמה זו קיימת מאז המעבר והחקיקה של חוק ההורות המשותפת לדרום דקוטה בחודש יולי 2014. שופטים מחויבים לקבוע האם הילד יסבול פסיכולוגית, רגשית ו / או התפתחותית אם המשמורת המשותפת היא לֹא הוענק.

בית משפט בדרום דקוטה רשאי להורות או לבקש מההורים להסכים כיצד יטופלו הנושאים הבאים בהסדר משמורת משותף: היכן יגור הילד ומתי ילמד בבית הספר, את הטיפול הרפואי והשיניים שלו, ואת שאר תחומי האחריות המשרתים את האינטרסים שלו.

גם כאשר המשמורת המשותפת אינה מוזמנת, לשני ההורים יש זכות חוקית לרישומים הרפואיים של בית הספר.

העברת הורים

הורה משמור המעוניין לעבור למסלול חייב לספק הודעה סבירה, בדואר רשום, להורה האחר לפחות 45 יום לפני כל מעבר מיועד. יוצא מן הכלל, אם צו המשמורת קובע הוראות אחרות לסוג זה של מצב, ותקופת הודעה קצרה יותר מקובלת בנסיבות מסוימות.

בית המשפט אינו מחייב הודעה אם הילד יחיה קרוב יותר להורה שאינו משמורן לאחר המעבר או אם ההורה נע בתוך אזור בית הספר הנוכחי של הילד.

כמו כן, לא נדרשת הודעה אם קיים צו הגנה לטובת ההורה המשמור כנגד ההורה הלא - אוסטריאלי, או אם הוריו הלא - אוסטרי הורשע באלימות במשפחה, התעללות בילדים או תקיפה ב 12 - החודשים האחרונים.

ההודעה על המעבר צריכה לכלול את הכתובת ומספר הטלפון של המגורים החדשים, הסבר מדוע המעבר הוא לטובת הילד, מטרת המעבר, ותכנית הביקור החדשה המוצעת עבור ההורה שאינו עובר. להורה שאינו מועבר יש זכות להגיש ערר לבית המשפט, ולבקש משופט להחליט בעניין.

לקבלת מידע נוסף על משמורת ילדים בדרום דקוטה, לדבר עם עורך דין מוסמך שם או להתייחס דרום דקוטה פסל יחסי פנים.

No Replies to "מה הם משמורת ילדים של דרום דקוטה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    51 − = 43