האם צו הקוסטודיה שלך כולל זכות לסרבנות ראשונה? | insightyv.com

האם צו הקוסטודיה שלך כולל זכות לסרבנות ראשונה?

האם צו הקוסטודיה שלך כולל זכות לסרבנות ראשונה?

 

האם הזמנת המשמורת שלך כוללת זכות לסעיף סירוב ראשון?

 

זכות סירוב ראשונה היא בעיה שכל הורה שעובר גירושין צריך לשקול. זכות סירוב ראשונה היא הוראה במשמורת ילדים, המנצלת את זמן ההורה עם ילדיו.

זה חשוב במיוחד אם אתה ההורה הלא custodial. הזמן שלך עם הילדים שלך כבר מוגבל. אתה רוצה לוודא כי צו המשמורת יש זכות של סרבנות הראשונה סעיף.

 

מה מכוסה תחת הזכות הראשונה של סעיף סירוב?

 

ביסודו של דבר, זכות לסעיף סירוב ראשון פירושה כי לפני ההורה יכול להשתמש בשירותים של מעונות יום, סיטר או קרוב משפחה הם חייבים לתת להורה השני את האפשרות להיות עם הילד. אם האקס שלך לא הולך להיות עם הילד שלך, אתה רוצה את ההזדמנות לבלות את הזמן עם הילד.

לדוגמה, ג ‘ויס יש לוח זמנים עבודה חדשה כלומר עובד 3: 00-11: 00 מדי לילה. ג ‘ויס לשעבר עובד ימים והוא כבוי בשעות הערב. במקום לבקש מאקס שלה לקחת את הילדים בזמן שהיא עובדת, ג’ויס בחרה להשאיר את הילדים עם הוריה בערבים. 

ג’ים, לשעבר של ג ‘ויס רוצה את ההזדמנות לבלות את הערבים שלו עם הילדים בזמן שאמם עובדת. אם ג’ים כסעיף “זכות סירוב ראשונה” בצו הגירושין הסופי, לא יוכל לשעבר לקבל את ההחלטה מי יישארו אצל הילדים בזמן שהיא עובדת.

יהיה צורך להתייעץ עם ג’ים באופן אוטומטי. 

 

דוגמה לשפת הסירוב הראשונה

 

לכל צד תהיה זכות סירוב ראשונה לתת טיפול לילד הקטין אם
צד אחר מוצא את זה נחוץ כדי לקבל מטפל חלופי במשך יותר מ 4 (3) שעה
תקופת זמן.

חשוב להבין כי זכות הסירוב הראשונה חלה על שני ההורים.

אם הילד נמצא במעצר שלך, עליך לתת לאקס את אותו שיקול. כמו כן, שעות של טיפול חלופי יכול להיות משא ומתן. 

4 נסיבות מכוסות תחת זכות הסירוב הראשון?

 

1. לאחר יום עבודה; אם אחד ההורים זמין כדי לשמור את הילד בזמן עבודות אחרות, כי ההורה יש את הזכות של סירוב ראשון.

2. אם להורה יש תאריך, להורה האחר יש זכות סירוב ראשונה על תוכניות לעזוב את הילד עם שמרטף או מטפל צד שלישי.

3. אם לילד יש מינוי של רופא וההורה המשמורן אינו מסוגל לקחת את הילד, לאותו הורה שאינו קסטודיאלי יש זכות סירוב ראשונה.

4. אם הורה מתכנן חופשה להורה האחר יש זכות סירוב ראשונה כשמדובר בקביעת מי הילד נשאר עם ההיעדרות של ההורה.

הרשימה נמשכת עוד ועוד. בעיקרו של דבר, מה זכות הסירוב הראשון עושה את זה בלתי אפשרי עבור אחד ההורים לעזוב את הטיפול של מישהו בלי לתת תחילה את ההורה השני את האפשרות של שמירה על הילד.

 

למה זה חשוב שיש לך זכות של סירוב ראשון?

 

תן לי לתת לך דוגמה בחיים האמיתיים של משהו שקרה לחבר. הוא ואשתו לשעבר יש בת 4. אשתו לשעבר עבדה עבודה 9-5 ו יעזוב את הבת עם הוריה בזמן שהיא עבדה.

האב עבד ממשרדו הביתי והיו לו שעות לא סדירות. לפחות שלושה ימים בשבוע היו לו שעות פנויות במהלך היום שבו היה יכול לבלות עם בתו. הוא היה יכול ללכת לביתו של הסבתא כדי לאסוף את בתו כדי לבלות איתו חלק מיום העבודה. משהו שיועיל, לא רק לו אלא גם לילדו.

לשעבר שלו סירב לאפשר לו לקחת את הבת שלו במשך הזמן הנוסף, ולא רק זה, הסבים סירב לשחרר את הילד לתוך משמורתו כאשר הוא ניסה להרים אותה. האב מצא את עצמו במצב מאוד מתסכל.

לא זו בלבד שאנשיו סירבו לו את הזמן הנוסף עם בתו, הוריה, שלא היו להם זכויות משמורת, נכנסו למקום שבו לא היו להם זכויות משפטיות.

אם היה לאב זה, היתה לו זכות לסרבנות ראשונה בהסכם משמורתו, היתה אשתו מבזה את בית המשפט אם סירבה לאפשר לו את הזמן הנוסף במהלך יום העבודה, והוריה לא היו אומרים דבר על כך כשהיה ולא היה עם בתו.

 

שורה תחתונה, זכות של סעיף סירוב ראשון יכולה להגן על זכותך החוקית להיות עם הילד שלך כאשר הילד אינו נמצא במשמורת של ההורה האחר. זה זמן איכות ההורה יכול לחלוק עם הילדים שלהם אם הם להגן על הזכות לעשות זאת במהלך תהליך הגירושין. 

No Replies to "האם צו הקוסטודיה שלך כולל זכות לסרבנות ראשונה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 2 =